Zavrieť

Porady

výpoveď zo strany zamestnanca

vie mi niekto poradiť, ohľadom výpovede zo strany zamestnanca zo zdravotných dôvodov? Má zamestnanec nárok na náhradu mzdy za 2 mesiace? Výpoveď bolo podaná okamžite po zistení zdr.problémov, bez uplatnenia výpovednej lehoty.
Usporiadat
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

§ 69
(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu alebo náhradu mzdy, alebo ich časť do 15 dní po uplynutí jej splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(2) Mladistvý zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer aj vtedy, ak nemôže vykonávať prácu bez ohrozenia svojej morálky.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

No práve to iste som čitala a zaujímalo by ma či je nejaká možnosť ako to obísť, ak by som napríklad uviedla v odpovedi na žiadosť o výpoveď: že bez nároku na náhradu príjmu?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

martina 11
No práve to iste som čitala a zaujímalo by ma či je nejaká možnosť ako to obísť, ak by som napríklad uviedla v odpovedi na žiadosť o výpoveď: že bez nároku na náhradu príjmu?
Z akého dôvodu?
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

takže z tej otázky mi vyplýva, že sa to neda
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

martina 11
takže z tej otázky mi vyplýva, že sa to neda
Ak bol dodržaný §69 ods.1 pís.a, a taktiež ods.3, myslím, že sa ti to asi nepodarí obísť.
0 0
sonka1 sonka1

sonka1 je offline (nepripojený) sonka1

martina 11
No práve to iste som čitala a zaujímalo by ma či je nejaká možnosť ako to obísť, ak by som napríklad uviedla v odpovedi na žiadosť o výpoveď: že bez nároku na náhradu príjmu?
Už to tu bolo niekde raz debatované,...... mal by mať lekársky posudok, ale myslím, že nestačilo iba potvrdenie od lekára..... a potom čakať 15 dní, kým ho nepreradíte...
skúsim to ešte pohľadať..
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

sonka1
Už to tu bolo niekde raz debatované,...... mal by mať lekársky posudok, ale myslím, že nestačilo iba potvrdenie od lekára..... a potom čakať 15 dní, kým ho nepreradíte...
skúsim to ešte pohľadať..
Samozrejme, že hovoríme o lekárskom posudku.
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

Ide o to, že zamestnávateľ bol s dotyčnou zamestnankyňou nespokojný, pretože výkon nezodpovedal výkonu pred pracovnou zmluvou, ked robila iba na DVP. Tak či tak rozmyšlal o jej prepustení. Avšak ona z vlastneho rozhodnutia prišla s výpovedou zo zdravotných dôvodov, avšak nedokladovala žiadne lekárske posudky a pod. A teraz chce samozrejme zamestnávateľ obísť náhradu a ja sa mám snažiť nejako to poriešiť, v rámci zákona
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

martina 11
Ide o to, že zamestnávateľ bol s dotyčnou zamestnankyňou nespokojný, pretože výkon nezodpovedal výkonu pred pracovnou zmluvou, ked robila iba na DVP. Tak či tak rozmyšlal o jej prepustení. Avšak ona z vlastneho rozhodnutia prišla s výpovedou zo zdravotných dôvodov, avšak nedokladovala žiadne lekárske posudky a pod. A teraz chce samozrejme zamestnávateľ obísť náhradu a ja sa mám snažiť nejako to poriešiť, v rámci zákona
No ak nemá lekárský posudok, tak by som sa s tým ani nezaťažovala.
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

Takže nemam ho ani žiadať a tým pádom nemá nárok na náhradu mzdy? Ale asi to musim uviesť v odpovedi na žiadosť o výpoveď čo?(aby som bola kryta v prípade problémov)
0 0
sonka1 sonka1

sonka1 je offline (nepripojený) sonka1

martina 11
Ide o to, že zamestnávateľ bol s dotyčnou zamestnankyňou nespokojný, pretože výkon nezodpovedal výkonu pred pracovnou zmluvou, ked robila iba na DVP. Tak či tak rozmyšlal o jej prepustení. Avšak ona z vlastneho rozhodnutia prišla s výpovedou zo zdravotných dôvodov, avšak nedokladovala žiadne lekárske posudky a pod. A teraz chce samozrejme zamestnávateľ obísť náhradu a ja sa mám snažiť nejako to poriešiť, v rámci zákona
Pokiaľ nemá lekársky posudok, tak sa absolútne nezaťažuj.......Ludia skúšajú hocičo, ja som písala výpoved za alkohol - považujeme to za hrubé porušenie prac.disc. (viac krát nafúkal), a fešák chcel po mne ešte odstupne, lebo mi mu dávame výpoved .
Takže k veci, ak ti priniesie pracovníčka lekársky posudok, že nie je schopná bez ohrozenia zdravia, alebo života vykovávať prácu, tak potom by ju mal zamestnávateľ do 15 dní preložiť na iné miesto. ak tak neurobí, až potom môže dať výpoved zo zdravotných dôvodov.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

martina 11
Takže nemam ho ani žiadať a tým pádom nemá nárok na náhradu mzdy? Ale asi to musim uviesť v odpovedi na žiadosť o výpoveď čo?(aby som bola kryta v prípade problémov)
Podľa môjho názoru jej odcituj zákon / vyššie uvedený/ a nebude tam ani zavádzanie ani navádzanie ani obchádzanie.
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

čiže v mojom pripade ani nemá nárok na náhradu mzdy, chápem to dobre?
0 0
sonka1 sonka1

sonka1 je offline (nepripojený) sonka1

martina 11
čiže v mojom pripade ani nemá nárok na náhradu mzdy, chápem to dobre?
ano,........ona totiž nemôže dať výpoved zo zdravotných dôvodov, podľa §69ods1a, takže nemá nárok na nijakú náhradu mzdy....
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

Tak napíšem výpoveď podľa § 67 bez uplatnenia výpovednej lehoty a punkt. Súhlasite so mnou? Ste zlate ak ano, ak ma doplnite tak tiež samozrejme
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

martina 11
čiže v mojom pripade ani nemá nárok na náhradu mzdy, chápem to dobre?
Chápeš to dobre. Nemá nárok. /pokiaľ sa neobjaví s posudkom /
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

martina 11
Tak napíšem výpoveď podľa § 67 bez uplatnenia výpovednej lehoty a punkt. Súhlasite so mnou? Ste zlate ak ano, ak ma doplnite tak tiež samozrejme
Skús to uhrať na dohodu, tú potom nemôže nijakým spôsobom súdne napadnúť.

Inak s tým lekárskym posudkom to bolo rozoberané tu:

http://www.porada.sk/t32535-okamzite-skoncenie-pp.html
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

martina 11
Tak napíšem výpoveď podľa § 67 bez uplatnenia výpovednej lehoty a punkt. Súhlasite so mnou? Ste zlate ak ano, ak ma doplnite tak tiež samozrejme
Počkaj, počkaj, §67 pojednáva o dôvode výpovede, nie o výpovednej lehote.
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

no ano, ale ak dam výpoved podľa § 67, tak tam tak či tak nieje nárok na výpovednu lehotu, alebo áno?
Proste: dam do tej výpovede len vyhovenie žiadosti na výpoved podľa § 67. Môže to priniesť problémy? Alebo je to ok takto
0 0
martina 11 martina 11

martina 11 je offline (nepripojený) martina 11

alebo tam dať § 60 a nechať to tak? Myslim že zamestnankyna by proti tomu nič nemala. Myslim že to bude takto lepšie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať