Zavrieť

Porady

MRP WIN MZDY a MD

Dobrý deň,
potrebovala som poradiť. Robím mzdy v MRP WIN, a mám pracovníčku, ktorá odchádza na MD. Doplnila som si v mzdovom číselníku, dochádzkovú položku MD, začiarkla som sumarizovať položku v tlač. zostav, zobraziť na výpl. pásku, nezapočít. medzi pracovné ani sviatky. Takisto som si vytvorila v dochádzkovom číselníku novú položku MD - tam sa pýta na odp.pol mzdového čísel. hodiny a dni, v dnoch mi ide zadat zo mzd.cisel. MD ale v hod. mi to neumozni, ked som skusila takto nahodit do dochadzky cely mesiac MD, a isla som do vyplat, stale mi to pise ze odpracovala cely mesiac, chce jej pocitat mzdu. Viete mi poradit co nemam spravne nastavené?

Dakujem za radu

Daniela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    Ivula Pozri príspevok
    Poprosím Vás o radu: potrebujem zadať rodičovskú dovolenku v MRP. Ako na to????
    Klikneš na dochádzku, nastavíš sa na danú zamestnankyňu, potom klikneš na obdobia neprítomnosti, pravou myšou klikneš pridať a vyberieš si z činnosti rodičovskú dovolenku a zadáš obdobie dátum od - dátum do.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    A klikol si aj na obdobie neprítomnosti? Lebo v zozname Denné záznamy tam nie je v ponuke RD, ale keď sa klikne hneď vedľa na ikonu obdobie neprítomnosti, tam je pod kódom 13 - MD, 14 - RD.
    pozri obr.
    rd.jpg  

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ja pri výpočte mzdy som išla na úplne údaje mzdy, našla som peňažná pomoc v materstve - tam som dala počet dní, a dala výpočet mzdy.

    dvd je offline (nepripojený) dvd

    dvd
    no potom soft nebude vediet spravne vyplnit ELDP, ked nebude vediet kedy skoncila MD a zacala RD. mal by tuto sekciu porady navstevovat niekto z MRP Brezno a pomahat.

    nikolett007 je offline (nepripojený) nikolett007

    nikolett007
    Ahojte, ja mám práve podobný problém. Zamestnankini skončila MD, a teraz neviem, ako mám zadať RD.Viete mi niekto poradiť???

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    nikolett007 Pozri príspevok
    Ahojte, ja mám práve podobný problém. Zamestnankini skončila MD, a teraz neviem, ako mám zadať RD.Viete mi niekto poradiť???
    No tak s týmto myslím len Lenka poradí, aj ja pri nej v MRP WIN maturujem, dáva mi ťaháky...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    nikolett007 Pozri príspevok
    Ahojte, ja mám práve podobný problém. Zamestnankini skončila MD, a teraz neviem, ako mám zadať RD.Viete mi niekto poradiť???
    nijako nezadáš...
    ja pokračujem tak ako pri MD.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    katka50 Pozri príspevok
    Klikneš na dochádzku, nastavíš sa na danú zamestnankyňu, potom klikneš na obdobia neprítomnosti, pravou myšou klikneš pridať a vyberieš si z činnosti rodičovskú dovolenku a zadáš obdobie dátum od - dátum do.
    U mňa to nejak nefunguje. Keď kliknem na dochádzku, tak sa mi ponúkne dochádzka zamestnancov v daný deň. Ak pridám zamestnanca, tak sa mi ponúkne rozbaľovacie menu "činnosti", ale bez rodičovskej dovolenky. Čo s tým?
    Nie je to tým, že nepotrebujem sledovať dochádzku a výpočet mzdy urobím bez "dochádzky zamestnanca"?
    Naposledy upravil STRELEC : 30.05.11 at 03:38

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.