Zavrieť

Porady

Stomatolog v BA

Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....
Usporiadat
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Majka, nech tu nerobíš reklamu, pošli mi prosím na SS-ku bližšie údaje, príp. ak vieš aj ceny, v dohľadnej dobe sa určite návšteve takéhoto odborníka nevyhnem
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dr.kuko dr.kuko

dr.kuko je offline (nepripojený) dr.kuko

Daňový špekulant
aj mne prosim
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
... a nechcel by prísť k nám ? Však to len 3 hodinky cesty ! Ja by som potrebovala urobiť zúbky, ale iba pod celkovou narkózou .
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
luebchenko
Majka, nech tu nerobíš reklamu, pošli mi prosím na SS-ku bližšie údaje, príp. ak vieš aj ceny, v dohľadnej dobe sa určite návšteve takéhoto odborníka nevyhnem
aj ja poprosím o kontakt - už som zúfalá, vystriedala som viacerých, jeden mal super prístup ale zuby robil nanič, ďalší je dobrý odborník, ale bojím sa ho....atď
0 0
Dana2 Dana2

Dana2 je offline (nepripojený) Dana2

Ja som si konečne našla dobrú zubárku ale momentálne je na materskej. Sľúbila že sa vráti do 6-tich mesiacov (august 2005). Dúfam.
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Majka
neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....
Majka pošli aj mne správu. Ja mám síce dobrú zubárku, ale cenník má neskutočný! Ošetrenie jedného zuba cca 1300,- Sk
0 0
Dana2 Dana2

Dana2 je offline (nepripojený) Dana2

Načo sa chválim , včera som si špáratkom vyhodila blombu zo zuba
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Ale čítali ste o tej zázračnej paste, ktorú tuším japonci vynašli? Namaže sa kazík (nie robo , ale ten na zube :p), zázračná pasta ho vyžerie a vzápätí stuhne na veky vekov a zub zakonzervuje až do smrti našej amen Čo myslíte, ako dlho potrvá (teda ak to nie je nejaká novinárska kačica), kým sa pasta prepastuje až na Slovensko? V tom momente sedím v kresle s hubou dokorán, priznania nepriznania, všetko jedno!
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Majka
neda mi nezdoverit sa Vam s uzasnou pracou a perfektnym mojim zubarom, ludia ak mate problem a nie ste spokojni so svojim zubarom vrelo odporucam, fakt.chodim k nemu dlhe roky a prave som od neho prisla a ten uzasny pocit pri srdiecku....
Aj ja by som poprosila kontakt, prípajdne aj s cenami.
Vopred ďakujem.
Monika
0 0
Palacinka Palacinka

Palacinka je offline (nepripojený) Palacinka

Aj ja by som poprosila kontakt, prípajdne aj s cenami.
Vopred ďakujem.
0 0
vicky vicky

vicky je offline (nepripojený) vicky

Aj ja by som poprosila o cisielko na toho dobreho zubara.
0 0
jued jued

jued je offline (nepripojený) jued

Aj ja by som Ťa veľmi pekne chcela poprosiť o kontakt , prípadne aj s cenami. Ďakujem
0 0
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

Vidím , že sa tu rozpútal záujem o zubárov. Mňa by však zaujímalo či už má niekto z Vás /alebo známych/ skúsenosti s tou metódou ,, nastrelených" zubou do kosti a potom dorábania chrupu. Kde to robia , čo to stojí , akú úspešnosť to má a tak podobne. ďakujem ak sa niekto pripojí.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ja by som tiež poprosila ten kontakt na dobrého zubára. Neviem sa rozhúpať k nejakému zájsť. Nemá to aj s dovozom pacienta?

Heket, skúsenosť s tým nemám žiadnu, ale mne to môj predchádzajúci zubár veľmi vyvracal, už som zabudla tie argumenty, ale boli dosť presvedčivé. Viem, že to robia na Heydukovej, ak Heydukovú ešte nezrušili:p , to je zrejme zubná chirurgia alebo také niečo dosť drastické a dlho to trvá aj príprava...
Možno napíše niekto svoje skúsenosti.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No ja som sa na tú metódu nastrelenia zubov pýtala zubára ešte pred takými 4 rokmi. Je to zdĺhavá záležitosť a nie je to vôbec lacné. Tiež to záleží od zdravotného stavu pacienta. Robí to čelustný chirurg a po celkovej prehliadke a RTG snímok z čeluste , posúdi sa či je to vhodné alebo nie. Nastrelenie sa dá robiť nie skôr ako mesiac po vytrhnutí "zlého" zubu. Ak je to miesto už dávnejšie voľné , je to lepšie. Najprv sa do čeluste nastrelí "čáp", zo špeciálneho materiálu , na ktorý sa potom uchytí "korunka". Po tomto nastrelení sa čaká asi ďalší mesiac na zahojenie. Po absolvovaní ošetrovacých kúr sa môže nasunúť korunka. No môže sa stať, že organizmus a práve to je na tom to najdôležitejšie nepríjme tento "cudzí predmet" a z toho sú potom ďalšie komplikácie. Napr. zahnisanie , zápal .. miesta až celej okostnice... Ja som si to vtedy chcela dať urobiť, no práve tie možné komplikácie ma odradily. No a cena za jeden zub , ktorú mi mimochodom vtedy vyrátal bola približne 10 000,- .
No za 4 roky sa metódy určite posunuly vpred a určite sa rošíril aj rad odborníkov, možno aj cena sa zmenila takže najlepšie je informovať sa u svojho zubára.
0 0
heket heket

heket je offline (nepripojený) heket

Tiež ma zubár tak pred 4 rokmi odhováral a tiež ma presvedčil.Ale doba veru ide dopredu a už určite je aj veľa tých čo to skúsili./alebo čo o tom niečo počuli/.Ak sa nebudem chcieť na seba usmievať z pohára , budem musieť také niečo absolvovať za pár rôčkov.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

heket
Vidím , že sa tu rozpútal záujem o zubárov. Mňa by však zaujímalo či už má niekto z Vás /alebo známych/ skúsenosti s tou metódou ,, nastrelených" zubou do kosti a potom dorábania chrupu. Kde to robia , čo to stojí , akú úspešnosť to má a tak podobne. ďakujem ak sa niekto pripojí.
Môjmu otcovi nastrelili jednotku keď mal 16. Do jeho cca 55 rokov, kedy mu tento zub vypadol som o tom ani netušila. Nasadzovali mu ho krátko povytrhnutí - kým sa rana úplne zahojila.
Mne pred takmer 20 rokmi vytrhli 4. Keď som sa pýtala na nastrelenie, tiež ma lekár odhovoril práve tým, že keď to môj organizmus neprijme som " v keli".
Dlho som chodila bez zuba a zvykla som si. Potom sa mi zuby začali posúvať až sa vyrovanali (čo ma potešilo), ale posúvali sa aj ďalej a medzi jednotkami sa mi začala tvoriť medzera. Vtedy mi iný zubár vysvetlil, že som mladá a pod. a že mi urobí mostík. Ja som sa bránila tým, že si nechcem nechať zničiť ďalšie zuby a on mi vysvetlil, že 5 je už aj tak viac-menej iba plomba a do 3 sa to upína iba na drôtik a ten sa zaplombuje.
Ukecal ma, zaplatila som kopu peňazí, ale neľutujem! Odviedol dobrú prácu a dnes ľutujem, že som sa nenechala ukecať skôr. Určite by to bolo lacnejšie.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Nechcem zakladať novú tému a tak moju otázku dám sem:

Neviete ako je to s tými prehliadkami do konca roka?? Ja ju mám za sebou a dostala som od zubárky taký papier, že som to absolvovala. Ale mama mi tvrdí, že stačí ak som už tento rok bola u zubára. Pýtam sa to kvôli priateľovi, ktorý síce bol už v tomto roku u zubára, ale nie priamo na prehliadke, kde by mu o tom dali papier.
0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Nestačí byť u zubára, treba ísť na prehliadku chrupu a ten papier sa "zíde". Keď chodí človek stále k tomu istému zubárovi, tak asi by ho nepotreboval, lebo on by mal mať poznačenú prehliadku, ale ak by išiel k inému, tak sa môže tým papierom preukázať.
Ale ja aj tak neviem, čo je ešte zadarmo, keď idem k zubárovi, zdá sa mi, že aj tak platím za všetko...
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

To poznám. Každá návšteva ma víde min na 500 Sk, a to nechodím k súkromnej :-(
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať