Zavrieť

Porady

Školitelia a lektori

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Táto téma ma napadla pri čítaní pochvalných ód na školenie "nášho" pána Mihála: Určite sme všetci absolvovali viaceré školenia a úžitok z nich závisí hlavne od osoby lektora. Ja osobne ročne absolvujem min. 5 školení a snažím sa vyberať si ich hlavne podľa ľudí, ktorí prednášajú (samozrejme na tému, ktorá je pre mňa aktuálna). Minulý rok som zažila dvoch lektorov z MF, pri ktorých som len "zírala" o čom to rozprávajú a neporozumela som ich prednáške ani zbla! Len neviem či by bolo etické spomenúť mená ich mená, no už určite nikdy viac na nich nepôjdem, lebo sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ak by bol záujem, môžem napísať v rámci SS. Ale tu sú moji "favoriti" (o pánu Mihálovi vari písať netreba aký je super všetci vieme) pani Rebrová, pán Minársky, pani Kováčiková?(mená sú moja slabosť, možno sa volá trochu inak) z DU (o DPH). Poradíte ktorí sú vaši?
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
takže mojmi favoritmi sú:
- Minársky (na DPH a DP)
- Minková (cestovné náhrady)
- na mzdy ešte favorita nemám
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Neviete niekto, či nebude k DP a uzávierke za 2004 niekde v BA prednášať pani Rebrová?
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Ing. Zdenka Kováčová ,Ing. Minarský , Ing. Jozef Mihál
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mne sa páči aj JUDr. Čutková, JuDr Matlák - zák.práce.

Samozrejme aj Ing Kováčiková. Na daň z príjmu sa mi kedysi páčila Ing. Makarová, ale na poslednom školení na ktorom som u nej bola mala nejakú blbú náladu a nebolo to teda nič moc. Tak som teraz na pochybách.
0 0
martina martina

martina je offline (nepripojený) martina

p.Cenigová,p.Kováčiková
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

A čo Košice?
Ja som bola na DPH p.Jurišovej z DÚ,bola som spokojná. Teraz som sa prihlásila na p.Turociovú tiež DU na účtovnú závierku, tak som zvedavá.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja som dnes starla na dani zo závislej činnosti - p.Mistríková
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Ja som bola v útorok na DPH u Ing.Kováčikovej. Čo mi vyhovovalo, že bolo málo ľudí a musím pochváliť, že v rámci školenia dávali opäť jej knižôčku s množstvom príkladov k DPH. V rámci školenia som upozornila Ing.Kováčika na PORADu, či by tam do budúcna nepridávali oznamy o školeniach Ing.Kováčikovej. Dúfam, že to budú robiť.

Ing.Minársky bude mať školenie k dani z príjmu FO 29.1.2004 a PO 31.1.2004 v Bratislave.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Na daň z príjmov je veľmi dobrá Ing. Miháliková, na daň zo závislej činosti Bc. Zuzana Mistríková, na DPH Ing. Kováčivá, prípadne Ing. Kožíková
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

martina
p.Cenigová,p.Kováčiková
Chcem upozorniť tých, ktorí boli v minulosti na školení p.Ing.Cenigovej a poznajú jej pomocnú tabuľku pre výpočet základu dane z príjmov, tak na stránke www.ceniga.sk nájdu takúto tabuľku pre r.2004.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať