Zavrieť

Porady

Orbitrek, bežiaci pás alebo stepper???

Ahojte

rada by som sa s Vami, ktorí máte skúsenosti, poradila, ktorý cvičiaci prostriedok je najlepší - orbitrek, stepper alebo bežiaci pás... Keďže vonku sa už nedá veľmi športovať, tak rozmýšľame s manželom nad kúpou nejakého cvičidla a nevieme sa rozhodnúť, čo by bolo najvhodnejšie na dlhé zimné večery... Ak máte niekto skúsenosti aspoň s jedným z týchto mašiniek, prosím, poraďte nám, ktorý si obstarať...

Ďakujeme.

Mariana
Usporiadat
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

na dlhe zimne vecery ak rozmyslate s manzelom, neviem preco vas nenapadol SEX, bez urazky a bez pardonu....sex je najzdravsia a najprijemnejsia aerobna aktivita vobec.

inak ja by som skor doporucil nejaky rotoped. zalezi od kondicie a preferovaneho pohybu....a samozrejme od financii, je rozdiel kupit beziaci pas za 5 000 a profi ako je vo fitku za 100 000...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mariana B. Mariana B.

Mariana B. je offline (nepripojený) Mariana B.

Samozrejme myslela som okrem toho sexu... preto som aj pouzila smajlika v prvom mojom príspevku za dlhými zimnými vecermi.... ale to vies, pomaly budu bruska rast a aby nam pri tom sexe nezavadzali - teda prevencia
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ešte v tomto duchu pokračujte a počet členov na Porade nám narastie geometrickým radom zásluhou mláďat ....a napokon nás všetkých zruší mravnostná polícia
0 0
Mariana B. Mariana B.

Mariana B. je offline (nepripojený) Mariana B.

Ahoj Paula

asi máš pravdu , ale aj tak by som rada dostala radu ohľadne tých mašiniek na týranie tela ... :-)

Mariana
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

No ja mám doma práve veslovač krátku dobu. Je to najmä na spevnenie ramien, ale dá to zabrať aj nohám, najmä lýtkam. Ja tiež rozmýšľam nad ďalším, najskôr bicyklom. Takže by som tiež privítala dajaké info.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ten orbitrek je podľa mňa najlepší. Tiež sme rozmýšľali a nakoniec sme sa rozhodli pre neho. Je to preto, lebo sa na ňom nezaťažujú kolená, pretože vykonávate prirodzený pohyb nôh. Ešte by sa dal bicykel, ale pri orbitreku sa podľa mňa spáli viac.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

mna napriklad na orbitreku kolena boleli, pri behu nie. o co prirodzenejsi pohyb noh vykonavam pri orbitreku obroti (neprirodzenemu??) behu ?
rozdiel v paleni kalorii je minimalny, ci sa jedna o orbitrek, steper alebo beziaci pas....neverim ze na orbitreku spalim raz tolko co na beziacom pase....
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
duficek
mna napriklad na orbitreku kolena boleli, pri behu nie. o co prirodzenejsi pohyb noh vykonavam pri orbitreku obroti (neprirodzenemu??) behu ?
rozdiel v paleni kalorii je minimalny, ci sa jedna o orbitrek, steper alebo beziaci pas....neverim ze na orbitreku spalim raz tolko co na beziacom pase....
Ja som porovnávala orbitrek s bicyklom a nie s beziacim pásom (pri páleí kalórií). Ale vo všeobecnosti je preukázané, že tým, že vykonávame pohyb nôh do elipsy, tak to je pre nás prirodzené a nenarážame na povrch svojou váhou, a tak menej zaťažujeme kolená. To je predsa logické, čo ale neznamená, že to palatí pre 100 % populácie.
0 0
jenny7 jenny7

jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

My sme si kúpili nakoniec rotoped, rozmýšlali sme nad orbitrekom, ale to zaberá dosť veľa miesta, a keďže nemáme až tolko placu v domčeku, tak sme zvolili túto alternatívu. Rotoped je super, využívam ho pri pozeraní telky, aspoň to lepšie ubieha a v pohode vydržím dlhšie šlapať. Lepšie ako len tak nečinne sedieť a pozerať večer do telky. Ja som s ním spokojná,takže je to už len na tebe ako sa rozhodnete. Každý prístroj na cvičenie má svoje plusy, treba zvážiť, čo chcete mať najviac precvičované.
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

