Zavrieť

Porady

Stupne náročnosti práce - kontrola z IP

Kontrola IP vytkla zamestnávateľovi, že neboli dodržané stupne náročnosti /kontrolovali pracovné zmluvy, mzdy, dochádzku,.../ podľa Zákonníka práce.
Čo to znamená, kde je o tom viac informácii, ako to napraviť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    Zákon o minimálnej mzde, Zákonník práce

    § 120
    Minimálne mzdové nároky

    (1) Zamestnávateľ, u ktorého nie je odmeňovanie zamestnancov dohodnuté v kolektívnej zmluve, je povinný poskytnúť zamestnancovi mzdu najmenej v sume minimálneho mzdového nároku určeného pre stupeň náročnosti práce (ďalej len "stupeň") príslušného pracovného miesta. Ak mzda zamestnanca nedosiahne v kalendárnom mesiaci v prepočte na odpracovanú hodinu sumu minimálneho mzdového nároku, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi doplatok v sume rozdielu medzi dosiahnutou mzdou a sumou minimálneho mzdového nároku ustanoveného pre stupeň patriaci príslušnému pracovnému miestu.

    (2) Do mzdy podľa odseku 1 sa nezahŕňa mzda za prácu nadčas (§ 121), mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok (§ 122), mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (§ 123) a mzdové zvýhodnenie za prácu v sťaženom a zdraviu škodlivom pracovnom prostredí (§ 124). Do počtu odpracovaných hodín podľa odseku 1 sa nezahŕňajú hodiny práce nadčas.

    (3) Pracovné miesto podľa odseku 1 je súhrn pracovných činností, ktoré zamestnanec vykonáva podľa pracovnej zmluvy. Zamestnávateľ podľa odseku 1 je povinný priradiť každému pracovnému miestu stupeň v súlade s charakteristikami stupňov náročnosti pracovných miest uvedenými v prílohe.

    (4) Sadzba minimálneho mzdového nároku pre príslušný stupeň je násobkom hodinovej minimálnej mzdy ustanovenej osobitným predpisom pri ustanovenom týždennom pracovnom čase 40 hodín a koeficienta minimálne mzdy,


    Stupeň - Koeficient minimálnej mzdy
    1 1, 0
    2 1, 2
    3 1, 4
    4 1, 6
    5 1, 8
    6 2, 0

    (5) Pri ustanovení týždenného pracovného času podľa § 85 na menej ako 40 hodín sa hodinové sadzby minimálnych mzdových nárokov úmerne zvýšia.

    (6) Sadzba minimálneho mzdového nároku sa zaokrúhľuje na celých desať halierov nahor.
    Monika Kováčová
    A príloha k Zákonníku práce:
    Príloha
    k zákonu č. 311/2001 Z.z.
    CHARAKTERISTIKY STUPŇOV NÁROČNOSTI PRACOVNÝCH MIEST


    Pracovné miesta sú podľa miery zložitosti, zodpovednosti a namáhavosti práce zamestnanca vymedzené týmito charakteristikami:

    a) pracovné miesto zodpovedajúce prvému stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon pomocných, prípravných alebo manipulačných prác podľa presných postupov a pokynov,

    b) pracovné miesto zodpovedajúce druhému stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon ucelených obslužných rutinných prác alebo odborných rutinných kontrolovateľných prác podľa daných postupov alebo prevádzkových režimov, alebo prác spojených s hmotnou zodpovednosťou; výkon jednoduchých remeselných prác; výkon opakovaných, kontrolovateľných prác administratívnych, hospodárskosprávnych, prevádzkovo-technických alebo ekonomických podľa pokynov alebo ustanovených postupov,

    c) pracovné miesto zodpovedajúce tretiemu stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon rôznorodých odborných alebo ucelených odborných prác alebo samostatné zabezpečovanie menej zložitých agend; samostatný výkon individuálnych tvorivých remeselných prác; riadenie alebo operatívne zabezpečovanie chodu zariadení alebo prevádzkových procesov spojené so zvýšenou duševnou námahou s prípadnou zodpovednosťou za zdravie a bezpečnosť iných osôb alebo za ťažko odstrániteľné škody,

    d) pracovné miesto zodpovedajúce štvrtému stupňu náročnosti práce charakterizuje samostatné zabezpečovanie odborných agend alebo výkon čiastkových koncepčných, systémových a metodických prác spojený so zvýšenou duševnou námahou; riadenie, organizácia alebo koordinácia zložitých procesov alebo rozsiahleho súboru veľmi zložitých zariadení s prípadnou zodpovednosťou za životy a zdravie iných osôb,

    e) pracovné miesto zodpovedajúce piatemu stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon špecializovaných systémových, koncepčných, tvorivých alebo metodických prác s vysokou duševnou námahou; komplexné zabezpečovanie najzložitejších úsekov a agend s určovaním nových postupov v rámci systému; riadenie, organizácia a koordinácia veľmi zložitých procesov a systémov vrátane voľby a optimalizácie postupov a spôsobov riešenia,

    f) pracovné miesto zodpovedajúce šiestemu stupňu náročnosti práce charakterizuje tvorivé riešenie úloh neobvyklým spôsobom s nešpecifikovanými výstupmi s vysokou mierou zodpovednosti za škody s najširšími spoločenskými dôsledkami; riadenie, organizácia a koordinácia najzložitejších systémov so zodpovednosťou za neodstrániteľné hmotné a morálne škody so značnými nárokmi na schopnosť riešiť zložité a konfliktné situácie spojené spravidla so všeobecným ohrozením najširšej skupiny osôb,

    H.B. je offline (nepripojený) H.B.

    H.B.
    Chcem sa len opýtať. Musia byť stupne náročnosti práce uvedené v pracovnej zmluve?

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Nie. Podľa ZP_§43_ods.1_pism.a
    § 43
    (1) V pracovnej zmluve je zamestnávateľ povinný so zamestnancom dohodnúť podstatné náležitosti, ktorými sú:
    a) druh práce, na ktorý sa zamestnanec prijíma, a jeho stručná charakteristika,

    anaman je offline (nepripojený) anaman

    22 rokov sa venujem tvorbe interných predpisov firiem, personálny audit a audit firemných procesom , návrhy oragnizačných štruktúr a pod. ...viac anaman
    Zákonník práce stanovuje charakteristiky stupňov náročnosti pracovných miest vo všeobecnej rovine. Z dôvodu rovnakého zaobchádzania so zamestnancami je preto dobré, ak si organizácia vypracuje v súlade so ZP svoj vlastný katalóg pracovných pozícií.
    Dobrý večer,môžete mi prosím uviesť Vaše názory:

    zamestnancovi sme uviedli zlý koeficient do pracovnej zmluvy-prvý stupeň náročnosti.
    Opravili sme mu to až v ďalších mesiacoch,predchádzajúce mesiace sme nechali bez zmeny.
    Opravu sme urobili "zmenou k pracovnej zmluve" - kde sme uviedli, len to že zamestnanec je zaradeny do 2.stupňa naročnosti".
    ďalši mesiac sme ho zaradili do 3. stupňa. (aj druhy stupeň bol malo
    bola to naša chyba-dosť sme schaosili..
    keďže sme ho zle zaradili,bola mu vyplacana minimalna mzda...
    no po oprave je to už v poriadku..
    spätne to uz nejdeme opravovať..

    no ide nam o tu zmenu pracovnej zmluvy
    je to v poriadku,len keď uvedieme,že zmena koeficientu a stupňa?
    druh prace je stale ten isty,ide len to nespravny stupeň zaradenia

    Vopred pekne ďakujem za akykoľvek nazor

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ja zmeny robím tiež len dodatkom k PZ a napíšem ,ktorý bod PZ sa mení s tým ,že vypíšem nové zmeny, ktoré vznikli. Takto mi to ponúka upravovať aj môj soft .
    Melnick Pozri príspevok
    Ja zmeny robím tiež len dodatkom k PZ a napíšem ,ktorý bod PZ sa mení s tým ,že vypíšem nové zmeny, ktoré vznikli. Takto mi to ponúka upravovať aj môj soft .

    no len my sme to zle urobili,že ono už od začiatku mal byť 3.stupeň a koeficient 1.4
    tak sme zmenou pracovnej zmluvy zmenili iba koeficient,ale druh prace nie
    len je to napadne,keby prišiel inšpektorat prace,hneď by si to všimli

    anaman je offline (nepripojený) anaman

    22 rokov sa venujem tvorbe interných predpisov firiem, personálny audit a audit firemných procesom , návrhy oragnizačných štruktúr a pod. ...viac anaman
    Ja by som postupovala nasledovne: zmenila by som dodatkom s označením OPRAVA ... . Samozrejmé je, že by som musela zamestnancovi doplatiť do minimálnej mzdy za mesiace, počas ktorých bol nesprávne zaradený do stupňa náročnosti pracovného miesta. V takom prípade, by z mojej strany nebol porušený zákonník práce a kontrola s IP by podľa môjho názoru nemala žiadny právny dôvod na vytknutie resp. sankciu. Ak by som zamestnancovi do minim. mzdy nedoplatila porušila by som zákonník práce a to aj napriek tomu, že formálne by som chybu odstránila práve dodatkom k pracovnej zmluve.

    cikita je offline (nepripojený) cikita

    cikita
    ako mám spraviť dodatok k PZ na doplnenie stupňov náročnosti? v pôvodnej zmluve to nieje tak to chcem všetkým zamestnancom dodatkom do PZ doplniť, dakujem

    Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

    žena v domácnosti Zuzy
    Prosím Vás, nemá niekto na tie stupne náročnosti nijaké vzory, že k jednotlivým stupniam ktoré profesie patria?
    Pre mojho zamestnavatela neplatia stupne naroč.práce.Som maserka a inštruktorka fitnes.Do ktorého stupna patrím? mam min. mzdu 295,50€brutto

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    atletka74 Pozri príspevok
    Pre mojho zamestnavatela neplatia stupne naroč.práce.Som maserka a inštruktorka fitnes.Do ktorého stupna patrím? mam min. mzdu 295,50€brutto
    Pozri prílohu č. 1 http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...-3-2009-a.html a skús sa zaradiť. Myslím, že by to mohlo zodpovedať stupňu č. 3.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Zuzy Pozri príspevok
    Prosím Vás, nemá niekto na tie stupne náročnosti nijaké vzory, že k jednotlivým stupniam ktoré profesie patria?
    Podla mna nejde ani tak o profesiu, ako o napln prace, zodpovednost a pod.

    Jana_clenka je offline (nepripojený) Jana_clenka

    Jana_clenka
    Do ktorého stupňa náročnosti práce by ste zaradili lekára na odbornej ambulancii ? Mne by to sedelo na IV., príp. V. Ďakujem za vaše názory.

    katka s. je offline (nepripojený) katka s.

    katka s.
    Dobrý deň. Neviete mi niekto poradiť ako sa berie z pohľadu bezpečnosti práce zamestnanec. Je to len HPP, alebo aj dohodári? IP chce pri kontrole záznamy o poskytnutí stravy, pitného režimu, ochran.prac. prostriedkoch atď pre dohodárov.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Do akej kategorie patrí :

    1/ predavač - robí aj s kasou
    2/ predavač detto + robí aj servisného mechanika
    3/ administratívny pracovník - robí eshop...nahráva tovar ... práca s PC

    Marikaby je offline (nepripojený) Marikaby

    Marikaby
    Tiež som mala problém zaradiť jednotlivé profesie do stupňa náročnosti práce. Písomne som
    požiadala Inšpektorát bezpečnosti práce o zaradenie profesie (murár, vedúci stavby, projektant,....) do stupňa náročnosti práce a dostala som veľmi konkrétnu odpoveď.
    Mám to písomne a v prípade kontroly si to viem obhájiť.

    salonocka1 je offline (nepripojený) salonocka1

    salonocka1
    Ahoj. Prosím ťa, chcela by som sa spýtať, či by si mi nevedela poslať sken prípadne odpoveď, čo ti odpísali z inšpektorátu práce na zaradenie profesii. Podľa odpovedí to vyzerá, že sa pohybuješ v stavebnej oblasti čo ja tiež a nakoľko som len tento rok začala pracovať v personalistike a účtovníctve, veľmi by mi to pomohlo.

    Ďakujem ti vopred veľmi pekne.
    mirhu AJ mne by to pomohlo, hlavne ohľadom odborného zástupcu na ambulancii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.