Zavrieť

Porady

prehodnotenie zdravotneho stavu

Dobri den prosim chcem sa spytat.bol som pol roka na PN mam vazne problemi s chrbticou posudkovy lekar ma s Pn vyhodil ze si mam najst lachsiu pracu a lekarka mi dala posudok do prace ze nesmiem pracovat v predklone prenasat bremena ked som to odovzdal v praci tak ma hned poslali este k firemnemu lekarovy a ked videl on moju diagnozu co mam v papieroch od neurologa tak povedal ze vsak to je na polovicnu invaliditu ze ci som bol na posudkovej s tymto,ked som mu povedal ze ano ze ma posudkovy vyhodil tak nechapal ako to je mozne ,ze vsak ja som polovicny invalid a do papierov do prace mi napisal ze mi zakazuje aj stojatu pracu,v predklone,prenasanie bremien samozrejme v praci ma prepustili lebo nemali pre mna vhodnu pracu kde by som sedel a este mi ten firemny lekar povedal ze mam poslat na socialnu poistovnu ziadost a znovu preskumanie môjho zdravotneho stavu.Je take nieco mozne ?Ked ano ako by mala ta ziadost vyzerat a co vsetko k nej mam pridat?Ake papiere?DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    prehodnotenie zdravotneho stavu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.