Zavrieť

Porady

Vianočné ozdoby, dekorácie - ako vyrobiť?

Vianoce sa blížia a ja sa asi už neviem dočkať. Najradšej by som už zdobila. Tak ma napadlo, ak máte nejaké rady a návody, čo tak po domácky doma vyrábate na vianočné dekorácie....lebo ste šikulky, to sa nedá prehliadnuť a nespomenúť a vždy sú tu dobré rady a veľa dobrých nápadíkov, a samozrejme aj skutky. Pre inšpiráciu. Ďakujem
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

No veru včera som mala pocit,že už prichadzaju vianoce, ked tak pekne chumelilo bol to úžasny pocit len neviem či ešte take niečo pride, ked budu vianoce. Ja si na vianočny stromček vždy suším pomaranče, jablka a kiwi, no a tiež si vyrabam svietniky podla vlastnej fantázie kde používam čečinu, sušené ovocie, alebo šišky, sušene kvety ktore sušim cele leto no skratka všetko čo v prirode najdem
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Chcem sa popýtať, či nemáte náhodou niekto predlohy na vystrihovačky do okien. Viem, že sa to dá kúpiť, ale momentálne sa celá rodina nudíme pred TV, tak by sme sa zabavili a zároveň vyzdobili okná. Ďakujem.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Lydka, tak na vystrihovačky do okien použi detsku web stranku, kde máš nielen na Vianoce ale aj napr. na Velku noc a pod. take vystihovačky:
www.bobrik.cz
www.lackovaj.unas.cz
0 0
dopravca dopravca

dopravca je offline (nepripojený) dopravca

na stromčeku pekne vyzerajú obyčajné kukuričné pukance navlečené na niti
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Kedze sa tieo sviatky viac rataju detom, nasla som si cas urobit aj takuto dekoraciu
1.jpg  
2.jpg  
3.jpg  
1/1
0 0
merlinmerlin merlinmerlin

merlinmerlin je offline (nepripojený) merlinmerlin

ahoj ahoj som tu nova prave cerstvo zaregistrovana!!
ja si malujem uz v novembri na okno vianocne motivy vodovymi farbamy a najnovsie som objavila ako vyuzit vypalene ziarovky a to tak,ze pouzijeme servitkovu techniku a oblepime vianocnymi servitkami ziarovky a na vrch urobime usko z drotiku aby sme mohli ziarovky zavestit na stromcek a vela inych veci robim aj so synom
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
merlinmerlin Pozri príspevok
ahoj ahoj som tu nova prave cerstvo zaregistrovana!!
ja si malujem uz v novembri na okno vianocne motivy vodovymi farbamy a najnovsie som objavila ako vyuzit vypalene ziarovky a to tak,ze pouzijeme servitkovu techniku a oblepime vianocnymi servitkami ziarovky a na vrch urobime usko z drotiku aby sme mohli ziarovky zavestit na stromcek a vela inych veci robim aj so synom
Tak ťa tu vítam Merlin..dala si dobrý tip...včera som to práve videla v nejakom časopise a je to fakt pekné tie žiarovky. Ja som ale nešika, nedokážem niečo také urobiť...ani maľovať.

A mimochodom si šikuľka, že si toto dala do existujúcej témy a nezakladala inú...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som včera dokončila takéto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3365. Bola to makačka, robila som ich od 11h do 19.30 7 kusov, 4 menšie a 3 veľké, celá ruka ma bolí, ale výsledok je super, ešte kúpim mašle navrch a môžem si ich naaranžovať.
1 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Ja sa tiež pridám, po večeroch sa snažím vyrábať si takéto ozdôbky
Picture 012.jpg  
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja som urobila takéto zvončeky. Ale tuším som ich stihla už porozdavať.

A ešte sme aj s detmi v škole robili ozdoby z koralkov . S pomocou to zvládli aj prváci.
zvonceky05.jpg  
hviezdy1.jpg  
1/1
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Prikladám foto môjho výtvoru:
gule.jpg  
0 0
svecova svecova

svecova je offline (nepripojený) svecova

ako ste robili tie nadherne zvonceky?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

svecova Pozri príspevok
ako ste robili tie nadherne zvonceky?
Ak su myslené tie moje zvončeky, tak tu sú návody
http://tvorime.blogspot.com/2007/01/...-z-pedigu.html
http://tvorime.blogspot.com/2007/01/...pedigu-ii.html
http://tvorime.blogspot.com/2008/11/...edigu-iii.html
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dievčatá všetky ste šikuľky, veľmi pekné veci, až ma mrzí, že také nedokážem... a ani ma to nebaví. Niekedy som plietla a deťom šila...ale to už bolo dávno....potom som skúsila vyšívať....ale dnes už mám nejaké nešikovné prsty. Pekné výrobky ste sem prilepili....
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

http://www.artmama.sk/ - vianočné kreácie
0 0
Peterika Peterika

Peterika je offline (nepripojený) Peterika

vianočné pečivo - krásna práca - škoda, že nie moja

a výhoda:
váš sviatočný stôl bude stále vypadať prekrásne,
finančné náklady sú neporovnateľne nižšie
NEPRIBERETE ANI DEKO a trvanlivosť je veľa rokov !!!
image001.jpg  
image002.jpg  
image003.jpg  
image004.jpg  
image005.jpg  

1/1
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

DanielaSĽ Pozri príspevok
Dievčatá všetky ste šikuľky, veľmi pekné veci, až ma mrzí, že také nedokážem... a ani ma to nebaví. Niekedy som plietla a deťom šila...ale to už bolo dávno....potom som skúsila vyšívať....ale dnes už mám nejaké nešikovné prsty. Pekné výrobky ste sem prilepili....
Ja mám aj "krátke ruky" /večer má bolia oči/
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pridám "čerstvý" adventný veniec. Ešte ma čakajú dva v podobnom duchu
adventny1.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať