Zavrieť

Porady

Medovníčky

emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Sú to medovníčky, pri ktorých nie je potrebné čakať, kedy zmäknú. Mäkké su hneď. Keď ich upečiete skoro, riskujete, že do Vianoc nevydržia, lebo ich rodina (aj cudzí, keď ich ponúknete) poje.

Ingrediencie:

60dkg hladkej múky
18dkg práškového cukru
3 lyžice medu
3 celé vajíčka
3 lyžice smotany alebo kyslého mlieka
1 lyžicu masla
1 lyžičku-rovnú sódy bikarbony
kypr.prášok do perníka alebo korenie do perníka

Všetko spolu zmiesime a necháme odstáť 5-6 hodín v chlade. Môže stáť aj od večera do rána.
Potom cesto rozvaľkáme na hrúbku 0,5 cm a vykrojíme medovníčky. Dáme na pomastený plech a natrieme bielkom, aby sa leskli. Do prostriedku dáme orech, mandľu, oriešok alebo lentilku na ozdobenie. Pozor lentilku dávame až po upečení, orechy môžeme dať pred pečením.
Pečieme rýchlo, upečené dáme do kastrola a prikryjeme. Po vychladnutí uložíme do igelitového sáčka, aby nevyschli. Na vzduchu by stvrdli.

Gazdinky vyskúšajte.
Dobrú chuť!
Usporiadat
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

aby neboli perníky suchulinke, staci prilozit do krabice kusok nakrajaného jablcka...a perniky budu akuráááátne :-))
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Medovníčky skladujem v hrnci po celú dobu..až pokiaľ sa nespapajú...a sú perfektne mäkkučké...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Hlinkovx
Medovníčky skladujem v hrnci po celú dobu..až pokiaľ sa nespapajú...a sú perfektne mäkkučké...
To som neskúšala,možno máš pravdu. Ja ich stále preložím do igelitu.
Dnes idem piecť, cesto už mám. Tak vyskúšam nechať v hrnci.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Emily...ale musí byť stále uzavretý ten hrniec...nemôžeš ho nechať otvorený...bo by stvrdli!!
ak nezabudnem..tak večer sem pripíšem cesto, ktoré máme my na medovníčky...neviem...či to je to isté, čo si sem dala ty, ale na tých naších máme aj napísené..nechať v hrnci pod pokrievkou uzavretou...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Silvi, to je asi to isté. Pod pokrievkou alebo v sáčku.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ja dávam medovníčky do sáčka s krajíčkom chleba
0 0
Marta L Marta L

Marta L je offline (nepripojený) Marta L

človek, ktorý sa nedá odradiť ...viac
Ja tiež ako jana GT
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
My dávame medovníčky do veľkého asi 4l zaváraninového pohára, dole nalejeme asi pol centimetra rumu, dáme tam také to sitko (čo sa na ňom naparujú knedle alebo parené buchty), naň naukladáme medovníčky a zakryjeme potrav. fóliou alebo alobalom.
Keď sa rum "odparí" dolejeme ďalší.
Medovníčky od toho rumu "napáchnu" a sú fakt super.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Môj 4-ročný syn miluje perníčky. Mám podobný recept. Ibaže sme zistili, že má na pele alergiu a med nesmie. Čo mi poradíte namiesto neho?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
janasv
Môj 4-ročný syn miluje perníčky. Mám podobný recept. Ibaže sme zistili, že má na pele alergiu a med nesmie. Čo mi poradíte namiesto neho?
Jani...ja mám tiež alergiu na peľ / a kopec iných vecí/ a ani med v živote do úst nesmiem dať...
ale je fakt..že medovníčky môžem...akorát nekupujeme med..z tých všelijakých alergických burín.../z kvetov/ ...ale obyčajný
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

janasv
Môj 4-ročný syn miluje perníčky. Mám podobný recept. Ibaže sme zistili, že má na pele alergiu a med nesmie. Čo mi poradíte namiesto neho?
Predáva sa aj med umelý. Chutí trochu inak, ale ako náhrada za pravý postačí.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Ďakujem za rady. Kamarát nám teraz z Anglicka priniesol javorový sirup. Chutí ako karamel. Tak ho vyskúšam.
0 0
nika123 nika123

nika123 je offline (nepripojený) nika123

počujte baby vy tie perníčky aj zdobíte alebo len pečiete a papkáte, moja záľuba je totiž zdobenie,venujem sa tomu už 10 rokov a velmi ma to baví ak by niekto mal podobnú záľubu prosím ozvi sa ďakujem
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
nika123
počujte baby vy tie perníčky aj zdobíte alebo len pečiete a papkáte, moja záľuba je totiž zdobenie,venujem sa tomu už 10 rokov a velmi ma to baví ak by niekto mal podobnú záľubu prosím ozvi sa ďakujem
Nika ja ich mám aj ozdobené , také sú asi najkrajšie, ale ja som antitalent , robí to moja dcéra. Hrozím sa toho , keď sa raz osamostatní , tak čo potom?
Asi mi dáš potom inštruktáž.:p
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čokoládové perníky

25 Dg masla
15 Dg medu
1 dcl vody
20 Dg kryšt. cukor - všetko spolu roztopiť, vychladnúť
Spracujeme na cesto spolu so 60 Dg hladkej múky, 2 celé vajíčka, 2 lyžičky jedlej sódy a trocha škorice. Cesto v mikroténe nechať odpočívať aspoň 12 hodín v chlade. Pečieme na papieri, nepotierame, vychladnuté zliepame dobrým lekvárom a celé namáčame do čokolády, kladieme na papier. Skladujeme uzavreté v krabici.

Mám veľa veľa receptov z veľmi starých kníh, všelijaké koreniny, rada pečiem a varím od oka a tak aj z tohto receptu + tie staré vznikli výborné medovníčky, skladujem ich vo veľkej fľaši zakrytej tesným plastovým uzáverom. Vydržia veľmi dlho a keď sú aj zdanlivo tvrdé rozplývajú sa jedna báseň. Páči sa mi v tom recepte tá voda
Pri veľkom sviatočnom pečení robím cestá podvečer a pečiem až na druhý deň, všetko na papieri na pečenie - výborný pomocník.
Do každého cesta dávam ražnú múku asi tak štvrtinu množstva, veľmi dobre sa s ňou pracuje, cesto sa výborne vaľká, nelepí, koláče sú jemné a trvanlivé.

Medovníčky

Ten istý recept ako perníky, časť sóda, časť perníkové korenie, 1 lyžica dobrej škorice, 1 lyžica rumu, 1 lyžica kakaa, strúhaná citrónová a pomarančová kôra. Múka podľa potreby, vypracovať vláčne dosť sladké cesto, radšej druhý deň ešte premiesiť. Medovníčky klasicky potrieť rozšľahaným vajíčkom a dať na ne vééééľke orechy. Vonia celá ulica :p

Počúvam Pod lampou a relaxujem, skúseným gazdinkám sa ospravedlňujem, že som sa tak rozpísala, chcela som odovzdať rady tým mladším
Dúfam, že to vyskúšate a napíšete.
0 0
Tana74 Tana74

Tana74 je offline (nepripojený) Tana74

janasv
Môj 4-ročný syn miluje perníčky. Mám podobný recept. Ibaže sme zistili, že má na pele alergiu a med nesmie. Čo mi poradíte namiesto neho?
Ja som nedávno v racio-obchode objavila Trstinový sirup a je aj s rôznymi príchuťami (máme s javorovým sirupom a je super). Používame ho namiesto medu, ale do medovníčkov som ho ešte neskúšala.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Moj sa vola LYLE'S GOLDEN SYRUP. Uz som s nim piekla. Je to dobre.
Trstinovy som kupila len netekuty, na bezne cukrenie.
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Máte niektorá recept na takzvanú "porcelánovú"polevu na medovníky?
Nie je to len bielok, cukor a citr.šťava... je v tom niečo iné, čo spôsobí, že ked sa medovník poleje tou polevou, vznikne kompaktná hmota bez jedinej bubliny.
Moja kamoška to hľadá a hľadá na internete a nikde to nenechádza. Videla to v jednom časopise, kde však nebol konkrétny recept.
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

plavčík
Máte niektorá recept na takzvanú "porcelánovú"polevu na medovníky?
Nie je to len bielok, cukor a citr.šťava... je v tom niečo iné, čo spôsobí, že ked sa medovník poleje tou polevou, vznikne kompaktná hmota bez jedinej bubliny.
Moja kamoška to hľadá a hľadá na internete a nikde to nenechádza. Videla to v jednom časopise, kde však nebol konkrétny recept.
ja som videla jeden recept na taku bielu polevu, ale neskusala som, tak nerucim za kvalitu :-)

80g masla,80g práškového cukru, 2 PL maizeny, 2PL mlieka,
nechať zohriat a zmiešať....
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Keby som si tak bola pozrela recept, ktorý je na začiatku......... Piekla som medovníčky z časopisu (vraj hned mäkké), ale ja neviem. No počkám, čo sa s nimi stane. Už stoja 5 dní a nič. Dnes som dostala radu: priložiť k nim krajec chleba. Ked to nepomôže do soboy, tak dám jabĺčko.

Je to možné, že by Porada bola aj najlepšia online kuchárka?? :p:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať