Zavrieť

Porady

foto z mobilu do PC

Prosím o radu, chcela by som stiahnuť fotky z mobilu LG F2400 do PC cez Bluetooth. Spojenie som nadviazala, len neviem ako danú fotku odoslať.
Usporiadat
Blonde Blonde

Blonde je offline (nepripojený) Blonde

Kam odoslať? Stiahni si ich na HD a môžeš s ňou robiť čo chceš. Upravovať v nejakom SW, resp. poslať mailom a pod.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Ja mam podobny problem so Sony Ericssonom. PC stale hlada nejaky modem, co je vo vnutri a potom zahlasi, ze zariadenie nepracuje spravne.
A tiez neviem, co mam robit, lebo: fotky, ktore som na neho nafotila, sa dali prezerat, ako male minuaturky. Mala som tam nahrate aj nejake videa. Ale mobil zahlasil, ze pamat je plna, tak som zacala premazavat. Asi som pri tom automatickom premazavani nieco stlacila omylom, lebo namiesto minifotiek su akesi automaticke ikonky a fotky si mozem pozriet len tak, ked vyberiem Upravit. Nejde spustit ani prezentacia, stale je tam iba cierna obrazovka. Podebne s videami - najprv tmava obrazovka, obraz, az ked ho spustim.
Neviem to prepnut, uz som citala aj navod ....
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

janasv
Ja mam podobny problem so Sony Ericssonom. PC stale hlada nejaky modem, co je vo vnutri a potom zahlasi, ze zariadenie nepracuje spravne.
A tiez neviem, co mam robit, lebo: fotky, ktore som na neho nafotila, sa dali prezerat, ako male minuaturky. Mala som tam nahrate aj nejake videa. Ale mobil zahlasil, ze pamat je plna, tak som zacala premazavat. Asi som pri tom automatickom premazavani nieco stlacila omylom, lebo namiesto minifotiek su akesi automaticke ikonky a fotky si mozem pozriet len tak, ked vyberiem Upravit. Nejde spustit ani prezentacia, stale je tam iba cierna obrazovka. Podebne s videami - najprv tmava obrazovka, obraz, az ked ho spustim.
Neviem to prepnut, uz som citala aj navod ....
S každým foťákom dostaneš aj CD na ktorom je prehliadací program. Ten si z toho CD nainštaluj do PC, pripoj káblik k foťáku a do PC a automaticky si pretiahne všetky fotky do PC a potom s nimi môžeš robiť čo uznáš za vhodné. Ak ti to nefunguje, v PC nemáš niečo nainštalované s čím by foťák vedel komunikovať.
Pekný deň...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Najprv treba inštalovať kábel, potom sw.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Manual
S každým foťákom dostaneš aj CD na ktorom je prehliadací program. Ten si z toho CD nainštaluj do PC, pripoj káblik k foťáku a do PC a automaticky si pretiahne všetky fotky do PC a potom s nimi môžeš robiť čo uznáš za vhodné. Ak ti to nefunguje, v PC nemáš niečo nainštalované s čím by foťák vedel komunikovať.
Pekný deň...

s kazdym fotakom sice dostanes cd a manual k tomu,
ale myslim ze cajocka mala problem s mobilom - ked fotky chcela dostat do pc prave z telefonu nie z fotaku.

0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Manual
S každým foťákom dostaneš aj CD na ktorom je prehliadací program. Ten si z toho CD nainštaluj do PC, pripoj káblik k foťáku a do PC a automaticky si pretiahne všetky fotky do PC a potom s nimi môžeš robiť čo uznáš za vhodné. Ak ti to nefunguje, v PC nemáš niečo nainštalované s čím by foťák vedel komunikovať.
Pekný deň...
Dik za ochotu. Fotakom je to OK a funguje to presne tak, ako pises. :pMobil ma neposlucha.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
janasv
Dik za ochotu. Fotakom je to OK a funguje to presne tak, ako pises. :pMobil ma neposlucha.
a akým spôsobom si pripájaš mobil a pc?
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Priznam sa, ze na prace takeho druhu vyuzivam manzela a ten stale spomina infraport a Bluetooth. Mame aj notebook a s tym to ide. Z "velkym" PC nie.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
janasv
Priznam sa, ze na prace takeho druhu vyuzivam manzela a ten stale spomina infraport a Bluetooth. Mame aj notebook a s tym to ide. Z "velkym" PC nie.
tak z notebooku to prehoď USB kľúčom do veľkého PC....a problém sme vyriešili
a ten veľký pc má infraport alebo Bluetooth?
či tam sa to pokúšaš prepojiť káblom??
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Ma to infraport. Strategiu s notasom zvolil aj manzel. Dakujem za ochotu.
Este ma trapia tie zahadne ikonky, ktore nahradili fotky a videa.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
skús ešte v pc odinštalovať všetky veci , ktoré sa týkali mobilu a prenosu..
a nainštalovať to nanovo..
niekedy sú len zle nainštalované ovládače..
čo sa týka záhadných ikoniek ..to by asi chcelo preštudovať návod ale poriadne a hlavne upresniť typ mobilu...
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Si predstav, ze zas mam v mobile mini fotky, fotky a videa!!!!!!:p:p:p:p:p
Ja neviem, ale vcera vecer ma to zas nastvalo - hlavne tie dva cudliky naboku mobilu, ktore vzdy stlacis, aj ked nechces, lebo su tak fajne ergonomicky umiestnene na mobile, ktory sa otvara a vzdy ho musis chytit cely do ruky..... Tak som stlacala, co sa dalo, a potom som si isla skusit zmenit pozadie na displeji. Vybrala som si nejaku Temu, lebo do fotiek som sa nedostala, na a potom som zas sla do fotiek. A simsala-bim - boli tam!!!!!
Ani som nevedela, ze som taka dobra ! Podla hesla: Co nevyskusam, to nepokazim....Aj vynalezy vznikaju nahodou....... Tes sa so mnou a prajem Ti pekny den.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Neviem v čom máte problémy.

k mobilu som dostal CD ktorým som nainštaloval príslušný program do PC. Keď som pripojil mobil cez USB kábel tento sa mi nepripojil a vypísal, že niečo nemám nainštalované a či to chcem doinštalovať, samozrejme som chcel, spýtal sa skadial či z CD alebo ponúkol internetovú adresu skúsil som CD zase to nešlo. Potom som to opakoval a skúsil internet. Stiahol som to z internetu, samé sa to nainštalovalo a šlo to. Dcéra má podobný mobil od eriksona len iný typ pripojil som jej mobil, po chvíli čakania sa automaticky všetko prehodilo podľa jej mobilu. Pozná sa to podľa toho, že vypíše aký typ mobilu je pripojený.
Potom som už sťahoval z mobilu do PC a naopak. Dcéra si tam chcela dať nejakú hudbu.
Niektoré veci z mobilu som si nemohol pozrieť, pretože to chcelo iný softvér, ktorý sa mi už nechcelo stiahnuť, lebo to bolo niečo nezaujímavé.
0 0
kemik kemik

kemik je offline (nepripojený) kemik

Blonde
Kam odoslať? Stiahni si ich na HD a môžeš s ňou robiť čo chceš. Upravovať v nejakom SW, resp. poslať mailom a pod.
Ak mas na pc bluetooth rozhranie a zda sa ze aj funguje, je dobre sa poobhliadnut, ci niekde v pc nemas aj nejaky softwer k tomu, vacsinou k bluetooth ovladacom je dodavany aj nejaky ten software. Hladaj nieco na styl "file transfer","synchronization" a pod. Ak nadviazes spojenie takymto sposobom, vacsinou ta windows (predpokladam, ze ho pouzivas) poziada o zadanie nejakeho sifrovacieho PIN, ci kluca, hned ako ho zadas, poziada ta aj mobil o toto cislo, po tomto ukone by sa ti malo otvorit okno, kde uvidis priecinky (zlozky) ulozene na tvojom mobile a ty ich mozes cz pc prezerat a pracovat s nimi ako vo windowse, kopirovat, prezerat si a pod.
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Orim
Neviem v čom máte problémy.

k mobilu som dostal CD ktorým som nainštaloval príslušný program do PC. Keď som pripojil mobil cez USB kábel tento sa mi nepripojil a vypísal, že niečo nemám nainštalované a či to chcem doinštalovať, samozrejme som chcel, spýtal sa skadial či z CD alebo ponúkol internetovú adresu skúsil som CD zase to nešlo. Potom som to opakoval a skúsil internet. Stiahol som to z internetu, samé sa to nainštalovalo a šlo to. Dcéra má podobný mobil od eriksona len iný typ pripojil som jej mobil, po chvíli čakania sa automaticky všetko prehodilo podľa jej mobilu. Pozná sa to podľa toho, že vypíše aký typ mobilu je pripojený.
Potom som už sťahoval z mobilu do PC a naopak. Dcéra si tam chcela dať nejakú hudbu.
Niektoré veci z mobilu som si nemohol pozrieť, pretože to chcelo iný softvér, ktorý sa mi už nechcelo stiahnuť, lebo to bolo niečo nezaujímavé.


Prosím Vas o radu ohľadne sťahovania fotiek z Nokie 6020 do PC cez USB kábel. Mám USB kábel DKU 5 ,(poradili mi ho v T-come, nakoľko nie je k príslušenstvu MT) v PC nainštalalovaný Windows 2000 a nedá sa mi nainštalovať PC Suite najnovšia verzia, v čom robím chybu? Vie mi niekto poradiť???

0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
danica
Prosím Vas o radu ohľadne sťahovania fotiek z Nokie 6020 do PC cez USB kábel. Mám USB kábel DKU 5 ,(poradili mi ho v T-come, nakoľko nie je k príslušenstvu MT) v PC nainštalalovaný Windows 2000 a nedá sa mi nainštalovať PC Suite najnovšia verzia, v čom robím chybu? Vie mi niekto poradiť???

[/left]
Poskytla si nám príliš málo informácií na to, aby sme ti vedeli pomôcť. Nevieme, či sa ti vôbec nechce spustiť inštalácia PC Suite, alebo či prebehla, len program nepracuje správne, alebo pracuje správne ale nevie sa spojiť s mobilom a podobne.

Je veľmi ťažké riešiť takýto problém na takomto fóre - osobne by som ti odporučil zavolať niekoho, kto sa tomu rozumie trochu lepšie, ako ty, aby ti to nastavil. Ak to nie je možné, tak sem skús napísať, čo to znamená, že sa ti nedá nainštalovať PC Suite, a možno sa nám to podarí.
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Cenim si snahu a pridávam ďalšie údaje.
Mám USB kábel DKU-5, ku ktoremu bolo aj prilozene CD...tento kabel mam uspesne nainstalovany ako ovladac...

ale problem je s instalacou PC Suite 6.82
stiahnem ju do PC, a chcem ju normalne spustit pricom neprebehne ziadna operacia, nic sa nestane, nenapise ziadne chybove hlasenie, nezacne ani instalacia, proste NIČ. a to je ten problem, ako donutit PC Suite aby sa "nastartoval" a zacal instalovat...

takze ma napada jedno mozne riesenie:
ze PC Suite 6.82 je moc "vylepseny" a preto nechce pracovat, t.j treba starsiu verziu...je to mozne?

a este dodatok operacny system WIN 2000

a uz fakt posledna vec ked to stiahnem ten PC suite tak ma koncovku MSI...

thanx
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danica ano, ten typ kabla k nokii mas dobry, ako som pozerala na oficialnu
stranku nokie, tak tvoj operacny system Win 2000 potrebuje
(service pack 4) , aj ten mas Updatovany? skus sa este aj na to pozriet,
ta nova verzia PC Suite Version 6.82 by mala byt tak isto kompatibilna s tvojim mobilom a aj operacnym systemom

ano, moze mat koncovku MSI, akurat som to skusala a instalacia prebehla v poriadku
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

áno, mám Service Pack 4, syn mi ho instaloval...

a service pack 4 som naposledy updatovala pred mesiacom, a odvtedy nie, lebo mi vdaka tejto "skvelej" vymozenosti mrzol pocitac, tak som to zrusila

thanx
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

na instalaciu to asi potrebuje , je to aj na oficialnej stranke
PC system requirements for version 6.82

* Available hard disk space: 200 MB (file size approx 25 MB)
* Operating system:
o Windows 2000 (service pack 4)
o Windows XP (Professional or Home Edition) (service pack 1 or service pack 2)
o Windows XP Professional x64 edition
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať