Zavrieť

Porady

Krátenie dovolenky pri PN

Dobrý deň.Mala by som otázku. Ak je niekto dlhodobo pn, počet pracovných dní sa v kalendárnom roku sčitáva ? Lebo v zákone sa píše, že dovolenka sa kráti za každých 100 pracovných dní o 1/12 a potom za každých 21 o 1/12. Mám totiž zamestnanca, ktorý bol PN od januára do mája a opäť je PN od septembra. A v tomto mesiaci mu v programe skrátilo dovolenku o 2 dni. Ako to teda je ? Tých sto dní sa v roku naratáva ? Lebo je nelogické , ak by bol niekto pn 90 pracovných dní, týždeň odrobí a znova bude pn, aby sa mu dovolenka nekrátila. Ďakujem
Usporiadat
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

Počet neodpracovaných dní pre krátenie dovolenky sa za rok spočítava.
0 0
petacuckova petacuckova

petacuckova je offline (nepripojený) petacuckova

Čiže sa to ráta za kalendárny rok ? Takže ak niekto bude PN, ku koncu decembra to bude pr.90 dní, PN bude pokračovať aj v novom roku, tak za január mu už 20 pracovných dní nepričítam a tým pádom dovolenku za 100 dní nekrátim ?
0 0
ptooo ptooo

ptooo je offline (nepripojený) ptooo

Dobrý deň dovolenka sa kráti za bežný kalendárny rok, ak bude dotyčný zamestnanec PN aj v novom roku tak sa mu bude kráti zasa až po 100 neodpracovaných dňoch
0 0
petacuckova petacuckova

petacuckova je offline (nepripojený) petacuckova

Ďakujem
0 0
Dodenko Dodenko

Dodenko je offline (nepripojený) Dodenko

Ak pracovník je PN od 1.12.2006 do 31.7.2007 a nárok na dovolenku mu vznikne až po odpracovaní 60 dní, kráti sa mu potom dovolenka alebo mu zostáva 20 dní dovolenky, pretože do toho 31.7.2007 nemal nárok na žiadnu dovolenku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dodenko Pozri príspevok
Ak pracovník je PN od 1.12.2006 do 31.7.2007 a nárok na dovolenku mu vznikne až po odpracovaní 60 dní, kráti sa mu potom dovolenka alebo mu zostáva 20 dní dovolenky, pretože do toho 31.7.2007 nemal nárok na žiadnu dovolenku.
Z dôvodu DPN sa mu bude krátiť, pretože prekročil 100 dní.( za prvých 100 dní 1/12, a potom každých 21 dní zas 1/12. Samozrejme len za DPN v roku 2007.
0 0
marilyn30 marilyn30

marilyn30 je offline (nepripojený) marilyn30

Mám 30 rokov, pracujem ako mzdový účtovník v Žiline. ...viac
Krátenie dovolenky upravuje § 109 ods. 1 ZP - zjednodušene povedané, ak zamestnanec neodpracoval aspoň 60 dní v kalednárnom roku, za ktorý sa dovolenka poskytuje, tak sa mu dovolenka musí krátiť za prvých 100 zameškyných pracovných dní o jednu dvanástinu a za každých ďalších 21 dní rovnako o jednu dvanástinu (zabudli dať do novely ZPpo 1.9.07 - pracovných) - z dôvodu PN, čerpania rodičovskej dovolenky § 166 ods. 2 ZP a pre dôležité osobné prekážky v práci, ktoré sa neuvádzajú v § 141 ods. 2 ZP - neplatené voľno, absencia...ďalej pozri § 144 ods. 4 ZP.

Čo sa týka viacerých PN v roku nemusí to byť len jedna presahujúca 100 dní - môže to byť viacero PN-iek v kalendárnom roku, ktoré sa sčítavajú...ale ja prihliadam aj na tie ostatné prekážky, ktoré by sa mohli vyskytnúť v kal. roku a potom naraz všetko sčítam

Ak sa mýlim, prosím opravte ma.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marilyn30 Pozri príspevok
Krátenie dovolenky upravuje § 109 ods. 1 ZP - zjednodušene povedané, ak zamestnanec neodpracoval aspoň 60 dní v kalednárnom roku, za ktorý sa dovolenka poskytuje, tak sa mu dovolenka musí krátiť za prvých 100 zameškyných pracovných dní o jednu dvanástinu a za každých ďalších 21 dní rovnako o jednu dvanástinu (zabudli dať do novely ZPpo 1.9.07 - pracovných) - z dôvodu PN, čerpania rodičovskej dovolenky § 166 ods. 2 ZP a pre dôležité osobné prekážky v práci, ktoré sa neuvádzajú v § 141 ods. 2 ZP - neplatené voľno, absencia...ďalej pozri § 144 ods. 4 ZP.

Čo sa týka viacerých PN v roku nemusí to byť len jedna presahujúca 100 dní - môže to byť viacero PN-iek v kalendárnom roku, ktoré sa sčítavajú...ale ja prihliadam aj na tie ostatné prekážky, ktoré by sa mohli vyskytnúť v kal. roku a potom naraz všetko sčítam

Ak sa mýlim, prosím opravte ma.
Uvedené platí,ak zamestanec v kal. roku odpracoval aspoň 60 dní.
Ak odpracoval menej, vznikne mu nárok na dovolenku len za odpracované dni - od 1.9.07 za každých 21 odprac. dní 1/12.

---------
Veronika
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Dobry den, prosim o radu. Zamestnanec mal vo febr. a apr. spolu 26 prac. dni PN, potom v juni mal uraz (nie pracovny) a dalsia PN trvala dalsich 106 prac. dni. Za kal. rok mal narok na 25 dni dovolenky, pocitam spravne ked mi vychadza kratit mu dovolenku o 4 dni?
Ak ano, ako sa to potom dava do VP? Len si upravim pocet dni dovolenky alebo to treba presne vyznacit v ML?
Dakujem za kazdu odpoved.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

poradi mi niekto, prosiiim
0 0
Iveta Matlovičová Iveta Matlovičová

Iveta Matlovičová je offline (nepripojený) Iveta Matlovičová

rennka Pozri príspevok
Dobry den, prosim o radu. Zamestnanec mal vo febr. a apr. spolu 26 prac. dni PN, potom v juni mal uraz (nie pracovny) a dalsia PN trvala dalsich 106 prac. dni. Za kal. rok mal narok na 25 dni dovolenky, pocitam spravne ked mi vychadza kratit mu dovolenku o 4 dni?
Ak ano, ako sa to potom dava do VP? Len si upravim pocet dni dovolenky alebo to treba presne vyznacit v ML?
Dakujem za kazdu odpoved.
Podľa § 109 ods. 1 ZP ods. ak nepracoval zamestnanec, ktorý splnil podmienku odpracovania aspoň 60 dní v kalendárnom roku, za ktorý sa dovolenka poskytuje, ....a pre dôležité osobné prekážky v práci, ktoré sa neuvádzajú v § 141 ods. 2, kráti sa mu dovolenka za prvých 100 takto zameškaných pracovných dní o jednu dvanástinu a za každých ďalších 21 dní rovnako o jednu dvanástinu. Dovolenka sa zamestnancovi nekráti za obdobie pracovnej neschopnosti vzniknutej v dôsledku pracovného úrazu alebo choroby z povolania, za ktorú ktoré zamestnávateľ zodpovedá.
Záver: Ak ju u vás zamestnancom celý rok, splnil podmienku odpracovania 60 dní v roku, vymeškal 106 + 26 pracovných dní z dôvodu PN, čo je spolu 132 dní, kráti sa mu o 2/12 teda o 25 : 12 = 4 dní.
Úpravu počtu dní ti urobí automaticky SW a keď nie, tak si upravíš zostatok dovolenky sama, s odkazom.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Fronco, velmi pekne dakujem
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

Počítam dobre krátenie dovolenky, keď máme zam. na PN od 16.4.2007 a PN stále pokračuje. Zamestnaná je od roku 2004. Vyrátala som krátenie o 4/12,čiže o 8,5 dňa jej skrátim dovolenku. Jej nárok na tento rok je 16,5 dňa. Je to ok? Mohol by sa na to niekto pozrieť?
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

H.B. Pozri príspevok
Počítam dobre krátenie dovolenky, keď máme zam. na PN od 16.4.2007 a PN stále pokračuje. Zamestnaná je od roku 2004. Vyrátala som krátenie o 4/12,čiže o 8,5 dňa jej skrátim dovolenku. Jej nárok na tento rok je 16,5 dňa. Je to ok? Mohol by sa na to niekto pozrieť?
No mne to vyšlo 186 neodpracovaných dní, a preto krátenie o 5/12.
Čiže krátenie o 10,5 dňa. Nárok na dovolenku je 14,5 dňa.
0 0
H.B. H.B.

H.B. je offline (nepripojený) H.B.

Aha, ja som zabudla zarátať aj sviatky do tých neodpracovaných dní. Mne pôvodne vyšlo 178 dní...ale ďakujem ti, že si ma opravila.
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

U nás sa dovolenka nekráti vôbec, iba za absenciu. Ale chcem sa opítať: keď je ZC v priebehu roka PN napr. aj 3x tak stále mu musím prepočítavať nárok dovolenky? a ktorý je to § v ZP? ďakujem.
0 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

Olgica Pozri príspevok
U nás sa dovolenka nekráti vôbec, iba za absenciu. Ale chcem sa opítať: keď je ZC v priebehu roka PN napr. aj 3x tak stále mu musím prepočítavať nárok dovolenky? a ktorý je to § v ZP? ďakujem.

Nemusíš to prepočítavať - samozrejme musí byť splnaná podmienka na nárok D - odracovať 66 dní
Krátenie dovolenky platí to iba pri dolhodobej nemoci.
0 0
azuz azuz

azuz je offline (nepripojený) azuz

vialle Pozri príspevok
Nemusíš to prepočítavať - samozrejme musí byť splnaná podmienka na nárok D - odracovať 66 dní
Krátenie dovolenky platí to iba pri dolhodobej nemoci.
Drobná oprava - musí odpracovať nie 66 dní ale 60 dní aby vznikol nárok na dovolenku za kalendárny rok.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Olgica Pozri príspevok
U nás sa dovolenka nekráti vôbec, iba za absenciu. Ale chcem sa opítať: keď je ZC v priebehu roka PN napr. aj 3x tak stále mu musím prepočítavať nárok dovolenky? a ktorý je to § v ZP? ďakujem.
Ako už napísal azuz, týka sa to len dlhodobých nemocí.

§ 109
Krátenie dovolenky

(1) Ak nepracoval zamestnanec, ktorý splnil podmienku odpracovania aspoň 60 dní v kalendárnom roku, za ktorý sa dovolenka poskytuje, z dôvodu výkonu <STRIKE>základnej služby, náhradnej služby alebo civilnej služby namiesto tejto služby </STRIKE>mimoriadnej služby v období krízovej situácie alebo alternatívnej služby v čase vojny a vojnového stavu , z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky (§ 166 ods. 2) a pre dôležité osobné prekážky v práci, ktoré sa neuvádzajú v § 141 ods. 2, kráti sa mu dovolenka za prvých 100 takto zameškaných pracovných dní o jednu dvanástinu a za každých ďalších <STRIKE>22 </STRIKE>21 dní rovnako o jednu dvanástinu. Dovolenka sa zamestnancovi nekráti za obdobie pracovnej neschopnosti vzniknutej v dôsledku pracovného úrazu alebo choroby z povolania, za <STRIKE>ktorú </STRIKE>ktoré zamestnávateľ zodpovedá.
0 0
maslejova maslejova

maslejova je offline (nepripojený) maslejova

Prosim o radu.

Ak zamestnanec marodoval 8 mesiacov a do prace nastupil az v polovici aprila, kedy mu vznika narok na dovolenku za rok 2008? A ako sa mu krati?
Dakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať