Zavrieť

Porady

Ceny v Poľsku

Nevie mi náhodou niekto napísať, aké sú aktuálne ceny kuracieho mäsa v Poľsku? Chodievali sme do Jablonky do mäsokombinátu. Kuracie stehná celé aj s kožou tam stávali 28 Sk, prsia bez kože cca 100 Sk atď..Ďakujem vopred za odpoveď.
Usporiadat
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Tak ti polske by som ani nejedol!raz som ich tiež kúpil ale je to sama voda.
prsia sa pri klepani na rezne rozpadávali.... a stehná niesu stehná,ale štvrťky kde ten mastný chrbat ani nepoužijem.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
stankakac stankakac

stankakac je offline (nepripojený) stankakac

nesúhlasím. Ja som z mäsom z Poľska vždy spokojná. doposiaľ som sa nestretla tým, čo napísal Bond. Neviem, kde nakupuje mäso, ale v porovnaní tie "štvrťky" mäsa s mäsom v niektorom supermarkete sú podstatne väčšie a cenovo výhodnejšie, ale vrátim sa späť k cene mäsa. Neviem presne povedať, dlho som už nebola na nákupy, ale aj mňa by veľmi potešilo, keby niekto podal najnovšie info o cene.
0 0
gabriska gabriska

gabriska je offline (nepripojený) gabriska

stankakac Pozri príspevok
nesúhlasím. Ja som z mäsom z Poľska vždy spokojná. doposiaľ som sa nestretla tým, čo napísal Bond. Neviem, kde nakupuje mäso, ale v porovnaní tie "štvrťky" mäsa s mäsom v niektorom supermarkete sú podstatne väčšie a cenovo výhodnejšie, ale vrátim sa späť k cene mäsa. Neviem presne povedať, dlho som už nebola na nákupy, ale aj mňa by veľmi potešilo, keby niekto podal najnovšie info o cene.
Suhlasim so "stankakac", s takym niecim som sa nestretla ani ja, my kupujeme posledne roky vylucne kur. maso bud v Polsku (byvame totizto len par km od polskych hranic) a v poslednej dobe sa u nas otvorilo vela obchodikov priamo v meste, kde kazdy den dovazaju cerstve maso (nielen kuracie) z Polska, takze nemusime ani cestovat.K cene sa zial vyjadrit neviem, ale urcite sa cenovo viac vyplati ako kupene u nas niekde v hypermarkete, resp. Jednota a je VZDY CERSTVE!!! Kedze jeden obchodik minam po ceste domov z prace, a potrebujem nieco rychle uvarit napr. na veceru, zajdem si tam, kupim napr. 1-2 kg kur. prs a vecera je do 1/2 hod. hotova. Kuracie masko je velmi vdacne a nie je vobec casovo narocne na pripravu.
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

gabriska Pozri príspevok
Suhlasim so "stankakac", s takym niecim som sa nestretla ani ja, my kupujeme posledne roky vylucne kur. maso bud v Polsku (byvame totizto len par km od polskych hranic) a v poslednej dobe sa u nas otvorilo vela obchodikov priamo v meste, kde kazdy den dovazaju cerstve maso (nielen kuracie) z Polska, takze nemusime ani cestovat.K cene sa zial vyjadrit neviem, ale urcite sa cenovo viac vyplati ako kupene u nas niekde v hypermarkete, resp. Jednota a je VZDY CERSTVE!!! Kedze jeden obchodik minam po ceste domov z prace, a potrebujem nieco rychle uvarit napr. na veceru, zajdem si tam, kupim napr. 1-2 kg kur. prs a vecera je do 1/2 hod. hotova. Kuracie masko je velmi vdacne a nie je vobec casovo narocne na pripravu.
aby Vám za chvílu nenarastli svaly ako maju profi kulturisti! z tych steroidov čo pojedli tie polske sliepky...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
BOND Pozri príspevok
aby Vám za chvílu nenarastli svaly ako maju profi kulturisti! z tych steroidov čo pojedli tie polske sliepky...
A vari naše sliepky kŕmia obilím? Alebo zelenou zmeskou? Ale čo sa týka chuti našich a poľských kureniec, je to rozdiel, naše mäsko je pevnejšie, ale ak pôjdeš na nákup do Metra, alebo do obchodu, ktorý nakupuje z iného marketu, sú to chuťou tie isté - riedke a vodové...Ver mi, kúpila som ich pred mesiacom, ešte mám na jednu várku pre nášho Andyho...
Najlepšie sú chuťou tie, ktoré nakúpim priamo v predajni hydinárni a chladené, nie mrazené.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

V sobotu sme boli v Targu a tam mali stehna po 40 Sk. Prsia nemali. Stehna boli chladene a uplne cerstve.
0 0
iveta22 iveta22

iveta22 je offline (nepripojený) iveta22

Ďakujem.
0 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

kuracie prsia bez kože a kosti chladené boli po 125,- Sk/kg
kuracie štvrte 40,- Sk/kg
kuracie krídla 36,- Sk/kg
ceny boli v Jablonke
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

Oplatí sa ešte nakupovať v Polsku
0 0
Ala Ala

Ala je offline (nepripojený) Ala

kačenka Pozri príspevok
kuracie prsia bez kože a kosti chladené boli po 125,- Sk/kg
kuracie štvrte 40,- Sk/kg
kuracie krídla 36,- Sk/kg
ceny boli v Jablonke
Také isté ceny sú aj v Nowom Targu.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Kuracie štvrte sú drahšie ako 40,0 Sk. medzi 43 - 45 Sk v Nowom Targu. Ostatne ceny sedia.
0 0
malalulu malalulu

malalulu je offline (nepripojený) malalulu

Bývam na trase do Poľska, ale čo sa to deje teraz, chodí tam tak veľa ľudí, ako keby tam dávali zadarmo. Neviem, čo sa tam teraz deje. Takže, neradím teraz chodiť do Nového Targu.
Naposledy upravil malalulu : 22.10.07 at 13:25
0 0
vodnár vodnár

vodnár je offline (nepripojený) vodnár

A hádajte všetci odkiaľ tie " poľské" kurence pochádzajú! Sú od nás zo Slovenska ,priamo z jednej hydinovej farmy neďaleko Martina.Len my blbci to tu pochováme,vyvezieme a potom ešte aj ideme kúpiť do toho Poľska... ale mäsko je fajn..
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

suhlasim s vodnárom to isté sa presne robí s ovocím a ktovie ešte s čím, to ovocie sa dopestuje u nás vyvezie do polska tam ho pekne zabalia a naspäť na slovensko ale krajna pôvodu nie je slovensko. A to kuracie mäso nie je to čo bolo niekedy nech je odkial chce ved je to len na smeske vyhnané, riedke mäso kto jedol domace kuracie stehna alebo prsia tak vie o čom to je. Ved to kupovane nie je ani zdaleka kuracina. Ale ako sa hovorí veľa ľudí veľa chuťí.
0 0
Zornicka Zornicka

Zornicka je offline (nepripojený) Zornicka

Ja do Polska nechodim,ale nakupujem maso u nas,kde kazdy den dovazaju cerstve.Co sa tyka kuracich stehien, tak mastne vzdy poorezujem a pouzijem na polievku.Prsia su vyborna vec, robim z nich xy jedal, daju sa pouzit na rozne sposoby a su fajn.Kupujem aj kare,pliecko,hovadzi vyrez a som spokojna.Cenovo sa to neda porovnat s masom, ktore kupis v nasich obchodoch a v kvalite rozdiel nevidim.Minuly týzden som kupila stehna po 45,prsia pod 139,bravc.kare po 119,pliecko po 99 a hovadzi vyrez po 98 korun.Z prs sa daju pripravit rezne na rozne sposoby,sote a kadeco ine, je to rychle.V polskom obchode kupujem uz davno,svaly nam zatial nenarastli.....je to vec nazoru!
0 0
vilo99 vilo99

vilo99 je offline (nepripojený) vilo99

caute vsetci boll som prave dnes v polsku priamo v leluchove 25.11.08 a ceny su prsia po 100sk 1kg
kare s kostou 115
nozky 38
plecko 98
pasteky 19
cestoviny 33
zemiaky 4.3 kg
syr 145
klobasa po 50
ceny su teraz pocitajte maximum do konca tyzdna pocitajte stim ze cez vikend pojdu horey kvoli ludom viac zakaznikov im chodi cez vikend jak maju vecsina volno ja som bol v utorok caute a prijemni nakup
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ešte nikdy som nebola v Poľsku na nákup. Po prvé to je od nás ďaleko a po druhé, vždy tie korunky stihnem minúť aj u nás . Ale tie klobásy ma zaujali. Sú lepšie ako u nás? Myslím, či nie sú prepaprikované a či sú vyúdené tak po domácky. A mäsovo-slaninkové?
0 0
rozeta rozeta

rozeta je offline (nepripojený) rozeta

Sú tam otvorené obchody aj v nedeľu?
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Do Poľska sa určite teraz oplatí ísť ale treba si zmeniť zloté doma,lebo trhovníci to potom prerátavajú 1:10,ich pokles meny nezaujíma.Supermarkety su otvorene aj v nedelu,dá sa tam výhodne nakúpiť.Moj šéf je poliak a občas mi niečo prinesie,naposledy to bol syr Gouda,ktorá tam stoji cca 80 sk/kg u nás raz toľko.Údeniny majú výborné,ale klobása za 50 sk sa rovná naším obyč.párkam.Tiež odporúčam tým čo často pečú sladké,dá sa tam kúpiť taka tzv.masa makowa, je to ochuteny mlety mak v plechovke, 700 gr. stojí cca 45 sk a je to paradne do koláčov.Ceny ktorú uviedol vilo99 sa mi až také výhodné nezdajú, dá sa kúpiť aj u nás v akciach, kto má možnosť nakupovať v metre a pod.
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

my sme boli v Jablonke v Kabanose pred dvoma týždňami. je pravda, že keď je aj na Slovensku akcia, tak sa oplatí nakúpiť aj tu. My sme ale urobili veľký nákup naraz a máme mäso do jari. Kúpili sme kuracie stehná, prsia, bravčový bôčik, karé bez kosti, s kosťou, stehno, plece. krkovička... Proste skoro plná mraznička (2 šufle) za 2.000,- SK. Mäso je krásne, červstvé, kvalitné. Okrem toho tam majú aj výrobky a niečo aj z hovadziny. A tiež, ak máte psíky, tak v takých prepravkách na zemi pri dverách majú kosti, ktoré si môžete nabrať koľko chcete zadarmo.
Mrzí ma, že už nemám ten bloček ale kuracina vyšla myslím o nejakých 10 Sk lacnejšie. Ako vraví betyna8 oplatí sa vymeniť si zlote tu a tam platiť nimi. Momentálne je aj dobrý kurz. My sme na tom nákupe ušetrili okolo 500,- Sk. Tiež odporúčam neísť v stredu, keď je trh, lebo je tam veľa ľudí a nervozita
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať