Zavrieť

Porady

Poradí mi niekto?

Zháňam nejaké vtipné pozvanie na oslavu 40. narodenín môjho otca, ale nič som zatiaľ nenašla...Máte nejaké nápady?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    ja som si sama vytvorila takúto pozvánku pre kamarátov na narodeninovú, trošku nevšednú oslavu. ale jednalo sa o opekačku, grilovačku, posedenie vonku, pri živej kapelke. prevažná účasť boli mladí, ale aj staršie ročníky. u teba záleží či budete mať oslavu formálnu, alebo neformálnu...
    cenzúra Snímka1.jpg  

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    Darina1234, lujza.j, ivuliatko, Zdenka175, LilyAnn, terezamaria, vieraaaa
    7
    Tweety to menu je super

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    LilyAnn
    takže budem musieť spraviť dvojo pozvánok
    A načo? Na jednu stranu dáš "formálne", niekde dole drobným písmom napíšeš "Otočiť" a na druhú stranu dáš "vtipné" a "Otočiť". V každop prípade, či bude pozerať jednu, alebo druhú stranu - to Otočiť ho navedie na druhú pozvánku. Ušetríš papier (a aj naše lesy) a bude k tomu ešte aj sranda.

    LilyAnn je offline (nepripojený) LilyAnn

    LilyAnn
    hm, vyzerá to dobre skvelý nápad...no u nás je to tak, že s rodinou ideme do reštaurácie a potom si oco zavolá kamarátov na dvor na opekačku takže budem musieť spraviť dvojo pozvánok formálne aj vtipné ďakujem za nápad, myslím, že to použijem

    LilyAnn je offline (nepripojený) LilyAnn

    LilyAnn
    pozri, žiadala som o pomoc, nie o blbé komentáre, ak sa ti niečo nepáči, tak sa neozývaj

    LilyAnn je offline (nepripojený) LilyAnn

    LilyAnn
    Áno, takéto niečo poznám aj ja si predstav, bolo to prvé, čo som urobila, no nepáčilo sa mi nič z toho, tak som sa opýtala tu. Máš s tým problém?

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    LilyAnn Pozri príspevok
    ešte by som sa chcela spýtať, v akom programe to bolo robené?

    bolo to robené v Power pointe a následné uložené ako obrázok takže s koncovkou JPEG, alebo JPG

    a ohľadom tých ostatných komentárov - ja už sa naozaj bojím sem aj niečo napísať, aby ma niekto nezvozil pod čiernu zem. veď, opýtam sa a kto má chuť, nech odpíše. nato tu ľudia dobrí ste!
    LilyAnn ďakujem

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    LilyAnn Pozri príspevok
    Zháňam nejaké vtipné pozvanie na oslavu 40. narodenín môjho otca, ale nič som zatiaľ nenašla...Máte nejaké nápady?
    ...už len pozvánky ako také sú samé o sebe vtipom v takomto veku ...

    LilyAnn Pozri príspevok
    dvojo preto, lebo pre kamarátov bude oslava zvlášť a pre rodinu zvlášť
    ...a to dvojmo , pre rodinu a aj pre kamarátov ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    LilyAnn Pozri príspevok
    pozri, žiadala som o pomoc, nie o blbé komentáre, ak sa ti niečo nepáči, tak sa neozývaj
    ...pozri ... " požiadal " som o pomoc svojho strýka ....he , no šak len pozri , že aký je rýchly ....

    " vtipné pozvanie na oslavu "
    Približný počet výsledkov: 49 600 (0,33 sekúnd)


    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest


    ...blbé komentáre u mňa nenájdeš ......ale sarkazmu a irónie mám na rozdávanie ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    LilyAnn Pozri príspevok
    Zháňam nejaké vtipné pozvanie na oslavu 40. narodenín môjho otca, ale nič som zatiaľ nenašla..
    Máte nejaké nápady?
    LilyAnn Pozri príspevok
    Áno, takéto niečo poznám aj ja si predstav, bolo to prvé, čo som urobila, no nepáčilo sa mi nič z toho, tak som sa opýtala tu. Máš s tým problém?
    ...nie nemám ....alebo inak poviem ...

    Tvoje problémy a Onasisove peniaze mať ........no probléma...


    ...a ozaj....nemyslíš si , že čo je pre niekoho vtipný nápad , pre toho druhého je to proste neprijateľné ????

    ...lenže toto všetko je čučoriedke ťažko vysvetľovať ......
    LilyAnn Ježiši daj mi pokoj. Takých dementov ako ty je na svete už dosť, myslím, že ďalší sa medzi nich zaraďovať nemusí

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kukučka Pozri príspevok
    Buchy, musíš byť všade? Veď jej daj pokoj.

    ..................................... ........................................

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.