Zavrieť

Porady

Vysoka skola

Caute mladez,
nemate zaujem niekto ist tento rok na vysku.
Ja zvazujem, i ked som uz starsi, ist do toho. Len hladam totuto cestou aj niekoho s kym by som do toho isiel. Samemu sa mi moc nechce a viacerym by sa nam na prijimacky islo lepsie. Co poviete?
Bol by som rad aky by sa niekto prihlasil. Pokeciame o tom, ked uz nic ine.
Ja som z Prievidze ale to nie je samozrejme pdomienka.
Zistujem, ze bez tej vysky je to zle.
Ahojte
Usporiadat
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Neviem koľko máš rokov, ale máš svätú pravdu. Ja som bola pred jedenástimi rokmi rovnakého názoru, školu som si diaľkovo urobila a už päť rokov som spokojná.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

no ja som na VS išla hned po SS , ale súkromníci-zamestnávatelia majú iný názor-tým je jedno kto má akú školu, hlavne , že vieš robiť papiere, a niekedy sa ešte hnevajú, že máš vyššie vzdelanie ako oni
0 0
Jozef Jozef

Jozef je offline (nepripojený) Jozef

Ja mam 37 a lutujem, ze som si to nespravil skor. Aj som mal prihlasku podanu, ale na prijimacky som nesiel.

Spravil som blbost, ale teraz to uz do hlavy ide tazko. A hlavne matika.

Vdaka za prispevky
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Jozef
Ja mam 37 a lutujem, ze som si to nespravil skor. Aj som mal prihlasku podanu, ale na prijimacky som nesiel.

Spravil som blbost, ale teraz to uz do hlavy ide tazko. A hlavne matika.

Vdaka za prispevky
Ja som tiež študovala až pri práci a nebanujem - človek tam omladne, hoci sivé bunky sa doať ťažko provokujú k činnosti - ale vrelo odporúčam, aj keď pôjdeš sám - nájdeš tam spriaznené duše. Boli sme super partia!! :p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jozef
Ja som z Prievidze
To chceš chodiť do Prievidze na výšku...?? myslím tie vysunuté pracoviská , čo tu v PD máme
Naposledy upravil Hlinkovx : 09.02.05 at 09:21
0 0
Jozef Jozef

Jozef je offline (nepripojený) Jozef

Silvia, trebars aj do PD. Alebo do BB, len citim to tak, ze ta vyska cloveku chyba.Nechce sa ti ist do toho. JA som uz stary cap, ale ty si mlada.
Nedame sa na to?
Posielal som ti aj spravu cez ICQ, len nic neodpovedas.

Ahoj
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Jozef
Silvia, trebars aj do PD. Alebo do BB, len citim to tak, ze ta vyska cloveku chyba.Nechce sa ti ist do toho. JA som uz stary cap, ale ty si mlada.
Nedame sa na to?
Posielal som ti aj spravu cez ICQ, len nic neodpovedas.

Ahoj
No...výšku síce nemám..a viem..že by sa zišla...ja som aj chcela ísť na výšku..ale z finančných dôvodov..som to vzdala...
Starý cap?? to si kde nabral...napíš mi keď tak teraz...neodpovedám ..pokiaľ ľudí moc nepoznám..bo ma kontaktuje strašne veľa ľudí..a nemám čas každému opovedať...
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Jozef ja som približne rovnako mladá ako Ty, výšku som začínala v 27 rokoch (pred tým som sa dva krát nedostala na normálne právo) pri dvoch deťoch, cestovala som z Blavy do Nitry (vtedy tam prvý krát otvárali sociálnu prácu so zameraním nie na pedagogiku, ale na právo), každú sobotu som stávala o štvrtej, nikoho som tam nepoznala a v priebehu mesiaca som sa tam s tými 19-ročnými deckami (a asi 4 v mojom veku a staršími) tak zblížila, že sme boli jedna super partia. Ako som Ti už vyššie písala, aj som ju ukončila. Ak chceš ísť na výšku, neraď, sa, nehľadaj, pošli prihlášku a choď, lebo raz Ťa to budie mrzieť.
0 0
Jozef Jozef

Jozef je offline (nepripojený) Jozef

Luba2 dakujem za podporu
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ja som sa z "mladíckej nerozvážnosti" v 40 prihlásila na angličtinu. Môžem vám povedať teraz počas koncoročných prác mám toho po krk. Som uťahaná ako kôň a problém mi robí už len to, že tam idem.Na minulej hodine som tam skoro zaspala(nie od nudy) Ale ja verím, že to rýchlo prejde a zas budem mať energie za troch.
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

Ja som mala pred týždňom 43, bývalá spolužiačka ma nahovorila, nech si dáme prihlášku na VŠ.(po str.škole som bola na prijímačkách, ale ma nevzali). No teraz neviem, kým to ukončím, budem stará baba-predpokladám, že skôr ako za 10 rokov sa mi to nepodarí -ako sa tak poznam. Inak zvažovala som aj ročnú jazykovú školu. Ale neviem.Bojím sa toho, hoci času by som aj mala, aspoň by som robila čosi zmysluplné.Horšie je, že som na tom tak, že pri prudšom pohybe zabúdam, načo som ten pohyb robila.
0 0
jana jana

jana je offline (nepripojený) jana

ČAU, aj sa v rozhodujem či ísť na výšku v 43 alebo nie. Ale keď si pomyslím, že mám robiť do 62, tak v podstate ešte by som tú školu využila. Hlavne to, že mám také miesto, kde sa vyžaduje vysoká škola. Asi to skúsim. Ozvi sa, či
si sa prihlásila.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Never tomu..že to bude len do 62 rokov....než my pôjdeme na dôchodok...jááj..kde tá dôchodková hranica bude??
0 0
vicky vicky

vicky je offline (nepripojený) vicky

Jozef
Luba2 dakujem za podporu
Tiez sa pripajam - urcite chod, sice prave este studujem na vyske a mam obdobie kedy by som sa na to najradsej vykaslala, ale potom to prejde, pokecame so spoluziakmi a je zase vsetko o.k. Neboj ta matika zas nie je az tak hrozna, budes mat aspon super pocit, ze si nieco zvladol. Ja mam 40r. spoluziaka a tvrdi ze by si trieskal hlavu ak by tam nesiel. A zvlada to. Takze drzim palce a hlavne vela trpezlivosti pri skuskach.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja som tiež študovala VŠ aj keď po SŠ, ale popri zamestnaní. Počítače s AJ. Chodila som do školy v sobotu, cez týždeň som chodila do roboty a aj keď nie vždy to bolo najjednoduchejšie (boli zlé spoje, v nedeľu a po nociach som sa pripravovala na štátnice, diplomovka...), ale neľutujem. Tak neváhaj a ak budeš mať šancu a na VŠ ťa príjmu, využi to, lebo čím ďalej budeš starší, budeš to len odkladať so slovami: "som už na školu pristarý". Prajem Ti veľa úspechov a veľa odhodlania. Veď nič nestratíš, len získaš.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

Ahojte, ja sa akurat chystam na vysku. chcela som v PD, ale moznosti su dost obmedzene. chcela som ist na verejnu spravu, tusim to ma zameranie uctovnictvo, ale potom som pocula, ze to je len 3 roky a zvysne dva su v TN. a tak. a tiez som si nebola ista, ci budem moct skocit do stvrteho. teraz som volala do BA, fakulta manazmentu a povedali mi, ze mozem preskocit do 4teho rocnika ak spravim skusky z AJ a matiky hihi tak to asi skusim tam. teda ak spravim statnice na City University, ktore mam asi o mesiac aj cosik. ucit sa je fajn, myslim a bavi ma to. len tych uctovnych veci je nejako vela, sa stracam... ale to preto, ze sa tomu venujem len pol roka.
ohladom veku neviem povedat, asi som tu najmladsia, uz dva dni 24 ale kazdopadne, skola omladzuje a dava viac zivotubudica ako kava hihi a moja mamina mala asi 45, ked si robila druhu vysku a hrozne ju to bavilo... najviac vyslovit hradware a software, to bola sranda ale myslim, ze bola velmi stastna.
takze kto ide so mnou? aspon nepojdem cez vikend sama vlakom rano na piatu do BA
0 0
EFA EFA

EFA je offline (nepripojený) EFA

Jozef, cítiť, že máš silnú motiváciu, tak to rozhodne skús. Ak by to nevyšlo, budeš mať pocit, že si pre to spravil všetko. Ale z vlastnej skúsenosti ti môžem potvrdiť, (v 37 rokoch som diaľkovo vyštudovala EU) že „dospelejší“ študenti mali z praxe trochu nadhľad a boli úspešnejší, možno to bolo aj o zodpovednejšom prístupe k štúdiu. Držím palce.
0 0
MMM MMM

MMM je offline (nepripojený) MMM

Klobuk dolu, ja som tiez chcela, ale akosi mi chyba odvaha a cim dalej tym viac.V Tvojom mladom veku sa na to rozhodne daj.
0 0
Jozef Jozef

Jozef je offline (nepripojený) Jozef

Vdaka vsetkym za svoje nazory a podporu.
Asi mate vsetci pravdu a niet nad cim rozmyslat.
Som na vazkach, uvidim.
Je to hrozne rozhodovanie.
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Ja som si teda začala VŠ robiť. Som v 2. ročníku (4. semester). Je to 6,5 ročná škola, keďže je to externe. Dá sa to v pohode zvládnuť. Ale je pravda, že mi to tiež ide na nervy práca-škola-práca-škola-práca...atď. Ale keď si myslím, že to robím pre lepšiu budúcnosť... Keď budem mať 50 r., možno ma nikto nebude chcieť zamestnať ani ako upratovačku. Nemôžem vedieť čo bude. Mňa sa to netýka, ale odporúčam, že ak nastupujete do nového zamestnania, nikomu sa nechváľte, že chodíte na VŠ, lebo Vás neprijmu!!! Mám kamaráta, ktorý je šikovný a postúpil do ďalších kvôl, skúsenosti s tou prácou mal ale akonáhle povedal, že navštevuje VŠ bolo už po robote. Zamestnávateľ sa asi bojí, že budete moc chýbať alebo čo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať