Zavrieť

Porady

Recept na hruškovo-tvarohový koláč z letáka Kaufland, cca pred rokom

Dobrý deň poraďáci, minulého roku moja kamarátka upiekla hruškový koláč podľa receptu v letáku Kaufland. Bol výborný, chcela som vedieť recept, leták som už nemala tak som sa pozrela do letákových receptov na nete. Bol tam a som bola spokojná že si ho tam stále nájdem a nevytlačila som ho. Teraz som ho chcela upiecť ale medzi receptami Kauflandu už nie je a nemá ho ani kamarátka. Pamätám si len to že je potrebných 8 alebo 6 vajec a je tam aj tvaroh. Nie je to rýchly a lacný, každodenný koláč ale ani sviatočný, skôr ľabužnícky. Nepozná niekto z vás ten recept alebo ako by som sa mohla dopracovať k letáku Kaufland v ktorom ten recept bol?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mandyla Pozri príspevok
    Dobrý deň poraďáci, minulého roku moja kamarátka upiekla hruškový koláč podľa receptu v letáku Kaufland. Bol výborný, chcela som vedieť recept, leták som už nemala tak som sa pozrela do letákových receptov na nete. Bol tam a som bola spokojná že si ho tam stále nájdem a nevytlačila som ho. Teraz som ho chcela upiecť ale medzi receptami Kauflandu už nie je a nemá ho ani kamarátka. Pamätám si len to že je potrebných 8 alebo 6 vajec a je tam aj tvaroh. Nie je to rýchly a lacný, každodenný koláč ale ani sviatočný, skôr ľabužnícky. Nepozná niekto z vás ten recept alebo ako by som sa mohla dopracovať k letáku Kaufland v ktorom ten recept bol?
    Nie je to ono?
    http://www.kaufland.sk/Home/03_Tipy_...id=361&index=5
    osky ona vravi ze tam ide tvaroh,nie smotana.
    Tweety nepíše, že neide smotana, len, že je tam aj tvaroh.

    mandyla je offline (nepripojený) mandyla

    mandyla
    Ďakujem,je to ten recept, nepamätala som si ho dobre a aj pri hľadaní na nete som musela urobiť chybu. Už som ho aj upiekla.

    Recept na hruškovo-tvarohový koláč z letáka Kaufland, cca pred rokom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.