Zavrieť

Porady

vstupná lekárska prehliadka

Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit ako ma vyzerat tlacivo na vstupnu lekarsku prehliadku, a taktiez tlacivo na ocnu lekarsku prehliadku pre zamestnanca, ktory pracuje na pocitaci. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    mandrea1
    Dobry den,

    chcela by som sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit ako ma vyzerat tlacivo na vstupnu lekarsku prehliadku, a taktiez tlacivo na ocnu lekarsku prehliadku pre zamestnanca, ktory pracuje na pocitaci. Dakujem

    Ja to riešim cez zápisník bezpečnosti práce , kde jednotlivý lekár potvrdí vstupnú, očnú ,výstupnú kontrolu . Mám to všetko v tom zápisníku . Poprípade ak by priniesol potvrdenie o zdravotnom stave , tak si to vložím do zápisníka každého jednotlivého pracovníka .

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ešte dodám , že je na to aj tlačivko , predávajú ho v predajni ŠEVT , aj by som priložila, ale nepodarilo sa mi ho nájsť , možno niekto prekvapí a priloží .
    Naposledy upravil Zita5 : 29.01.07 at 13:16

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Kolenčík
    Ja by som priložil viac vzorov, ale neviem ako na to. Poraďte.
    Kde ich máte uložené ? V čom??

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    mandrea1
    Dobry den,

    chcela by som sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit ako ma vyzerat tlacivo na vstupnu lekarsku prehliadku, a taktiez tlacivo na ocnu lekarsku prehliadku pre zamestnanca, ktory pracuje na pocitaci. Dakujem

    V príspevku 38 od tancok sú tlačivá, možno si vyberiete
    http://www.porada.sk/t8718-p4-lekrska-prehliadka.html

    vstupná lekárska prehliadka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.