Zavrieť

Porady

operácia žalúdka

Prosím Vás poraďte mi dobrého odborníka ktorý sa špecializuje na operácie žalúdka postihnutého rakovinou. Je to veľmi súrne a môže byť kdekoľvek v SR , ČR alebo aj v inej európskej krajine. Ďakujem Vám.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....nechcem byť nejak netaktný .......
Ale čítaš , čo si napísala ???

Poviem aj inak ...
Pre jedného pacienta je ( bude ) ten odborník dobrý ... no pre toho druhého nie ...

Vezmi markantný príklad ...a ozaj markantný ...
Bývalého prezidenta Schustera operoval najlepší chirurg , prof. Vajó , na Slovensku ( teda bol považovaný ) a dokonca ich domy susedia ...
Operácia sa nepodarila a prof. Vajó čelil žalobe od rodiny prezidenta....
http://korzar.sme.sk/c/4677888/profe...e-nevidel.html

A ak je to súrne ???.....radšej nepokračujem ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jorina Jorina

Jorina je offline (nepripojený) Jorina

Možno pre zdravých som trápna a blbá, ale kto mal takéto problémy ten ma isto pochopí. Mladej osobe chcú odobrať celý žalúdok a robím všetko preto, aby som našla kliniku, kde by vedeli zachovať aspoň časť žalúdka.
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Ak sa pacientovi nezdá liečebný postup, moze poziadat o konzultáciu postupu na inom pracovisku. Na Slovensku máte tri velké onkologické ústavy a zopár súkromných..

Nie ste trápna ani blbá, ale ak nie ste onkológ, tak sa v probklematike asi moc nevyznate. Spravna otazka by mala byt.. Je potrebné odstrániť celý žalúdok? Nedá sa to menej invazívne s rovnakým výsledkom?
0 0
Jorina Jorina

Jorina je offline (nepripojený) Jorina

Presne takto som to myslela. Ja nepodceňujem žiadne pracovisko, ale určite sú pracoviská vybavené lepšie a horšie. Nemyslím tým len tie na Slovensku, tie asi budú porovnateľné. Myslím napr. Brno, Praha, alebo niečo v susednom Rakúsku. Možno má niekto podobné skúsenosti, toho prosím o pomoc.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať