Zavrieť

Porady

Kupelna liecba pohyboveho aparatu - kde?

Ahojte,

Budem vdacna za referencie - pozitivne aj negativne - na slovenske kupele so zameranim na regeneraciu opotrebovaneho pohyboveho aparatu - klby, chrbtica.

Velka vdaka!
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Ja mozem len chvalit Piestany.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Martin5858 Martin5858

Martin5858 je offline (nepripojený) Martin5858

Ja som bol v Kováčovej v Maríne a môžem len a len chváliť je to tam v pohode. Dosť veľa procedúr a na slušnej úrovni.
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Ja som bola v Lúčkach a samé pozitíva viem povedať...
3 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Aj Rajecké Teplice sú na pohybový aparát je tu krásne
3 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

na pohybové som bola v Piešťanoch, Bojniciach, Turčianskych Tepliciach...každé má svoje za a proti
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Jednoznačne by u mňa vyhrali Piešťany - Balnea esplanade.
3 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Zvážiť si , čo očakávam od kúpeľov, len fyzický prínos, alebo aj oddych, či kultúru? Každé kúpele majú svoje špecifiká... Piešťany, Trenčianske Teplice a Smrdáky majú sírne pramene, ktoré sú pre chrupavky najlepšie. V Smrdákoch nie je bazén, len vane. Trenčianske a Piešťany + bohatá kultúra. Turčianske - skrátené trvanie procedúr o 5 minút oproti ostatným kúpeľom. Sklené Teplice - malinké kúpele, v horách, ale je tam úžasný pokoj a takmer rodinné prostredie. V Bojniciach je tiež pekne, veľmi dobrá strava, šaláty a pod.
3 0
olivin olivin

olivin je offline (nepripojený) olivin

Dakujem za odpovede.

Ake su pre a proti v pripade Bojnic a Turcianskych Teplic?
0 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Ak by som sa mala ja rozhodnúť medzi týmito dvomi miestami, tak Bojnice, pretože mi záleží na kvalite poskytnutých procedúr a byť v kľudovom bazéne len 15 minút je málo. Rovnako aj parafín. V Turčianskych môžem pochváliť kvalitu masáže, s takou som sa ešte nikde nestretla.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ja mám podobný problém. Rozhodujem sa medzi Turč. Teplicami a Bojnicami. Martuli, ako dlho trvali procedúry v Boj oproti Turč.? V TR som bola dva razy za sebou, zdali sa mi procedúry krátke, no myslela som si, že to tak má byť a viac neplatí ZP. Poprosím ťa, napíš niečo viac o Bojniciach, samozrejme aj ostatní, ktorí ste tam boli. Ďakujem.
Naposledy upravil mareko : 16.02.13 at 19:23 Dôvod: preklep
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Mám z čoho porovnávať, nie raz som bola aj v PN, aj v Trenč. T., Turč. T. a aj v Bojniciach. Každý máme iné kritériá, ale Bojnice sú pre mňa po každej stránke najlepšie a najvýhodnejšie.
Ubytuj sa ovšem buď v Lysci, alebo v Mieri. Ubytovanie v Lysci je luxusnejšie, aj strava výdatnejšia. Mne stačí aj Mier, je to tiež pod jednou strechou, nemusí sa chodiť na procedúry mimo a strava porovnateľná s Lyscom, hladná som nebola a ostatné neriešim, nechodím tam kvôli jedlu. Čo sa týka procedúr, v žiadnych iných kúpeľoch ich toľko nebolo, nemusela som si priplácať na nič. Ak ideš na B-čko je tam akcia - zadarmo vstup každý deň do vonkajšieho bazéna, čo bolo pre mňa rozhodujúce. V úplnej blízkosti je Bojnický zámok, park, zoo, pekný je aj kúpeľný park. Mestská doprava do Prievidze má zastávku hneď za vstupnou bránou.
Ja už do iných kúpeľov ani nemienim chodiť.
3 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Zdenka ďakujem pekne. Som už viac-menej rozhodnutá pre Bojnice. Nemáš skúsenosť, ako rýchlo VZP schváli návrh na KL-B? Rada by som využila akciu, ktorú majú do konca marca.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Všzp /Trenčín/ mi to schválila za necelé 2 týždne.
0 0
lubela lubela

lubela je offline (nepripojený) lubela

Ak ste mladsie rocniky.... neodporucam Kovacovu. Zdochol pes.
0 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

V Bojniciach som bola len ako samoplatca aj to pred zhruba 5-6 rokmi. Vtedy boli procedúry 20 minútové, kvalita dobrá, strava pestrá a chutná. Ako pacient by som si asi vybrala Mier. Neviem či sa pri vyššom štandarde niečo nepriláca, aj keď je to Áčko. V Turčianskych som bola pred tromi rokmi a už tam nepôjdem - skrátené vodné procedúry - 15 min., rovnako aj parafín... Inak strava a ubytko spokojná. Jediné čo môžem pochváliť - také kvalitné masáže ako v Turčianskych som nikde nezažila...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
martuli Pozri príspevok
V Bojniciach som bola len ako samoplatca aj to pred zhruba 5-6 rokmi. Vtedy boli procedúry 20 minútové, kvalita dobrá, strava pestrá a chutná. Ako pacient by som si asi vybrala Mier. Neviem či sa pri vyššom štandarde niečo nepriláca, aj keď je to Áčko. V Turčianskych som bola pred tromi rokmi a už tam nepôjdem - skrátené vodné procedúry - 15 min., rovnako aj parafín... Inak strava a ubytko spokojná. Jediné čo môžem pochváliť - také kvalitné masáže ako v Turčianskych som nikde nezažila...
1. Bojnice
2. Turčianky
3. ???
4. ....

...čo ďaľej ???....že nikde ???...už nič viac ...
Dve miesta a mestá na posúdenie či porovnanie je trochu málo ....

To je , ako keby som si mal vybrať medzi Metrom a Billou ....
0 1
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Buchač, keby si si otočil stránku späť, tak tam je toho z mojej strany viac, nebudem dokola opakovať ako papagáj, a ešte v tej istej diskusii.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
martuli Pozri príspevok
Buchač, keby si si otočil stránku späť, tak tam je toho z mojej strany viac, nebudem dokola opakovať ako papagáj, a ešte v tej istej diskusii.
...aha .....chybička se vloudila ...sorry....

Ja len preto , že som ležal na viacerých lôžkach a niekedy je to fakt nebo a dudy ....
Ja som si onoho času vážil neskutočne ručičky jedny ... zlatéééé ....
Po troch rokoch som bol znova na tom istom mieste a bolo to o tých dudách ... nic moc ...
Šlo o liečebný dom v Novej Polianke ...

V robote sme mali rehailitačnú sestru , tak tieto ruky nemali konkurenciu ...
Dotyčná pracovala na popáleninovom oddelení , takže ten cit v rukách bol fakt cítiť ...
Ale keď bolo potrebné pritlačiť , tak aj hviezdičky jeden videl ...
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

lubela Pozri príspevok
Ak ste mladsie rocniky.... neodporucam Kovacovu. Zdochol pes.
ale no, psov tu máme až až A dokonca aj pravidelnú linku autobusu priamo z kúpeľov do ZV, prípadne aj BB. Jasné, nie sú to Piešťany s kúpeľmi priamo v centre, ale zase v porovnaní s takým Čížom alebo Dudincami sú možnosti na zábavu väčšie. A niekedy aj mladšie ročníky oceňujú kľud a pokoj :-)
A k téme - na základe skúseností mojej mamy, ktorá má "obehané" takmer všetky kúpele na pohybový aparát, v posledných rokoch sa najradšej vracia do Dudiniec, výhodný pomer cena-kvalita, príjemný personál... Práve včera sa vrátila po dvoch týždňoch a je na tom oveľa oveľa lepšie.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

buchač Pozri príspevok
1. Bojnice
2. Turčianky
3. ???
4. ....

...čo ďaľej ???....že nikde ???...už nič viac ...
Dve miesta a mestá na posúdenie či porovnanie je trochu málo ....

To je , ako keby som si mal vybrať medzi Metrom a Billou ....
Juraj, prídi do Rajeckých Teplíc, sprístupnili už aj nové vonkajšie bazény s horúcou vodou Urobíme ministretkohttp://www.spa.sk/sk/fotogaleria
Naposledy upravil truch : 18.02.13 at 08:27
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať