Zavrieť

Porady

Nezdaniteľné minimum

Chcel by som sa spýtať ohľadom nezdaniteľného minima.....pokiaľ som podpísal u zamestnávateľa tlačivo ešte minulý rok a stále u neho pracujem, aj napriek zvýšeniu minima mi to tlačivo stále platí? Alebo je nutné podpísať nové, pre tento rok?

Ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
whiiil Pozri príspevok
ide o to, či je to nutnosť
Áno je. Pôvodné určite platí, ale mohli nastať zmeny, a preto to podpisuješ, a prípadné zmeny v ňom uvedieš.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
whiiil Pozri príspevok
Chcel by som sa spýtať ohľadom nezdaniteľného minima.....pokiaľ som podpísal u zamestnávateľa tlačivo ešte minulý rok a stále u neho pracujem, aj napriek zvýšeniu minima mi to tlačivo stále platí? Alebo je nutné podpísať nové, pre tento rok?

Ďakujem.
Mzdárka ho určite dá podpísať aj pre tento rok.

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

wirgi
whiiil Pozri príspevok
ide o to, či je to nutnosť
Ak by si si nechcel uplatniť nezdaniteľné minimum v r.2013, tak nemusíš podpísať vyhlásenie.
Naposledy upravil wirgi : 24.01.13 at 17:31

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
whiiil Pozri príspevok
čiže proste a jasne, aj v tomto roku podpisujem tlačivo?
Ano, kazdy rok, do konca januara sa to podpisuje.

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
whiiil Pozri príspevok
čiže proste a jasne, aj v tomto roku podpisujem tlačivo?
ak chceš mať o cca 60€ mesačne nižšiu výplatu - nepodpisuj ...Zamestnávatel pošle tvoju daň na DU a ty budeš čakať na jej vrátenie minimálne do konca marca roku 2014

whiiil je offline (nepripojený) whiiil

whiiil
čiže minuloročné tlačivo mi neplatí aj keď som ostal u toho istého zamestnávateľa?

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
whiiil Pozri príspevok
čiže minuloročné tlačivo mi neplatí aj keď som ostal u toho istého zamestnávateľa?
Minuloročné tlačivo platilo do 31.12.2012. Do 31.1.2012 musíš prehlásiť, že nenastala žiadna zmena. Ak prehlásenie nepodpíšeš, mzdárka ti uplatnenie NČZD zastaví.

Nezdaniteľné minimum

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.