Zavrieť

Porady

VÝKAZY PÚ pre DÚ!

Mám otázku.Prvý raz odovzdávam účtovnú závierku v PÚ a neviem koľkokrát sa odovzdáva súvaha a výkaz ziskov a strát na daňový úrad k DP pre PO.
A či sa tiež odovzdávajú aj poznámky k účtovnej závierke na DÚ, alebo tie zostávajú v účtovníctve firmy.
Neviem postup odovzdávania týchto výkazov a počet kópii riadnej účtovnej závierke a tak isto potom schválenej účtovnej závierke.
Usporiadat
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ďakujem za pomoc. Vidíš je to úplne jednoduché,tá príloha.Ja tam tiež nemám čo písať.
0 0
marcelaStanakova marcelaStanakova

marcelaStanakova je offline (nepripojený) marcelaStanakova

No toto je to pravé orechové a nie tá hrubá tzv. "biblia"
Si zlatá , že si dala k dispozícii.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ja som si kúpila tento rok orginál poznámky,ale nemala som tam čo písať to isté je aj v týchto poznámkach.
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Luna
Ďakujem za pomoc. Vidíš je to úplne jednoduché,tá príloha.Ja tam tiež nemám čo písať.
Ďakujem LUNA
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Luna dakujemeeee... supeer... už netreba tie strašné listiská čítať a ešte ich aj vyplňovať
0 0
Kači Kači

Kači je offline (nepripojený) Kači

nič zaujímavé - manželka, mamka, účtovníčka ...viac
Ja mám skúsenosť s DU, že aj keď sa nič nezmení, treba do 30 dní po schválení odovzdať ešte raz 1x súvahu a 1x výsledovku.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Prikladám moje poznámky čo som použila za rok 2003 - auditorke sa páčili. - skúste, je to trochu viac strán (15), ale rozhodne netreba nič kupovať, len stiahnúť a poprepisovať.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Kači
Ja mám skúsenosť s DU, že aj keď sa nič nezmení, treba do 30 dní po schválení odovzdať ešte raz 1x súvahu a 1x výsledovku.
U nás robíme tak, že tak 20.3.ju vytlačím, schválime ju a už odovzdávam schválenú s DP a finito! Aj SW OMEGA umožňuje voľbu pri jej tlačení, len 1."zostavená" a 2."schválená". Tak tlačím.2.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

sway
Prikladám moje poznámky čo som použila za rok 2003 - auditorke sa páčili. - skúste, je to trochu viac strán (15), ale rozhodne netreba nič kupovať, len stiahnúť a poprepisovať.
Sway, veľká vďaka.
Tvoje Poznámky vyzerajú výborne, určite uľahčia mnohým prácu v tomto rušnom období...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
teším sa !!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať