Zavrieť

Porady

veľkoobchod s nadmernými veľkosťami oblečenia

dobrý den, neviete mi niekto poradit madarský alebo polsky velkosklad s oblečením, kde nájdem aj nadmerné veľkosti? chcem si otvorit internetový obchod. Podmienkou vsak je, aby tam nebol potrebny živn. list, ale vsetko bez papierov....ak o niečom viete, dajte mi prosím vediet.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... prvá stránka, ktorú som si dnes otvoril, a nechce sa mi veriť - musel som si dvakrát prečítať zadanie i odpoveď; všetko asi v duchu aká nadstavba, taká ekonomika. Na druhej strane som rád, že ide iba o oblečenie a nie pančovaný alkohol! Ale jeden nikdy nevie...
    Som dodávateľom veľkoobchod-maloobchod s dámskym,pánskym,detským oblečením a oblečením pre moletky. Kedže zásobujem viacero obchodov, mám nízke ceny, tzn. bez dane, bez pridaného zisku, bez papierov :-) Kontaktujte ma v prípade záujmu na: Studiomery@azet.sk

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... prvá stránka, ktorú som si dnes otvoril, a nechce sa mi veriť - musel som si dvakrát prečítať zadanie i odpoveď; všetko asi v duchu aká nadstavba, taká ekonomika. Na druhej strane som rád, že ide iba o oblečenie a nie pančovaný alkohol! Ale jeden nikdy nevie...
    z inej témy.....

    24.09.12 14:21
    miskanasa

    Junior MemberČlenom od20.09.12Príspevky2Súhlasov:
    0pochváliť

    Re: Velkoobchody v Budapešti????

    ahoj, chcela by som s aspýtat ci si už bola v tej budapesti..nevies, myslis že by mi predali tovar aj bez živnosti?nacierno?nevies presnu adresu??



    veľkoobchod s nadmernými veľkosťami oblečenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.