Mne sa osvedčil stacionárny bicykel.
Je to pohodlné cvičenie, môžeš pri ňom pozerať TV má účinky na nohy a zadok
a potom si spraviť nejaké brušné cviky je to fajn.
0 0
horka horka

horka je offline (nepripojený) horka

Ja by som vsadila na orgitrek. Beziaci pas neposilnuje chrbat, steper je velmi nudny a musis si dat pri nom pozor na spravne drzania tela. Ak vsak orbitrek nekupujte si mechanicky ten dost huci.
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

horka
Ja by som vsadila na orgitrek. Beziaci pas neposilnuje chrbat, steper je velmi nudny a musis si dat pri nom pozor na spravne drzania tela. Ak vsak orbitrek nekupujte si mechanicky ten dost huci.
Čo si tým myslela, že nie mechanický? Aký iný ešte existuje? Pri tom mechanickom sa dá pozerať televízia, alebo tak veľmi hučí, že to nie je možné?
Díky za odpovede. Ak poznáte nejaké web adresy kde by sa dal kúpiť lacný orbitrek tak to tu prilepte.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Julča
Čo si tým myslela, že nie mechanický? Aký iný ešte existuje? Pri tom mechanickom sa dá pozerať televízia, alebo tak veľmi hučí, že to nie je možné?
Díky za odpovede. Ak poznáte nejaké web adresy kde by sa dal kúpiť lacný orbitrek tak to tu prilepte.
My máme magnetický a existuje ešte elektromagnetický (ten je najdrahší).
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

Stále mi nikto neodpovedal, či je pri mechanickom možné sledovať Tv, alebo je moc hlučný. Kúpil si niekto orbitrek cez internet od TV product/www.tvproduct.sk / ? Máte s tým skúsenosti? Stojí 3990,00 ale nepíšu či je mechanický alebo magnetický? Ak mi viete poradiť , tak napíšte.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Julča
Stále mi nikto neodpovedal, či je pri mechanickom možné sledovať Tv, alebo je moc hlučný. Kúpil si niekto orbitrek cez internet od TV product/www.tvproduct.sk / ? Máte s tým skúsenosti? Stojí 3990,00 ale nepíšu či je mechanický alebo magnetický? Ak mi viete poradiť , tak napíšte.
Ja mám orbitrek už 6 rokov, som s ním veľmi spokojná. Najprv som mala mechanický (vtedy stál okolo 6000,-Sk a magnetický raz toľko). Potom som si pred rokom a pol kúpila magnetický (v akcii v Neckermane za 4000,-) a som spokojná. Rozdiel je v cene, magnetický je o niečo drahší ale ja by som už mechanický nekupovala, určite by si pri ňom nemohla pozerať telku, veľmi hučí a prehluší ju.
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

marcelaStanakova
Mne sa osvedčil stacionárny bicykel...
Aj mne - ako dobrý vešiak...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak som dostala "predvianočný" darček - stacionárny bicykel. Zatiaľ ho mám krátko, ale som nadšená. Dúfam, že to nadšenie mi vydrží aj naďalej . Má svoj počítač, kde meria rýchlosť, km, čas... ale hlavne mi šlo o meranie srdcovej frekvencie. Takže ja sa zatiaľ nesťažujem.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Gabi03
Tak som dostala "predvianočný" darček - stacionárny bicykel. Zatiaľ ho mám krátko, ale som nadšená. Dúfam, že to nadšenie mi vydrží aj naďalej . Má svoj počítač, kde meria rýchlosť, km, čas... ale hlavne mi šlo o meranie srdcovej frekvencie. Takže ja sa zatiaľ nesťažujem.
Počula som, že priemerne to nadšenie vydrží tri mesiace, takže nám všetkým držím palce, aby nám to vydržalo do....................
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Tak som dostala "predvianočný" darček - stacionárny bicykel. Zatiaľ ho mám krátko, ale som nadšená. Dúfam, že to nadšenie mi vydrží aj naďalej . Má svoj počítač, kde meria rýchlosť, km, čas... ale hlavne mi šlo o meranie srdcovej frekvencie. Takže ja sa zatiaľ nesťažujem.
Gabi, tak ako? cvicis?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať