Zavrieť

Porady

Súrne potrebujem poradiť - e-dane

Včera zmenili na portíli finančnej správy možnosť pozrieť si elektronické podania cez e-dane.
Prosím vám to funguje? Čo robím zle, keď mi vypíše neúspešná autentifikácia používateľa: internal error???
Usporiadat
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Mám ten istý problém, práve som sa pokúšala odoslať DPH a vypisuje mi to isté, takže asi bude problém na ich strane, zlaté EZU!!!
Zase len čakať, kým na to prídu sami a sprístupnia to.
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

ďakujem, už som chcela volať do BB, nechápem prečo robia tieto zmeny vždy na poslednú chvíľu, a potom je to všetko o strese a chaose....
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

nefunguje , bordel na bordel....
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Napísala som na tech.podporu tu je riešenie a konečne prešlo
Riešenie:
Overte si správnosť prihlasovacích údajov - prihláste sa na www.drsr.sk, Prihlásenie - zadáte ID+heslo. V prípade, že prihlásenie nie je úspešné, pošlite si Žiadosť o vygenerovanie nového hesla na e-mailovú adresu technickapodpora@financnasprava.sk , kde uvediete Vaše ID + rodné číslo. Ak je prihlásenie pod ID+heslo úspešné, tak pri podávaní cez aplikáciu eDANE pri zadávaní ID + heslo najprv zrušte zapamätať si heslo a zadajte prihlasovacie údaje nanovo.
1 0
Zauzana Zauzana

Zauzana je offline (nepripojený) Zauzana

Tak ja také šťastie nemám...po reinštalácii softvéru E-dane sa mi okamžite "zbalila" ikona z mojej pracovnej plochy /ale softvér som našla/ a výkaz sa mi nepodarilo odoslať...najprv mi signalizovalo internal error..skúsila som odporúčaný vikinkin postup...cez portál drsr sa mi prihlásiť dá, cez e-dane nie. Po reštarte počítača mi signalizuje nejaký iný problém a je to úplne nefunkčné...a to som pred pár dňami posielala tlačivo DzMV a problém nebol! Takže ja "ďakujem"...zase je to špatne, zase problémy, tie vaše neustále hókusy-pókusy... ...kompetentní by mali vrátiť výplaty a nekompetentní aj diplomy..
0 0
bredikova bredikova

bredikova je offline (nepripojený) bredikova

optimistka aj napriek veku
vikinka Pozri príspevok
Napísala som na tech.podporu tu je riešenie a konečne prešlo
Riešenie:
Overte si správnosť prihlasovacích údajov - prihláste sa na www.drsr.sk, Prihlásenie - zadáte ID+heslo. V prípade, že prihlásenie nie je úspešné, pošlite si Žiadosť o vygenerovanie nového hesla na e-mailovú adresu technickapodpora@financnasprava.sk , kde uvediete Vaše ID + rodné číslo. Ak je prihlásenie pod ID+heslo úspešné, tak pri podávaní cez aplikáciu eDANE pri zadávaní ID + heslo najprv zrušte zapamätať si heslo a zadajte prihlasovacie údaje nanovo.
Nepomohlo, na portál sa v pohode prihlásim, ale edane ma odmietajú. Takže, asi budem musieť počkať do pondelka, či nespravia nejaké zmeny, lebo vidím že nie som sama, čo má problém. Je to každým rokom rovnaké, stále nejaké zmeny a nič nefunguje ako má. A to som sa tešila , že si porobím cez vikend DzMV za všetky firmy a budem v pohode, ale .... !!!!!!!!!!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zauzana Pozri príspevok
Tak ja také šťastie nemám...po reinštalácii softvéru E-dane sa mi okamžite "zbalila" ikona z mojej pracovnej plochy /ale softvér som našla/ a výkaz sa mi nepodarilo odoslať...najprv mi signalizovalo internal error..skúsila som odporúčaný vikinkin postup...cez portál drsr sa mi prihlásiť dá, cez e-dane nie. Po reštarte počítača mi signalizuje nejaký iný problém a je to úplne nefunkčné...a to som pred pár dňami posielala tlačivo DzMV a problém nebol! Takže ja "ďakujem"...zase je to špatne, zase problémy, tie vaše neustále hókusy-pókusy... ...kompetentní by mali vrátiť výplaty a nekompetentní aj diplomy..
aha, tak to isté sa stalo aj mne - zmizla mi ikona z plochy. Som si myslela, že už asi blbnem a sama som ju odstránila. Jeden deň ešte vyplním mesačné hlásenie a druhý deň môžem hľadať...

ja som nainštalovala znova, ale zatiaľ som neposielala, tak som zvedava...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

vikinka Pozri príspevok
Napísala som na tech.podporu tu je riešenie a konečne prešlo
Riešenie:
Overte si správnosť prihlasovacích údajov - prihláste sa na www.drsr.sk, Prihlásenie - zadáte ID+heslo. V prípade, že prihlásenie nie je úspešné, pošlite si Žiadosť o vygenerovanie nového hesla na e-mailovú adresu technickapodpora@financnasprava.sk , kde uvediete Vaše ID + rodné číslo. Ak je prihlásenie pod ID+heslo úspešné, tak pri podávaní cez aplikáciu eDANE pri zadávaní ID + heslo najprv zrušte zapamätať si heslo a zadajte prihlasovacie údaje nanovo.
toto možno funguje tak na 50% - ak sa podáva bez zep
so zep nejde - id + heslo na etaxe ok, cez edane stabilne internal error
0 0
samo zv samo zv

samo zv je offline (nepripojený) samo zv

...no fakt úžasné "internal error", kedy to konečne dajú do poriadku... Všetko možné som vyskúšal a nič...
0 0
nadaskat nadaskat

nadaskat je offline (nepripojený) nadaskat

...pripájam sa ,ani mne to nejde,zmizla ikona,internal error,zbytočne som išla dnes do práce,hodinu som skúšala poslať Prehľad...že oni stále niečo inovujú a neoveria si to či to funguje...
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

mohli napisat aspon oznam na drsr ze je technicka porucha... no nie? nie ze sa tu musime navzajom pytat kto komu a ako co funguje....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Sarlotka Pozri príspevok
mohli napisat aspon oznam na drsr ze je technicka porucha... no nie? nie ze sa tu musime navzajom pytat kto komu a ako co funguje....
nemá kto - víkend alebo požičať moderátorov z porady

ale aspoň že im funguje servisdesk, z ktorého chodia auto potvrdenia o prijatí mailu na tech. podporu
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

srska Pozri príspevok
nemá kto - víkend
tesim sa teda na pondelok a ich oznam...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Sarlotka Pozri príspevok
tesim sa teda na pondelok a ich oznam...
ak nedojde aspoň 200 žiadostí na tech. podporu ohľadom problému internal error, zoberú to ako náhodnú chybu
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

srska Pozri príspevok
nemá kto - víkend alebo požičať moderátorov z porady

ale aspoň že im funguje servisdesk, z ktorého chodia auto potvrdenia o prijatí mailu na tech. podporu
alebo budeme v pondelok prekvapeni a edane nejdu preto, lebo implementuju vsetky danove priznanie, vykazy za rok 2012... od pondelka odosielame...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Sarlotka Pozri príspevok
alebo budeme v pondelok prekvapeni a edane nejdu preto, lebo implementuju vsetky danove priznanie, vykazy za rok 2012... od pondelka odosielame...
tak počkaj tu 2 minúty a ja ti napíšem či makajú - rano nič nové nebolo
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nemakajú
1201121803.png  
4 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

srska Pozri príspevok
nemakajú

sice neviem co to je ale kedze tam nie je 12.1. tak z toho ma asi vyplyvat ze nemakaju..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Sarlotka Pozri príspevok
sice neviem co to je ale kedze tam nie je 12.1. tak z toho ma asi vyplyvat ze nemakaju..
to je real eDane v1200 12.01.12 o 18:03
1 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

mňa šlak trafí, už som vyskúšala všetko možné, prihlásim sa na DRSR.sk, heslo aj ID je okej, a cez e-dane nič nepodám... až teraz som si všimla, že nie som sama... toto ma fakt vytáča do nepríčetnosti... cocoti!
0 0
Načítať ďalšie