Zavrieť

Porady

splatkovy kalendar

Poradte mi prosim ako mam napisat ziadost o splatkovy kalendar poistovni. Nemam zaplatene 2 poistky na auto.. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    titti, prečo si z toho robíš takú veľku hlavu?
    Napíš klasicku žiadosť, formou listu. Začni kedy si kupila auto a v jadre ich požiadaj o vystavenie splátkového kalendára, nakoľko nemaš zaplatené už dve splátky.

    titti je offline (nepripojený) titti

    titti
    Ano ale ja som s nimi volala a oni mi povedali aby som napisala ziadost o splatkovy kal. A ja nemam ani ponatia ako sa to pise, co tam mam pisat..

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Napíš žiadosť,kde uvedieš že žiadaš o vystavenie splát.kal. a dovod pre vystavenie,napr.súčasná platobná neschopnosť,alebo ak je iný dovod napíš ten.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Mali by ti to určiť oni, ale ak to chces uhradiť na päťkrát tak to napíš do tej žiadosti, aby ti podľa toho vystavili splátk.kalendár.

    dom je offline (nepripojený) dom

    dom
    Chceš tie dve nezaplatené poistky uhradiť na 5x? Tak napíš, na poistnom Vám k dnešnému dňu dlhujem xxx,- Sk. Prosím o možnosť úhrady dĺžnej čiastky formou splátok a to nasledovne: 1.6.2007 xx,-
    15.6.2007 xx,- atď.

    Aluš je offline (nepripojený) Aluš

    Aluš
    Zační úpne jednoducho:
    Dovolujem si Vás požiadat o splatenie mojej pohladávky V.S. ...... /alebo nejaké číslo pod ktorým treba zaplatit dlžobu/ v čiastke ......€ v mesačných splátkach .....€ k xx.dňu v mesiaci.

    Možeš tam dat aj nejaké zdovodnenie napr. že si sa ocitol vo finančnej tiesni, alebo že si prišiel o prácu,...

    Dopis pošli doporučene. Oni sa ti ozvu bud budu suhlasiř s tvojim návrhom,alebo ti pošlú splátkový kalendár.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.