Zavrieť

Porady

Kútik pri ústach

zhv zhv

zhv je offline (nepripojený) zhv

Moja 12ročná dcéra má asi mesiac kútik,liečime to mastičkou s TEATREE,ale vobec to nepomáha.
Usporiadat
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

Pomáha mastička Calcium panthotenicum a zvýšený prísun vitamínov rady B.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Treba skúsiť tabletky Riboflavin. Pomáha.
0 0
bim bim

bim je offline (nepripojený) bim

zovirax masticku a hlavne nech sa daky cas vyhne poharom v restauraciach
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Riboflavn sa už nevyrába. Ale komplex B vitamínov. Ináč, môže ísť o zápal nervu, skús či nemá nejakú zväčšenú uzlinu niekde na boku pod bradou. Existuje aj mastička Bactroban.
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja som si kútik vyliečila tak, že som si priamo na to miesto dávala najemno rozdrvený b-komplex a za dva dni bolo po kútiku.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Leila2006
Možno sa vám to bude zdať divné, ale ja som si kútik vyliečila tak, že som si priamo na to miesto dávala najemno rozdrvený b-komplex a za dva dni bolo po kútiku.
nie, nie je to cudne : ), u nas to pomaha tiez, dokonca aj rozdrveny acylpirin
0 0
monr monr

monr je offline (nepripojený) monr

monika
minule mi na to znama poradila balzam na pery s nazvom Placenta, a zevraj pomaha.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nejesť sladkosti
0 0
cocker.ba cocker.ba

cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

Mne osobne vzdy (casto po brati atb) pomohla cca trojdnova kura vitamonom B2-riboflavinom.
Kutiky su vacssinou prejavom nedostatku prave tohto vitaminu.Mimochodom, ucinkoval aj na popukane paty-behom cca 2-3 tyzdnov sa paty zahojili.Teraz nastala komplikacia-osobitne riboflavin sa uz cca rok nevyraba a naviazany v B komplexe je podla mojho nazoru malo ucinny...
0 0
cocker.ba cocker.ba

cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

kalkulka
Riboflavn sa už nevyrába. Ale komplex B vitamínov. Ináč, môže ísť o zápal nervu, skús či nemá nejakú zväčšenú uzlinu niekde na boku pod bradou. Existuje aj mastička Bactroban.
Bactroban je atb...Takze ak su kutiky popukane nie z dovodu infekcie, skor uskodi.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
cocker.ba
Bactroban je atb...Takze ak su kutiky popukane nie z dovodu infekcie, skor uskodi.
Práve preto, ak je to už dlhšia doba, tak by som odporúčala navštíviť radšej lekára. Áno, Bactroban je mastička, ktorá obsahuje antibiotikum, preto si myslím, že by nezaškodilo odborné posúdenie. Samotné podávanie vitamínov totiž nepomôže, ak je to nejaký zápal, alebo niečo podobné.
0 0
cocker.ba cocker.ba

cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

kalkulka
Práve preto, ak je to už dlhšia doba, tak by som odporúčala navštíviť radšej lekára. Áno, Bactroban je mastička, ktorá obsahuje antibiotikum, preto si myslím, že by nezaškodilo odborné posúdenie. Samotné podávanie vitamínov totiž nepomôže, ak je to nejaký zápal, alebo niečo podobné.
Som presvedceny o jednom-puknuty kutik nie je samotne, nazvem to ochorenie, ale len vonkajsi prejav niektoreho vnutorneho problemu (je napr. chybou ak niekoho boli hlava a lekar predpise tabletky proti bolesti a neskuma pricinu.Takisto je uplne chore, ak lekar na chripku predpisuje atb-chripka nie je zapal.Atb treba az napr. na zapal ppiedusiek...) Najcastejsie nedostatok riboflavinu (hlavne ak pred tym boli brane atb), pripadne herpes.Urcite nejde o zapal (ak nie je sekundarne pridruzeny.Aj to moze byt).Avsak infekcia nevyvovlala puknutie kutika-mohla sa dostat neskor.
0 0
lubinami lubinami

lubinami je offline (nepripojený) lubinami

Veselý človiečik
Ahojte, ja mám zasa problém s herpesom, už tri mesiace sa mi stále opakuje, raz na pere, o 10 dní zas pri nose, a stále dookola. Už som zjedla aj bekomplex, aj iné vitamíny, natieram si to hrozienkovou mastičkou, framikojínom a potieram tinktúrou so šalvie. Ak máte niekto nejaký dobrý recept poraďte. Stačí mi, keď to na niekom vidím, už viem, že to budem mať aj ja. Je to môj dávny problém, ale teraz je to horšie.
Zatiaľ ďakujem za radu.
0 0
mazella mazella

mazella je offline (nepripojený) mazella

ked sa ti tak casto opakuje mala by si navstivit imunologicku ambulanciu, lebo ak to zanedbas a dostanes vaginalny herpes potom si uzijes " rozkose" ...mam to zasebou dostavala som injekcie do ramena a uzivala lieky .... ale herpes vraj sposobuje virus, ktory sa neda vyliecit, ... on v tele pekne spinka a ked upadne imunita tak sa nastartuje.... herpes suvisi s imunitou....
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

lubinami Pozri príspevok
Ahojte, ja mám zasa problém s herpesom, už tri mesiace sa mi stále opakuje, raz na pere, o 10 dní zas pri nose, a stále dookola. Už som zjedla aj bekomplex, aj iné vitamíny, natieram si to hrozienkovou mastičkou, framikojínom a potieram tinktúrou so šalvie. Ak máte niekto nejaký dobrý recept poraďte. Stačí mi, keď to na niekom vidím, už viem, že to budem mať aj ja. Je to môj dávny problém, ale teraz je to horšie.
Zatiaľ ďakujem za radu.
Ahoj, mojím problémom od detstva je taktiež herpes, výlučne pod nosom.Presne ako píše Mazella, nedá sa toho nikdy zbaviť, zárodok ostáva. Najnovšie sa mi osvedčil 100%čajovníkový olej alebo propolis. Vyskúšaj.Pokiaľ cítiš ,že sa chystá herpes prepuknúť, prikladaj si kocku ľadu.Ale zaberá to iba v zárodkoch. Niekedy je nutnosťou isť s tým ku kožnej, ale ja mám skúsenosť,že aj tak mi predpíše iba to,čo sa dá navoľno kúpiť v každej lekárni.
0 0
MartinIII MartinIII

MartinIII je offline (nepripojený) MartinIII

mne pomaha infadolan
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Nám jeden doktor počas šúdia povedal,že najlepšie je na to ušny maz =)) ale nemám odskúšané...=)
0 0
Olinka1 Olinka1

Olinka1 je offline (nepripojený) Olinka1

Ušný maz je naozaj dobré na kútiky alebo dávny ale dobrý recept od starej mamy - treba kútiky dobre silno potrieť "vechtíkom".
Kto nevie čo to je - plátená handrička, ktorou dávno umývali riad, ale poslúži aj hubka alebo to s čím umývate riad.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Kútik na ústach je neklamným oznamom organizmu, že v nedávnej dobe prišlo k silnému podráždeniu slinivky brušnej.
Pretože sa jedná o dosť závažný stav doporučujem k tejto udalosti tak pristupovať.
dušansl.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
mne sa zdá,že na to pomáha maz z ucha, viem je to nechutne ale pomaha to.teda aspoň mne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať