Zavrieť

Porady

tlaciaren HP D2460 netlaci

Zdravim,,, chcela by som poprosit o radu: tlaciaren ( ak sa to vobec da nazvat tlaciarnou HP D2460) , pouzivam prilezitostne , este pred dvomi tyzdnami v pohode vytlacila par stran, a teraz nejde, svieti , v notebooku mi ju najde, ale akonahle dam tlacit dokument tak koniec, nevytlaci a pise ze POZASTAVENE! neviem co s tym, farba je,dokonca aj papier mam aj som ju nanovo nainstalovala,ale nic nepomohlo prosiiiiiiim o radu ,, dakujem kraaasne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    beYaTkA je offline (nepripojený) beYaTkA

    beYaTkA
    už som aj vypinala aj zapinala, aj NB aj tlaciaren, aj restartovala, no asi ma dovolenku :-)
    buchač ...tak vyhoď a kúp novú ...:-)

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    ovladacie panely, tlaciarne, skus prepnut tlaciaren na Online, alebo Offline, alebo nastav ako predvolenu tlaciaren, alebo ju odinstaluj a znova naistaluj.

    beYaTkA je offline (nepripojený) beYaTkA

    beYaTkA
    ďakujem za rady,,, ale nič z toho nepomohlo,, teraz mi dokonca zacalo pisat ze cierna farba je nekompatibilna,, a je tam presne ta ktora tam ma byt a ktoru sme tam stale davali,,,, asi sa rozhodla ze uz ma toho so mnou dost,,,, upllne opacna je ,,, wrrrrrrrrrrr

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    1) Nájdi si na nete ovládač (ak nemáš CD k tlačiarni) k uvedenej tlačiarni, ulož u seba.
    2) Odinštaluj tlačiareň zo systému, prečisti registre, odpoj tlačiareň fyzicky od NB.
    3) Nainštaluj ovládač k tlačiarni (postupuj podľa pokynov), až ťa OS vyzve k pripojeniu tlačiarne káblom fyzicky, vtedy tlačiareň pripoj.
    Podmienkou je, že OS musí mať ako prvý v sebe daný ovládač, aby vedel s tlačiarňou komunikovať a vedel ju identifikovať. V prípade, že sa najskôr pripojí tlačiareň a nie je ovládač, OS pridelí defaultný ovládač (ktorý má v sebe), no a ten nemusí byť pre danú tlačiareň vhodný.

    dobrava je offline (nepripojený) dobrava

    dobrava
    Prosím pomôžte, mám takú starú kraksňu - tlačiareň HP F 2180, nikdy s ňou neboli problémy - od včera sa s ňou mordujem a neviem, ako na ňu. Keď dám pokyn na tlačenie - je všetko Ok - svieti tam, kde má - vytlačí - ale len čistý papier.
    Už som ju naplnil až po okraj, nikde nič nebliká, normálne svieti, papier prebehne cez tlačiareň, ale vždy čistý?
    Ako na ňu, starú kraksňu??? Súúrne, ďakujem.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Jedna možnosť - zaschnutý cartridge. Skús vybrať cartridge z tlačiarne a postav tlačovou hlavou na vlhkú hubku, aby zaschnutá farba povolila. Potom (ak máš takú možnosť) dať čistenie hlavy.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    beYaTkA Pozri príspevok
    Zdravim,,, chcela by som poprosit o radu: tlaciaren ( ak sa to vobec da nazvat tlaciarnou HP D2460) , pouzivam prilezitostne , este pred dvomi tyzdnami v pohode vytlacila par stran, a teraz nejde, svieti , v notebooku mi ju najde, ale akonahle dam tlacit dokument tak koniec, nevytlaci a pise ze POZASTAVENE! neviem co s tym, farba je,dokonca aj papier mam aj som ju nanovo nainstalovala,ale nic nepomohlo prosiiiiiiim o radu ,, dakujem kraaasne
    ...mne sa tá moja občas tiež takto chová...

    Skúšal som to alebo aj onô , nakoniec som došiel k poznaniu , že musím NTB vypnúť ....

    Po znovuzapnutí tlačiareň funguje v pohode....

    ...skús aj Ty takto , nič za to nedáš ...keď nepôjde , čo už ???......ak áno , šak fasa .....no nie ???

    tlaciaren HP D2460 netlaci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.