Zavrieť

Porady

Aky kavovar (espresso) - ake mate skusenosti?

Idem kupovat kavovar a som ochotny zan dat max. 4.000,- Viete mi poradit znacku pripadne konkretny typ? Chcem espresso, co urobi chutnu kavu aj s penou (nie prekvapkavanu). Pozdavaju sa mi tieto:
Krups XP 400030, AEG EA 120 CREMA a Rowenta ES 5100.
Prosim napiste mi Vase skusenosti.
DAKUJEM
Usporiadat
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Vie mi niekto poradit?
Prosim Vas napiste mi Vase skusenosti.
VDAKA
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Mám DeLonghi, som spokojný.
0 0
Slim Slim

Slim je offline (nepripojený) Slim

Hlavne aby si mal dobrú kávu. Lavazza je špica. potom daj vedieť, pôjdem okolo........
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

z archívu:


http://www.porada.sk/t34261-espresso...r%2A+espres%2A
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Mate niekto tieto:
Krups XP 400030, AEG EA 120 CREMA a Rowenta ES 5100 ???
Dakujem
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Na STV2 býva relácia hodnotenia výrobkov. Skús si pozrieť do archívu STV a možno tam niečo nájdeš aj o kávovaroch. Za pokus to stojí. Možno budeš múdrejší
0 0
kdolincova kdolincova

kdolincova je offline (nepripojený) kdolincova

Hlavne si kúp taký, ktorý má uvedený v parametroch tlak 15 barov
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kdolincova Pozri príspevok
Hlavne si kúp taký, ktorý má uvedený v parametroch tlak 15 barov
Dnes su tie espressa standardne 15 barovove - aspon tie co som pozeral. Idem si kupit Krups XP 400030 - potom napisem aku kavu robi...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Bastian Pozri príspevok
Dnes su tie espressa standardne 15 barovove - aspon tie co som pozeral. Idem si kupit Krups XP 400030 - potom napisem aku kavu robi...

Je to na tebe, ale ja ho neodporúčam, kúpila si ho kolegyňa a v porovnaní s inými o niečo drahšími je ozaj slabý. Radšej doplať tisícku - dve a kúp si lepší. Ja mám roky Solac a som spokojná. Bol na tú dobu asi okolo 6 tisíc, teraz je lacnejší ale robí lepšiu penu ako Krups. Je to len moja rada, rozhodni sa sám, na trhu je ich teraz hodne, ale ja by som nemenila. Návštevy si tu moju kávu chvália. Veľa šťastia pri výbere. Nekupuješ to ale na rok tak myslím, že v tomto prípade je lepšie zaplatiť viac. Určite sa to vráti...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

No co uz - uz som ho kupil. Uz ho idem akurat vybalit a vyskusat. Tvoja znama ma presne ten typ? Lebo prave tento typ ma funkciu "aroma" a sito na vytvaranie lepsej peny. Tiez to ma system zohrievania "thermoblock", cize teplota vody je vzdy rovnaka.
Vsak uvidime - ja dufam ze to bude robit chutnu kavu.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

To neviem, myslím že áno, ale prajem Ti príjemné vychutnanie obedňajšiej siesty a nech si spokojný ak ho už máš a nech Ti slúži k spokojnosti.
0 0
vrabcek1 vrabcek1

vrabcek1 je offline (nepripojený) vrabcek1

Tak čo navarene? Kedy bude spoločná ochutnávka?.))
0 0
22184 22184

22184 je offline (nepripojený) 22184

my mama AEG Elektrolux a je skvely, aj na kapucino aj esspreso. Nestazujem sa - teda manzel, mne staci aj nesca. Ale stou kavou tu uz niekto spominal - ta Lavazza je naozaj skvela a hlavne zrnkova, ked si pomelies - ta vona tej kavy uplne super. Ten pressovar robi peknu penu, takze som naozaj spokojna. Stal okolo 5 000Sk.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

No Bastian nejako dlho skúšaš, aj ma chuť na tú kávu prejde. Kedy ponúkneš? Sedím, čakám a nič. Alebo nastal problém s jej chuťou?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ahojte Wagner, Vrabcek, Jara, 22184 ...
Robi to fantasticku kave!!! A ta pena... Vrelo odporucam vsetkym - super presso za super cenu. Trocha som sa obaval co to bude za masinku, ale som nadmieru spokojny.
Nech sa paci - komu pripravim chutne pressicko???
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

No dobre tak si dam sam...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Chcela som prísť autom, len žiaľ, krajina zázrakov v automape nie. Teda budem bez kávy. Iba že by si ju poslal cez trubku.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Dam si ju s Tebou ak má takú skvelú penu. Som rada, že si spokojný. Nech Ti dlho slúži k spokojnosti. Uvidíš, raz si ju dáme spoločne, veď len hora sa nestretne s horou, človek s človekom vždy...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

wagner Pozri príspevok
Chcela som prísť autom, len žiaľ, krajina zázrakov v automape nie. Teda budem bez kávy. Iba že by si ju poslal cez trubku.
V tomto pocasi by som Ti aj tak neradil chodit autom... radsej zostan niekde v teple a suchu. Ze by som Ti frkol cez internet? Ale to by nebolo onco.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Jara Pozri príspevok
Dam si ju s Tebou ak má takú skvelú penu. Som rada, že si spokojný. Nech Ti dlho slúži k spokojnosti. Uvidíš, raz si ju dáme spoločne, veď len hora sa nestretne s horou, človek s človekom vždy...
Ale co by si chodila ku mne na kavu... vsak Ty mas lepsiu..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať