Zavrieť

Porady

Reklamná a propagačná činnosť

Reklamná a propagačná činnosť .
je to v rozsahu volnej zivnosti ked chcem kupit ploter na velkoplosnu tlac ktora bude sluzit na vyrobu reklamnych svietiacich tabul a bannerov .
staci mi nato volna zivnost ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    penaone
    Reklamná a propagačná činnosť .
    je to v rozsahu volnej zivnosti ked chcem kupit ploter na velkoplosnu tlac ktora bude sluzit na vyrobu reklamnych svietiacich tabul a bannerov .
    staci mi nato volna zivnost ??
    Áno úplne stačí.

    chantall je offline (nepripojený) chantall

    chantall
    Pekny den, chcem sa spytat, ze ci tvorba reklamnych bannerov moze spadat pod predmet podnikania REKLAMNÁ A PROPAGAČNÁ ČINNOSŤ? Ďakujem.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    chantall Pozri príspevok
    Velmi pekne dakujem za odpoved. Je tu este niekto kto s tym suhlasi, ze to tam spada?
    Preco potrebujete 1000 suhlasov na to, aby ste uverili jednemu?




    31.5 Reklamné a marketingové služby

    § spracovanie a výroba reklamného materiálu,
    § realizácia reklamných kampaní,
    § šírenie reklamy rôznymi spôsobmi
    -v novinách, periodikách, v rozhlase, televízii, na internete a iných médiách,
    § umiestnenie vonkajších reklám – billboardy, panely, nástenky, stojany,
    § aranžovanie výkladov, viazanie kytíc a vencov, úpravy výstavných miestností,
    § zabezpečenie marketingových kampaní ,
    § marketingy na mieste priameho predaja, konzultačné služby v oblasti marketingu,
    § inzertná činnosť,
    § informačná činnosť – mestské, turistické informačné centrá,
    §...

    Zdroj: MVSR - ZOZNAM ODPORÚČANÝCH OZNAČENÍ VOĽNÝCH ŽIVNOSTÍ A ICH BLIŽŠIE VYMEDZENIE , január 2008

    chantall je offline (nepripojený) chantall

    chantall
    Nepotrebujem 1000 suhlasov...AK som v niecom neista, snazim sa hladat pravdu. Ak mi 1 clovek odpovie a nemam to nicim podlozene, resp. neviem to niekde najst okrem toho, neznamena ze musim uverit...Velmi pekne dakujem aj za zdroj kde ste to nasli. A ospravedlnujem sa za nedoveru.

    Tinika je offline (nepripojený) Tinika

    Tinika
    Dobrý deň, chcem sa spýtať, v živnostenskom liste mám reklamná a propagačná činnosť. Môžem vytvárať internetové stránky na živnosť. Ďakujem

    Celsus je offline (nepripojený) Celsus

    Celsus
    Tinika Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa spýtať, v živnostenskom liste mám reklamná a propagačná činnosť. Môžem vytvárať internetové stránky na živnosť. Ďakujem
    Doporučoval by som vybaviť si živnostenské oprávnenie (t.j. živnostenský list) na voľnú ohlasovaciu živnosť "počítačové služby". Pod takto označenú živnosť spadá aj tvorba webových stránok a ich aktualizácia.

    Tinika je offline (nepripojený) Tinika

    Tinika
    Ďakujem za odpoveď, ide o to, že manžel by mal pre jednu firmu robiť webovú stránku a ja som im to chcela fakturovať a v živn. liste mám propagačná a reklamná činnosť, sprostredkovanie obchodu a iné, ktoré s tým nesúvisia, tak som chcela vedieť, či to môžem.

    adrika je offline (nepripojený) adrika

    adrika
    ahojte, prosím Vás ak má niekto v živnost.liste uvedený predmet podnikania "internetové služby" môže fakturovať napr. za vyhľadávanie a spracovanie určitých materiálov na internete ? alebo tam patrí len tvorba banerov, web stránok...atď ? ...neviem to nikde nájsť...ďakujem

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Podla mna spracovanie podkladov a tlac ano. Ale vytvorenie samotnej reklamnej kampane ako napr.spotu, banneru a pod. je dielom v zmysle Autorskeho zakona. Na to ale netreba dokonca vobec zivnostenske opravnenie kedze ide o vykon cinnosti podla osobitneho predpisu. Cize na tu tlac a spracovanie staci volna zivnost a na ostatne co s tym suvisi, hlavne tvorbu, nepotrebujes ani len zivnostenske.

    Peter122 je offline (nepripojený) Peter122

    Peter122
    Reklamnú činnosť ako aj iné reklamné aktivity ide vykonávať na voľnú živnosť (možno na pár výnimiek, kde ide o zdravie alebo život).
    Inak pekné reklamy môžete vidieť na http://mediamenu.sk/videos.php

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.