Zavrieť

Porady

Landi 2000

Ahojte.Vedel by mi niekto poradiť ? Mám výukový progam Landi 2000 - celkom dobrý na výučbu anglického jazyka. Fungoval perfektne,pokým som nedala rozšíriť pamäť na svojom PC. Po znovunainštalovaní Landi mi nefunguje ozvučenie , teda výslovnosť .Skúšala som to už odinštalovať a nanovo nainštalovať a nič.Som zúfalááááá. Poraďte ,prosím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    Predpokladám, že si menila Hard Disk, nie pamäť RAM, lebo v inom prípade by reinštalácia nemala význam

    Iné zvuky Ti na počítači idú?

    Program sa rozbehne, nefunkčná je iba výslovnosť?

    debby je offline (nepripojený) debby

    debby
    Už mi to funguje.Znovu som to inštalovala,ale po prvom inštalačnom CD som nadala reštart ako mi PC ponúkal,ale pokračovala som v nahratí ostatných 3 zvukových CD .A baví to.Už sa skúšam .Mám radosť.

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    debby Pozri príspevok
    Ahojte.Vedel by mi niekto poradiť ? Mám výukový progam Landi 2000 - celkom dobrý na výučbu anglického jazyka. Fungoval perfektne,pokým som nedala rozšíriť pamäť na svojom PC. Po znovunainštalovaní Landi mi nefunguje ozvučenie , teda výslovnosť .Skúšala som to už odinštalovať a nanovo nainštalovať a nič.Som zúfalááááá. Poraďte ,prosím.


    Čo to má všetko za funkcie skús to trochu popísať

    debby je offline (nepripojený) debby

    debby
    Je to angličtina na 4 CD. Jedno inštalačné ,ostatné sú na ozvučenie : slovníka , konverzácie ,gramatiky.Čiže 3 skupiny ,kde každá má 40 kategórií ( pri konverzácii je to napr. spoločenská konverzácia ,číslovky,príroda,počasie,osobné údaje...). Ku každej kategórii je asi 100 viet .Môžem si tú vetu dať so zobrazením prekladu ,alebo bez .Ak si myslím ,že viem tú vetu preložiť ( ale aj vtedy ,keď ju vôbec neviem ) ,tak si ju dám vysloviť. Tá výslovnosť môže byť originálna, teda hovorova ,alebo sa dá spomaliť.Ak mám precvičenú kategóriu ,môžem sa vyskúšať.Vety ,ktoré mi robia problém dám do memorganizéru ( pekne sa mi tam ukladajú ) a po dokončení skúšania sa k nim vrátim a opakujem kol do kola .Dá sa skúšať aj tak ( ale je na to potrebný mikrofón a ja ho nemám ) ,že tú vetu nahlas vyslovím ja a porovnám s originál výslovnosťou ,teda sledujem intonáciu .Ale mám kamarátku ,ktorá sa takto učila a hovorila, že žiaden jazykový kurz na ktorý chodila jej toľko nedal ako to .
    Landi je na výučbu už spomínaného angl.jazyka ,nemeckého ,francúzského ,španielského a talianského .
    U všetkých funguje rovnako .
    Takže hor sa s chuťou na jazyky .

    Erikg3 je offline (nepripojený) Erikg3

    Erikg3
    Ahojte, ja mam problem zo svojim Landi 2000, pri instalacii mi to vypise EROR TIME 53, nevie nacitat nejaky subor, mohol by mi niekto spristupnit toto instalacne CD-cko? Na stong dc alebo cez nejaky iny program. Ta firma landi bohuzial uz nerobi Slovensko-Anglicke vyukove cd, a ak stiahnem z intecnetu toto cedecko tak je to Ceske. Diki

    gombik07 je offline (nepripojený) gombik07

    gombik07
    Nemate niekto kod na nainstalovanie landi 2000?na nemcinu mam ale na anglinu je iny kod a ten som stratil niekde.dakujem

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    matkoss Pozri príspevok
    ahojte neviete nahodou ako inštalovat 8cd landi nemcina 2003
    Dakujem
    Das do mechaniky CD1 a pokracujes podla pokynov (nemam ten program, ale vsetko sa tak instaluje )

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    gombik07 Pozri príspevok
    Nemate niekto kod na nainstalovanie landi 2000?na nemcinu mam ale na anglinu je iny kod a ten som stratil niekde.dakujem
    A nie je to náhodou tak, že si si zakúpil nemčinu a chceš si aktivovať angličtinu načierno?

    Veď inštalačné kódy sa nedajú "len tak" stratiť. Tie sú nalisované buď priamo na inštalačnom CD alebo vytlačené na obale.

    Ak máš oroginálne zakúpenú verziu, tak kódy ti môže poskytnúť jedine výrobca.
    Ja som si ešte v roku 2000 prepálil landi pre istotu. Originálne CD mi zmizlo a teraz nemám kódy. Nemohol by niekto zaslať SN? Pls.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.