Zavrieť

Porady

Stránka Intrastat - nedôveryhodné pripojenie

Dobrý deň, keď chcem v Firefoxe podať na stránke Intrastat - Colná správa mesačné hlásenie intrastat, vyhlasuje mi , že:

Toto pripojenie nie je dôveryhodné


Požiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke intrastat.colnasprava.sk
prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.
Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia,
stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke.
Identita tejto stránky však nemohla byť overená.


Čo by som mal urobiť?

Ak sa k tejto stránke zvyčajne pripájate bez problémov,
táto chyba môže naznačovať, že niekto sa snaží napodobniť túto stránku a nemali by ste preto pokračovať.


Server intrastat.colnasprava.sk používa neplatný bezpečnostný certifikát.

Certifikát nie je dôveryhodný, pretože nebol poskytnutý reťazec vydavateľa.

(Kód chyby: sec_error_unknown_issuer)


Nedáva mi vôbec možnosť odkliknúť, že som si vedomá rizika. Podávala som minule cez Explorer, tam mi zasa "nadával", že toto nie je prehliadač, cez ktorý som na Colnú správu registrovaná. V Firefoxe som si skúšala v nástrojoch-možnostiach-obsah-výnimky pre vyskakujúce okná dať práve colnú správu (musela som tam dať aj všzp) ale pre colnú správu to nepomohlo. Viete niekto, ako na to?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Chrome to otvorí bez problémov v Mozile si stránku pridaj ako výnimku dočastne alebo trvalo.
Nástroje-Možnosti-Spresnenie-Certifikáty-Servery-Pridať výnimku...https://intrastat.colnasprava.sk fajku na Túto výnimku uložiť natrvalo-Potvrdiť bezpečnostnú výnimku-OK

https://intrastat.colnasprava.sk/

Naposledy upravil Vlado40 : 04.04.13 at 16:25
Mozila vynimka.jpg  
witch VĎAKA! funguje.

newmi je offline (nepripojený) newmi

newmi
nemas tam policko "Rozumiem moznym rizikam" ? Ked to rozkliknes, tak tam je ze pridat vynimku.

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci witch
newmi Pozri príspevok
nemas tam policko "Rozumiem moznym rizikam" ? Ked to rozkliknes, tak tam je ze pridat vynimku.
Nie, aj v otázke píšem: Nedáva mi vôbec možnosť odkliknúť, že som si vedomá rizika. Nie sú tam žiadne možnosti, iba opustť stránku.

Stránka Intrastat - nedôveryhodné pripojenie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.