Zavrieť

Porady

AKO VARÍTE RYŽU??????

Ahojte!

Ja nikdy nepremývam ryžu. Neviem, či robím dobre. Vždy dám na spod trochu oleja a vysypem napr. 2 šálky ryže (nepremytej). Trochu ju popražím na menšom ohni až kým tak nevonia a nie je taká sklovitá. Potom pridám 1,5x toľko vody teda 3 šálky vody. A soľ a vegetu.

Môj manžel si ju nevie vynachváliť nikdy nie je ako blato a vždy je veľmi chutná a dobre sa naberá... Premývate ryžu???? Ďakujem za odpovede....
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jana0707
Ahojte!

Ja nikdy nepremývam ryžu. Neviem, či robím dobre. Vždy dám na spod trochu oleja a vysypem napr. 2 šálky ryže (nepremytej). Trochu ju popražím na menšom ohni až kým tak nevonia a nie je taká sklovitá. Potom pridám 1,5x toľko vody teda 3 šálky vody. A soľ a vegetu.

Môj manžel si ju nevie vynachváliť nikdy nie je ako blato a vždy je veľmi chutná a dobre sa naberá... Premývate ryžu???? Ďakujem za odpovede....
To nerobíš dobre, vieš aká je ona špinavá?,hlavne, tie lacnejšie. Ja kupujem SOS, dlhozrnú, ale dobrá je aj guľatá,tá nám najviac chutí, je veľmi kvalitná, ale aj tú je potrebné 2x premyť.Doplním varenie ryže, ktorá sa nelepí a je mňam, mňam. Varím ju v miske z jenského skla.Trochu oleja, pokrájanú ciluľku, podusím, pridám premytú ryžu a podusím(miešam), až sa ryža vysuší, potom osolím,zalejem prevarenou vodu, asi 2 cm nad ryžou. Prikryjem ak sa voda odparí, okoštujem z vrchu, ak ešte nie je uvarená, tak ešte prilejem trochu vody. Zakryjem a po chvíli vypnem plyn, odkryjem a potom už len nechám dôjsť.
Naposledy upravil Tweety : 04.08.06 at 14:43
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja premývaj aj 3x, podľa toho, ako sa ponáhľam Ja ešte trochu opražím cibuľu, až potom dám ryžu. A vegetu nedávam (muž ju dáva všade) a okrem soli ešte dávam biele korenie. A mierka je 1 : 1, čiže 1 šálka ryže, 1 šálka vody. Keď sa voda odparí (vyvarí, vsiakne, ...), plyn vypnem a ešte trochu nechám pod pokrievkou.
(Som tu napísala celý postup. )
Ale počula som už aj o varení v mikrovlnke. Ak to má niekto osvedčené, prosím presne recept.
Ďakujem.
0 0
Jana0707 Jana0707

Jana0707 je offline (nepripojený) Jana0707

Kupujem tú klasickú Jednota guľatozrnnú a zdá sa mi dosť kvalitná....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jana0707
Ahojte!

Ja nikdy nepremývam ryžu. Neviem, či robím dobre. Vždy dám na spod trochu oleja a vysypem napr. 2 šálky ryže (nepremytej). Trochu ju popražím na menšom ohni až kým tak nevonia a nie je taká sklovitá. Potom pridám 1,5x toľko vody teda 3 šálky vody. A soľ a vegetu.

Môj manžel si ju nevie vynachváliť nikdy nie je ako blato a vždy je veľmi chutná a dobre sa naberá... Premývate ryžu???? Ďakujem za odpovede....
Ja ryžu tiež od istej doby nepremývam .

Dám udusiť cibuľku , soľ,vegetu , čierne mleté korenie ,štyri poháre ryže, 2 lyžičky mletej papriky /podľa toho k čomu idem ryžu robiť/ 8 pohárov teplej vody,na kolieska nakrájané dve paradajky , na kolieska nakrájanú papriku zelenú. Zamiešam . Pokrievkou zakryjem , nechám variť pokiaľ sa voda nevyparí a ak sa do ryže robia oká , tak vypnem a nechám postáť, niekedy ani nemá kedy .

Ryžu pred podliatim najskôr nechám presmažiť .

Mletú červenú papriku nedávam do ryže ak má tvoriť prílohu k pečenému kuraťu , inak ryža s mletou červenou paprikou je veľmi chutná . Ak dávam sterilizovaný hrášok , tak vtedy rajčinu a papriku vložím na ryžu v celku a po dovarení vyhodím.

Som zvyknutá na podlhovastú ryžu SOS-červené balenie .Ale nepohrdnem ani guľatou .
Naposledy upravil Zita5 : 05.08.06 at 09:40
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja ryžu premývam. Nechám odkvapkať a potom dám na rozpálený olej - opražím. Zalejem vodou cca 1 cm nad hladinu ryže a pridám soľ a menšiu celú cibuľku, nechám dusiť. Po udusení cibuľku vyhodím.

Kupujem BASK guľatozrnnú.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
To nerobíš dobre, vieš aká je ona špinavá?,hlavne, tie lacnejšie. Ja kupujem SOS, tá nám najviac chutí, je veľmi kvalitná, ale aj tú je potrebné 2x premyť.
Majka vidíš aj ja nepremývam od tohto roku ......na radu jednej známej ...nevedela som si zo začiatku zvyknúť ...ale už som si zvykla .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Prečo nepremývate? Nemá to potom špatnú farbu alebo inú chuť?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Majka vidíš aj ja nepremývam od tohto roku ......na radu jednej známej ...nevedela som si zo začiatku zvyknúť ...ale už som si zvykla .
Zhodli sme na značke ,ale premývaní nie. Neviem, či takto nevyskúšam, ale keď vidím aká špinavá vodička ide dolú drezom, tak neviem, neviem.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

jess
Ja ryžu premývam. Nechám odkvapkať a potom dám na rozpálený olej - opražím. Zalejem vodou cca 1 cm nad hladinu ryže a pridám soľ a menšiu celú cibuľku, nechám dusiť. Po udusení cibuľku vyhodím.

Kupujem BASK guľatozrnnú.
Čože, vyhodíííííš? Mňam, a vieš aká je tá cibuľka super sladká?

Ja osobne tiež ryžu nepremývam. Dokonca ju ani neopražím na oleji... Tiež som zistila, že SOS je asi najlepšia.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Moja kamoška pridáva horčicu. Tiež je to zaujímavý variant ale mne vyhovuje cibuľka. Používam ryžu z Jednoty najviac sa mi osvedčila.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ozaj zabudla som na kari korenie ktoré občas použijem pre farbu.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ja ryžu premyjem cez sitko, nechám odkvapkať, opražim na cibuli. Zalejem vodou asi 1cm nad ryžu. Dám do nej soľ a kari korenie.Keď začne vrieť dám na menší plameň na 10 minút. Najradšej máme guľatozrnnú-SOS.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ja dávam na 1 pohár ryže-1,5 pohára vody. Keď začne vrieť stiahnem plameň na minimum a odstopnem si 20 minút.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja tiež varím SOS, najprv som kupovala iba guľatú, ale v poslednej dobe víťazí dlhozrnná. Ryžu premývam, ale potom ju iba zalejem vodou, osolím, dám troška oleja. Moje deti milujú "žltú" ryžu, pridávam kurkumu, ktorá nie je taká aromatická ako kari korenie.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ahojte, prave som ju dorobila,
olivovy olej rozpalit, zelena vnat z jarnej cibulky, alebo cibula na to suchu nepremytu ryzu, vegeta, bylinkova sol, biele korenie trochu majoranky a sojovej omacky zamiesat trochu poprazit a zaliat vodu - pol cm nad ryzu a necht 15 minut - pokial je to biela ryza - natural dlhsie, potom vypnut a nechat zakryte.
ryzu neodporucam umyvat - vyplavia sa z nej vsetky tie veci, koli ktorym ryzu odporucaju
co sa tyka ryze bielej alebo natural, ci ciernej a inych - ohladne nutricnych hodnot je to jedno - biela ryza ma jednu vyhodu - rychlejsie sa uvari a rychlejsie stravi
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gabi03
Prečo nepremývate? Nemá to potom špatnú farbu alebo inú chuť?
Gabi nemá špatnú farbu a údajne pri oplachovaní sa z nej vymývajú všetky výživné látky ........ Tak ja som sa dala nahovoriť a údajne varím zdravo .....i keď , ale ako som písala , už som zvyknutá ...zo začiatku som mala veľmi blbý pocit , lebo ak 30 rokov ryžu premývam ...tak to je čo povedať ..zrazu taká zmena .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja stále ryžu premyjem, lebo mám pred očami jej zber aj s tými holými bosými nohami tých zberačov, a žeby tam boli nejaké výživné látky?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Zita5
Gabi nemá špatnú farbu a údajne pri oplachovaní sa z nej vymývajú všetky výživné látky ........ Tak ja som sa dala nahovoriť a údajne varím zdravo .....i keď , ale ako som písala , už som zvyknutá ...zo začiatku som mala veľmi blbý pocit , lebo ak 30 rokov ryžu premývam ...tak to je čo povedať ..zrazu taká zmena .
Mama zvykieva spomínať, že raz otec musel variť ryžu (inak on pripáli aj čaj) a ostala takmer čierna (možno bola iba šedá), lebo ju nepremyl. Ale to bolo niekolko (rozumej viac ako 10-20) rokov dozadu. Takže pravdepodobne aj kvalita ryže bola iná.
No, v každom prípade to skúsim bez premývania.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Tweety
Ja stále ryžu premyjem, lebo mám pred očami jej zber aj s tými holými bosými nohami tých zberačov, a žeby tam boli nejaké výživné látky?
Kyslú kapustu tiež nepremyvame a robí sa v gumákoch vo výrobe
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ryža pod perinou.
Ryžu opražím na oleji(1 diel), zalejem vodou(1,5 dielu na guľatú, 2 diely na dlhozrnú). Kupujem SOS alebo Pairboiled(tak sa voľajako volá). Osolím, pridám cibuľu, do ktorej som napichala cca 4 klinčeky(vrele doporučujem), alebo pridám trochu šafránu. Niekedy okrem cibule s klinčekami(nie klincami) pridám hrášok, alebo šampiňóny, pór,...Dusím veľmi pomaly. Keď je voda trošku pod úrovňou ryže, na perinu(paplón) dám uterák, položím hrniec, prekryjem uterákom a prikryjem paplónom. Takto v hrnci vznikne všade rovnaká teplota a to ryža potrebuje. Podobne sa dá dusiť aj v teplovzdušnej rúre. Tou perinou však aj šetrím energiu.
Ryžu nepremývam ani ja, aj keď by sa asi mala, ale mokrá nikdy nevyschne do takej miery, aby sa mi tak dobre opražila, ako suchá.
Naposledy upravil Marína : 04.08.06 at 15:14
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať