Zavrieť

Porady

Veľkonočný baránok

nie som dokonalá
Prvýkrát v živote by som chcela piecť pre deti veľkonočného barančeka, ale takého aby sa aj dal zjesť. Nemá niekto overený recept? Pekne prosím... Ďakujem.



http://images.google.sk/images?q=tbn...whap-ikona.jpg
Naposledy upravil maturantka : 17.03.06 at 20:44
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
maturantka
Prvýkrát v živote by som chcela piecť pre deti veľkonočného barančeka, ale takého aby sa aj dal zjesť. Nemá niekto overený recept? Pekne prosím... Ďakujem.

http://images.google.sk/images?q=tbn...whap-ikona.jpg
Ale na obrázku máš živého, to chceš piecť mäso na ražni? Alebo ako koláč? Ak koláčik, pohľadám, voľakde ho mám na lístočku, tiež som ho pekávala. Skúsim pohľadať.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Joj, nenašla som iný obrázok. Chcem piecť sladkého barančeka vo forme. Ten na ražni ma ani nenapadol. Ale sto ľudí, sto chutí...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Už sa blíži, už sa blíži
Veľkonočný pondelok,
Už sa vajcia obliekajú
Do farebných košieľok.
Ej, krúťte sa, kolovrátky,
Ej, krúťte sa, praslice!
Už sa vajcia obliekajú,
By z nich boli kraslice.

Maturantka, nenašla som zatiaľ môj starý lístoček s barančekom, budem ešte hľadať. zatiaľ ti prikladám tieto, možno sa zídu.
1 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Ďakujem Vlasti, dúfam, že cez pracovný týždeň voľakto pošle recept na toho klasického baránka. Chcela by som, aby nebol len pekný, ale aj chutný.
0 0
Zuzana210 Zuzana210

Zuzana210 je offline (nepripojený) Zuzana210

Ak nezoženieš recept, nerob si veľké starosti. Môžeš použiť aj cesto na bublaninu alebo na bábovku.
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Si zlatá, že ma utešuješ. Ale chcela by som kompletný recept, aj na to zdobenie. Dík, aj snaha sa cení.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Veľkonočný baranček

4 vajcia
200 g kryštálového cukru
200 g polohrubej múky
4 PL teplej vody
3/4 ČL prášku do pečiva
tuk a hrubú múku na vymastenie a vysypanie formy

Z vaječných bielkov vyšľaháme tuhý sneh. Žľtky vyšľaháme s cukrom. Pridáme teplú vodu a hmotu jemne zapracujeme do snehu. Zľahka vmiešame aj múku, do ktorej sme pridali prášok do pečiva. Cesto vylejeme do pripravenej formy barančeka. Prvých desať minút pečieme v dobre vyhriatej rúre, potom zmiernime teplotu a dopečieme dozlatista.

Poleva:
200 g preosiateho práškového cukru
2 bielky
1 PL vody
1 PL citrónovej šťavy
Všetko spolu vymiešame do zhustnutia. Polevou postupne ozdobujeme barančeka tak, že vytvárame drobné vlnky.

mňam! - zošit COOP Jednota Slovensko, ročník 2, číslo 1, rok 2002





Veľkonočný baranček

125 g masla
3 PL medu
130 g práškového cukru
3 žľtky
na hrot noža soli
1 balíček vanilínového cukru
20 g droždia
350 g polohrubej múky
mlieko
50 g hrozienok
tuk a jemná strúhanka na vymastenie a vysypanie formy
práškový cukor na posypanie

Maslo vymiešame s medom, cukrom, žľtkami a soľou, pridáme vanilínový cukor a vykysnutý kvások, ktorý pripravíme z trochy múky, mlieka a droždia. Potom pridáme múku, vlažné mlieko, hrozienka a vypracujeme vláčne cesto, Nalejeme ho do formy vymastenej tukom a vysypanej strúhankou, prikryjeme druhou časťou formy a upečieme vo vyhriatej rúre.
Počas pečenia formu obrátime, aby sa baranček rovnomerne prepiekol. Upečeného barančeka vyklopíme a vychladnutého posypeme cukrom.

Jana Horecká, Dušan Tichý - Veľká farebná obrazová kuchárka, r. 1990
1 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Ďakujem. Vyskúšam.
Naposledy upravil maturantka : 22.03.06 at 08:48
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No, už som našla lístoček s barančekom:

Cesto: 4 vajíčka, 1 šľahačková smotana, 10 PL polohr.múky, 1/2 prášok do pečiva, 10 PL kryšt.cukor, 10 dag olúpaných sekaných mandlí, strúhanú citrónovu kôru z chem.neošetrených citrónov, asi 5 dag horkej čokolády.
Z bielok ušľaháme sneh, pridáme kryšt.cukor a šľaháme, kým sa nerozpustí, potom pridávať po 1 lyžici múku, ktorú zmiešame s práškom do pečiva, strúhanú kôru z citróna, šľahačku, žĺtka, sekané olúpané mandle, ktoré povaľkám v múke, aby "sedeli v ceste, posekanú čokoládu. Formu vymažem maslom a vysypem strúhankou, prikryjem druhou časťou barančeka a dám piecť do teplovzd.rúry cca na 40 minút. na 175 st.C.
Po upečení dám ešte do horúcich "očí" zrnká kávy, do pusy ako jazýček koliesko trochu prevarenej mrkvy. Keď vychladne posypem cukrom, postavím ho na tácku a vyfasuje krásnu červenú mašľu. Vydrži len do raňajok, rodina ho miluje k bielej káve.
Formu mám ešte po mojej svokričke, má cca 100 rokov, je krásna hlinená, počas roka mi slúži ako dekorácia.

Dúfam, že Ti bude chutiť, nerobím ho so striekaným šľahaným snehom, lebo je síce na vzhľad zaujímavý, ale mojej rodine nechutí "šamrolová"pena.
1 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Vlasti, tak toto je ozaj zaujímavý recept. Ak ho odporúčaš Ty, iste stojí za vyskúšanie. Ď.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Recepis som odskúšala, po baranovi zostala len hlava. Aj to mám obavu, že do večera je fuč. Po dlhšom čase skvelý recept. Ďakujem a uchovám do budúceho roku.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
willma
Recepis som odskúšala, po baranovi zostala len hlava. Aj to mám obavu, že do večera je fuč. Po dlhšom čase skvelý recept. Ďakujem a uchovám do budúceho roku.
Willma, ak sa jednalo o môj teší ma to o to viac, že recept som si sama vylepšila. U nás som upiekla 2 ks a musela som robiť policajta, aby do dnešného rána zostal jeden, aby som ho mohla ponúknuť prvému šibačovi.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Vyjadrila som sa nepresne. Išlo o Tvoj vylepšený recept akurát miesto jazýčka z mrkvy dostal baran do papuľky kúsok asparátu (coby náhrada trávy)
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ondrejvla Pozri príspevok
No, už som našla lístoček s barančekom:

Cesto: 4 vajíčka, 1 šľahačková smotana, 10 PL polohr.múky, 1/2 prášok do pečiva, 10 PL kryšt.cukor, 10 dag olúpaných sekaných mandlí, strúhanú citrónovu kôru z chem.neošetrených citrónov, asi 5 dag horkej čokolády.
Z bielok ušľaháme sneh, pridáme kryšt.cukor a šľaháme, kým sa nerozpustí, potom pridávať po 1 lyžici múku, ktorú zmiešame s práškom do pečiva, strúhanú kôru z citróna, šľahačku, žĺtka, sekané olúpané mandle, ktoré povaľkám v múke, aby "sedeli v ceste, posekanú čokoládu. Formu vymažem maslom a vysypem strúhankou, prikryjem druhou časťou barančeka a dám piecť do teplovzd.rúry cca na 40 minút. na 175 st.C.
Po upečení dám ešte do horúcich "očí" zrnká kávy, do pusy ako jazýček koliesko trochu prevarenej mrkvy. Keď vychladne posypem cukrom, postavím ho na tácku a vyfasuje krásnu červenú mašľu. Vydrži len do raňajok, rodina ho miluje k bielej káve.
Formu mám ešte po mojej svokričke, má cca 100 rokov, je krásna hlinená, počas roka mi slúži ako dekorácia.

Dúfam, že Ti bude chutiť, nerobím ho so striekaným šľahaným snehom, lebo je síce na vzhľad zaujímavý, ale mojej rodine nechutí "šamrolová"pena.
No recepis som síce neuchovala ako som sľúbila minulý rok, ale vyhrabala zo zabudnutia a opäť ho pripomínam všetkým pečeniachtivým poraďákom. Nie že by som chcela robiť niekomu reklamu , ale inak sa nedalo.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

ondrejvla Pozri príspevok
No, už som našla lístoček s barančekom:

Cesto: 4 vajíčka, 1 šľahačková smotana, 10 PL polohr.múky, 1/2 prášok do pečiva, 10 PL kryšt.cukor, 10 dag olúpaných sekaných mandlí, strúhanú citrónovu kôru z chem.neošetrených citrónov, asi 5 dag horkej čokolády.
Z bielok ušľaháme sneh, pridáme kryšt.cukor a šľaháme, kým sa nerozpustí, potom pridávať po 1 lyžici múku, ktorú zmiešame s práškom do pečiva, strúhanú kôru z citróna, šľahačku, žĺtka, sekané olúpané mandle, ktoré povaľkám v múke, aby "sedeli v ceste, posekanú čokoládu. Formu vymažem maslom a vysypem strúhankou, prikryjem druhou časťou barančeka a dám piecť do teplovzd.rúry cca na 40 minút. na 175 st.C.
Po upečení dám ešte do horúcich "očí" zrnká kávy, do pusy ako jazýček koliesko trochu prevarenej mrkvy. Keď vychladne posypem cukrom, postavím ho na tácku a vyfasuje krásnu červenú mašľu. Vydrži len do raňajok, rodina ho miluje k bielej káve.
Formu mám ešte po mojej svokričke, má cca 100 rokov, je krásna hlinená, počas roka mi slúži ako dekorácia.

Dúfam, že Ti bude chutiť, nerobím ho so striekaným šľahaným snehom, lebo je síce na vzhľad zaujímavý, ale mojej rodine nechutí "šamrolová"pena.
Dávam do popredia tento recept, dnes som ho piekla...je fantastický, už ani iný neskúšam. Vlastička super! Na Veľkú noc nebudem doma tak som ho piekla pre tých s ktorými nebudem a možno ďaľší budem piecť a poveziem ho so sebou.
0 0
elena11 elena11

elena11 je offline (nepripojený) elena11

Ja si kupujem v Lídli hotového čokoládového baránka a nad parou ušľahám bielky /na jeden bielok 6 dkg cukru/ a špricom mu urobím krásný biely kožuštek a nechám ho trochu zaschnúť a ver, že sa dá zjesť a je celkom dobrý.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ahojte.
kedze sa uz blizia sviatky jari,kupila som si formy na pecenie baranka/obsah 1 liter a na pecenie velkonocneho zajaca/obsah 0,5 l/.
prosim vas,kto mate zaujimave recepty,napiste.nechcela by som len obycajnu üiskotovu zmes posypanu praskovym cukrom,radsej nieco chutnejsie.dakujem.
Naposledy upravil arizona : 22.03.10 at 13:41
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať