Zavrieť

Porady

inštalacia zvuku do pc

Dobry den
Prosím Vás vedel by mi niekto poradiť ako si nainštalujem zvuk do pc.(audio video)Počítač mi nevydáva žiadny zvuk.dakujem
Usporiadat
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
Ufff. To bude ťažké Tak skúsme začať :

počítač zvuk nevydáva, iba ho prehráva - zvuk vydávajú reproduktory. Máte nejaké k PC pripojené ? Ste si istá, že sú pripojené správne ?

Aký máte operačný systém ? V akom programe sa pokúšate prehrať nejaký ten zvuk ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
svajciarka svajciarka

svajciarka je offline (nepripojený) svajciarka

Mam pripojené reproduktory k počítaču.Mam Windows xp ale asi mi bude chýbať ten program na prehranie zvuk.Ozaj sa v počítačoch moc nevyznám neviem čo je mi treba na prehravenie zvuku ešte nainštalovať.Vedeli by ste mi nejaký program odporučiť.dakujem.
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
svajciarka Pozri príspevok
Mam pripojené reproduktory k počítaču.Mam Windows xp ale asi mi bude chýbať ten program na prehranie zvuk.Ozaj sa v počítačoch moc nevyznám neviem čo je mi treba na prehravenie zvuku ešte nainštalovať.Vedeli by ste mi nejaký program odporučiť.dakujem.
Na prehrávanie zvuku vo Win XP netreba nič - to najzákladnejšie je jeho súčasťou. Ak sa teda nechystáte prehrávať nejaké filmy v špeciálnom formáte. Otestovať si zvuk môžete kliknutím na túto vetu ....... mala by sa otvoriť vo Windows Media Playeri. Ak zvuk nepôjde, jedná sa na 99% o jeden z troch triviálnych problémov:
1. zle zapojené reproduktory
2. reproduktory zapojené do PC ale vypnuté z elektriky
3. softwérové vypnutie zvuku vo Windows ...... skontrolujete kliknutím na menu "Štart" - "Ovládací panel" - "Zvuk a zvukové zariadenia"

Otvorí sa okno, na ktorom sa ovláda zvuk - v prvom rade skontrolujte, či nie je zaškrtnuté políčko "Stlmiť" - ak je, potom zrušte zaškrtnutie a problém je vyriešený.

Ak nie je, skontrolujte na záložke "Zvuk" nastavienie zariadenia, cez ktoré je zvuk prehrávaný (t.j. aký ovládač zvukovej karty je nainštalovaný) - potom budeme riešiť problém ďalej.
0 0
svajciarka svajciarka

svajciarka je offline (nepripojený) svajciarka

Bohuzial nic som nepocula.Mam reproduktory na monitore aj reproduktrory zvlast ale zvuk ziadny.Len to sumi.Zvukova karta je asi wave.Hlas mam zapnuty.
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
svajciarka Pozri príspevok
Bohuzial nic som nepocula.Mam reproduktory na monitore aj reproduktrory zvlast ale zvuk ziadny.Len to sumi.Zvukova karta je asi wave.Hlas mam zapnuty.
Ak to šumí, tak reproduktory sú asi OK, aj zvuk je spustený, len nie je asi ovládač zvukovej karty.

Skúste ešte raz: "Štart" - "Ovládací panel" - "Zvuk a zvukové zariadenia" - záložka "Hardvér" ......... opíšte sem, čo všetko máte v okne uvedené.
0 0
oravec oravec

oravec je offline (nepripojený) oravec

Prosím i ja o radu čo robiť keď PC mi po volbe - ovládací panel- a potom ZVUK a zariadenie- trvale zadáva - Žiadne zvukové zariadenie- nedá sa nadstavovať hlasitosť a iné . Mám WINDOWS XP. Na programe Skype zvuk pracuje veľmi dobre. Ďakujem.
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

svajciarka Pozri príspevok
Bohuzial nic som nepocula.Mam reproduktory na monitore aj reproduktrory zvlast ale zvuk ziadny.Len to sumi.Zvukova karta je asi wave.Hlas mam zapnuty.
Este raz skontrolujte ci je zvukovy kabel koncovka "zeleny Jack" spravne vsunuta do pocitaca..do zelenej dierky.
Na ploche v pravo dole najdite ikonu reproduktora, kliknite nan a ubezpecte sa ze je bezec uplne hore.
0 0
havko-mt havko-mt

havko-mt je offline (nepripojený) havko-mt

Zdravym: skuste pozriet ci pri zvukovom ovladaci (pri zvukovej karte neni zlty trojuholnik postup ako to najst: ( tento pocitac/prave tlacidlo,Hardware,spravca zariadeni, a tam najst radice zvuku a videa) nesmie byt nikde tojuholnik, napiste co ste zistili potom budem pokracovat ak to bude v tom
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

oravec Pozri príspevok
Prosím i ja o radu čo robiť keď PC mi po volbe - ovládací panel- a potom ZVUK a zariadenie- trvale zadáva - Žiadne zvukové zariadenie- nedá sa nadstavovať hlasitosť a iné . Mám WINDOWS XP. Na programe Skype zvuk pracuje veľmi dobre. Ďakujem.
Je to divné, že na Skype ti zvuk ide, ale pritom nemáš asi aktívne žiadne zvukové zariadenie.

Ak máš zvukovú kartu integrovanú na základnej doske (čo na 99% máš), tak bude stačiť len doinštalovať ovládače zvuku. Tieto ovládače nájdeš na inštalačnom CD, ktoré si mal k základne doske. Ak ho už nemáš, dajú sa ovládače stiahnuť k doske zo stránky výrobcu - podľa typu dosky.
0 0
oravec oravec

oravec je offline (nepripojený) oravec

Zvuk.
Išiel som podľa Vášho postupu . Na správcovi zariadení som nenašiel označenie - radiča zvuku a videa -,ale Sund video and game controlles a tu neboli žiadne žlté trojuholníky. Prešiel som celým spektrom- správca zariadení -a nebol žiaden program označený trojuholníkom.
Ďakujem za pomoc, lebo ja som slabší amatér a mám 75 rokov rád pracujem na PC. Mám INTERNET MAGIO a ten tiež ide pomalý. Ochranu PC mám od T- comu ESET.
0 0
havko-mt havko-mt

havko-mt je offline (nepripojený) havko-mt

oravec Pozri príspevok
Zvuk.
Išiel som podľa Vášho postupu . Na správcovi zariadení som nenašiel označenie - radiča zvuku a videa -,ale Sund video and game controlles a tu neboli žiadne žlté trojuholníky. Prešiel som celým spektrom- správca zariadení -a nebol žiaden program označený trojuholníkom.
Ďakujem za pomoc, lebo ja som slabší amatér a mám 75 rokov rád pracujem na PC. Mám INTERNET MAGIO a ten tiež ide pomalý. Ochranu PC mám od T- comu ESET.

a stale vam zvuk nejde?
0 0
cabajka479 cabajka479

cabajka479 je offline (nepripojený) cabajka479

chlap Pozri príspevok
Ak to šumí, tak reproduktory sú asi OK, aj zvuk je spustený, len nie je asi ovládač zvukovej karty.

Skúste ešte raz: "Štart" - "Ovládací panel" - "Zvuk a zvukové zariadenia" - záložka "Hardvér" ......... opíšte sem, čo všetko máte v okne uvedené.


NO JA V TOM ZVUK ZVUKOVE ZARIADENIA MAM TAKY PROBLEM , ZE NIC MEMOZEM ZASKRKNUT ANI NIC PROSTE S TYM SPRAVIT !!!
CO MAM SPRAVIT ??? NEJDE MI ABSOLUTNE ZVUK .... skusal niake instalacie , no nic . a repraky mam zapnute ...
0 0
energomont energomont

energomont je offline (nepripojený) energomont

dakujem, ja som tiez maturovala co mam so zvukom, pretoze po ,,oprave,, nasim technikom mi zrazu nesiel zvuk.. a problem bol iba v ,,dierkach,,
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

cabajka479 Pozri príspevok
NO JA V TOM ZVUK ZVUKOVE ZARIADENIA MAM TAKY PROBLEM , ZE NIC MEMOZEM ZASKRKNUT ANI NIC PROSTE S TYM SPRAVIT !!!
CO MAM SPRAVIT ??? NEJDE MI ABSOLUTNE ZVUK .... skusal niake instalacie , no nic . a repraky mam zapnute ...
Zavolaj si nejakého kamaráta, ktorý sa vyzná v PC a ten ti ten zvuk spojazdní. Ak si skúšal "nejaké" inštalácie a nevieš ani aké, tak sa toho radšej ani nechytaj, lebo to ešte viac pokazíš. Myslím, že písať, aby si nainštaloval ovládače, nemá zmysle, pretože z príspevku usudzujem, že nevieš, čo sú to ovládače.
0 0
freddysenior freddysenior

freddysenior je offline (nepripojený) freddysenior

dobry mam problem zo zvukom nejde mi kamrat mi instaloval windows lenze nemam ktomu cd na intalaciu zvuku zevraj si to mam niekde stiahnut ovladac lenze neviem kde aky ..... neviete mi poradit ?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Akú máš základnú dosku a aký windows?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Na stranke výrobcu základnej dosky ,ktorá je v PC.
0 0
freddysenior freddysenior

freddysenior je offline (nepripojený) freddysenior

KoxXxo Pozri príspevok
Akú máš základnú dosku a aký windows?
Windows xp a dosku neviem aku mam asi mam otvorit bednu ze ?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nič neotváraj. Nainštaluj si PC Wizard, a ten Ti to prezradí.
0 0
freddysenior freddysenior

freddysenior je offline (nepripojený) freddysenior

AsusA7V600x to je ono a to mam naistalovat ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať