Zavrieť

Porady

pomaturitne stretnutie

Prosím poradte nejaký link, alebo dajte dobrý nápad na pozvánku - pomaturitné stretnutie.
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    No ja som cca pred 3. týždňami dostala pozvánku na pomaturitné stretnutie po 10 tich rokoch. Presne som vedela kto za tým celým stojí, nemusela som ani čítať podpis. Bolo správne uletené, ako keby som tie konkrétne baby počula rozprávať sa cez prestávku pred rokmi. Veľmi záleží na pôvodnom kolektíve a na chápaní humoru.

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Asi ti neporadím, ale my to robíme cez stránku spolužiaci. Je to bez diakritiky.
    www.spoluziaci.sk
    www.spoluzaci.cz do českej sa však musíte zaregistrovať na seznam.cz. Len tak tam môžete vstúpiť.
    S pozvánkami sa moc nehráme. idú len tým čo nemajú prístup na net.
    Sú také obyčajné, povedal by som suché.

    mina311 je offline (nepripojený) mina311

    mina311
    Takisto mozem odporucit stranku spoluziakov - myslim, ze je celkom dobre spravena... a napr. nekecam len so spoluziakmi z triedy, ale aj z rocnika a skoly... - akurat smola, ze na tej nasej skole to tam nejak "nezije"... Ale co sa tyka pozvanok, tak to radsej posielame pozvanky postou.. pretoze za tych par rokov si viaceri pomenia maily, ale adresy trv.bydliska sa az tak velmi nemenia...
    Ak to organizujes, tak drzim paste... chce to pevne nervy.. a niektorym spoluziakom sa aj tak nijak nezavdacis.. ale zalezi aj na partii... a ci vobec maju zaujem sa stretnut...

    pomaturitne stretnutie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.