Zavrieť

Porady

Ktorou leteckou spoločnosťou je najlepšie a najlacnejšie dostať sa z Viedne do New Yorku?

Tieto spoločnosti sa mi zapáčili:
1. Lufthansa
2. Austrian Airlines
3. Air Berlin

Ďakujem za odpoveď
Naposledy upravil Jakub Kelemen : 25.10.13 at 19:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    tak si vyhladajte podla terminu kde a kolko stoji letenka a hned budete vediet co je najlacnejsie

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Rozhodnutie je na tebe, daj si do vyhladávačov a rozhodni sa sám. Niekto uprednostňuje nízku cenu, niekto minimálnu dĺžku letu a počet prestupov...

    Ja som dávnejšie letel Lufthansov, všetko v pohode. Vo Viedni však treba byť dostatočne včas, lebo už sa nie jednému stalo že čakali v rade a bez výzvy ukončili check-in.

    P.S. Dúfam že tu nepribudne za chvíľu link na vyhľadávač leteniek a podobné služby od "jednopríspevkového" Linkbuilderi sú v poslednom čase fakt trápny paraziti. Jakub verím že to nie je tvoj prípad, tá otázka tak vyznieva, prepáč.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Najpohodovejšie lety som mala s Lufthansou,mne sa páčila aj Delta,spravili sito na viedenskom letisku a imigračné bolo potom príjemnejšie.Ale je iluzorne myslieť si že pred sviatkami dostaneš do USA lacný let.Možno vo februári,mimo sezonu .

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Záleží to hlavne od termínu a prestupov.

    Momentálne je za málo € letecké spojenie od januára 2014 z Viedne do NY Newark cez Lisabon, spiatočná letenka so všetkými poplatkami za 435 € cez spoločnosť TAP Air Portugal.

    Alebo z Budapešti do NY JFK cez Amsterdam za 542,97 s odletom 13. 11. a príletom 23. 11. (24. 11.) spoločnosťou KLM.

    A tu si pozri odporúčanie, ktoré sedadlo je dobré a ktoré nie:
    http://www.seatguru.com/
    BXLmiami KLM je príjemná spoločnosť tiež,dá sa.Mne sa Britisch nepozdávala ,Heathrow je nepodarené letisko,zle označené aspon z môjho pohľadu,pripravilo nám hodne stresov.Len je fakt že lietam na juh a tak je pre mňa dôležitý prestup v Europe alebo USA.

    Ktorou leteckou spoločnosťou je najlepšie a najlacnejšie dostať sa z Viedne do New Yorku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.