Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

LILIEZ Pozri príspevok
ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Pag v žiadnom prípade-nuda, odporúčam Krk a Vodice
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Primošten-
0 0
LILIEZ LILIEZ

LILIEZ je offline (nepripojený) LILIEZ

Prečo práve Primošten. Videla som odtial nejaké fotky a je tam skutočne krásne....nie su tam preplnené pláze?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

LILIEZ Pozri príspevok
Prečo práve Primošten. Videla som odtial nejaké fotky a je tam skutočne krásne....nie su tam preplnené pláze?
V Dalmácii sú všeobecne preplnené pláže. V primoštene sa dajú nájsť z jednej strany hotelového komplexu, medzi skalami malinké pláže s väčším súkromím. Všeobecne je však Primošten krásnym poloostrovčekom ...
0 0
janasim janasim

janasim je offline (nepripojený) janasim

Z uvedených sme boli na Krku-odporúčam.Ale srdcovou záležitosťou je pre nás okolie Makarskej, konkrétne TUČEPI.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Okolie Makarskej nemá chybu. Krásne zákutia, túry....prikladám foto Makarskej fotené z protilahlej "kamennej" pláže (vhodná pre plavcov).
P1040404.jpg  
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

janasim Pozri príspevok
Z uvedených sme boli na Krku-odporúčam.Ale srdcovou záležitosťou je pre nás okolie Makarskej, konkrétne TUČEPI.
Súhlasím a pripájam ešte Baška voda. Samotné mestečko makarska je príliš nabité.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

V Chorvátsku niet nad okolie Makarskej. Tučepi, Drašnice, Živogošče ... to je najkrajšia oblasť. Sú tu aj maličké romantické pláže, kde je ozajstné súkromie. Počas celého leta je tam krásne počasie, more nádherne čisté. Pripájam zopár fotografií.
Obrázok 076.jpg  
Obrázok 204.jpg  
Obrázok 395.jpg  
Obrázok 377.jpg  
1/1
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Ďalšie foto z Makarskej - Drašnice
Obrázok 376.jpg  
Obrázok 340.jpg  
Obrázok 337.jpg  
Obrázok 360.jpg  
Obrázok 060.jpg  

Obrázok 070.jpg  
1/1
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Marta V Pozri príspevok
V Chorvátsku niet nad okolie Makarskej. Tučepi, Drašnice, Živogošče ... to je najkrajšia oblasť. Sú tu aj maličké romantické pláže, kde je ozajstné súkromie. Počas celého leta je tam krásne počasie, more nádherne čisté. Pripájam zopár fotografií.
Súúúúúúúúúúúúhlasíííííííííí ííím
Roky rokúce sme chodili na Makarsku rivieru, raz sme sa len tak šli pozrieť na ostrov Hvar, a odvtedy chodíme len tam. Sú tam super tiché zátoky (ľudia tam prerobili svoje rybárske domčeky na obývateľné apartmány), tieto zátoky nie sú v obciach, ale mimo, takže je tam totálne ticho, kľud, pohoda, špľachot mora, cikády, júúúúúúúj, či by som sa vrhla do mora ...
V takých zátokách je zopár domov, takže si ľudia neprekážajú, odporúčam takým, ktorí potrebujú totálne ticho
Tu si môžete pozrieť o ostrove: http://www.ihvar.cz/
pre milovníkom Makarskej - ubytovacie kapacity v obci Tučepi: http://www.tucepi.com/privatni/index.html
0 0
sae sae

sae je offline (nepripojený) sae

BOND Pozri príspevok
Pag v žiadnom prípade-nuda, odporúčam Krk a Vodice
Nab Pagu je nuda? Tak tam idem! (bez plaviek)
0 0
AxelC AxelC

AxelC je offline (nepripojený) AxelC

janasim Pozri príspevok
Z uvedených sme boli na Krku-odporúčam.Ale srdcovou záležitosťou je pre nás okolie Makarskej, konkrétne TUČEPI.
Ked som bol v Chorvatsku, dostal som jedinu dobru radu - nikdy nie Tucepi, ak neviete uplne presne, kde je ubytovanie. Je to sice na "Makarskej", ale k moru to moze byt kludne 5km... Na druhej strane je to potom zase blizko na turistiku do hor
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AxelC Pozri príspevok
Ked som bol v Chorvatsku, dostal som jedinu dobru radu - nikdy nie Tucepi, ak neviete uplne presne, kde je ubytovanie. Je to sice na "Makarskej", ale k moru to moze byt kludne 5km... Na druhej strane je to potom zase blizko na turistiku do hor
Osobne si neviem prestaviť v Tučepi vzdialenosť od mora 5 km, lebo hory začínajú takmer hneď za cestou ... v príspevku 11 je mapka obce, kde sú vyznačené jednotlivé apartmány, takže sa dá zistiť, ako ďaleko je more.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Rozalka Pozri príspevok
Osobne si neviem prestaviť v Tučepi vzdialenosť od mora 5 km, lebo hory začínajú takmer hneď za cestou ... v príspevku 11 je mapka obce, kde sú vyznačené jednotlivé apartmány, takže sa dá zistiť, ako ďaleko je more.
Keď vyjdeš z apartmánu, tak sa daj do prava a prídeš na pláž na Makarskej
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
ekopo Pozri príspevok
Keď vyjdeš z apartmánu, tak sa daj do prava a prídeš na pláž na Makarskej
Tak toto riešenie ma namôjdušu nenapadlo ...
0 0
AxelC AxelC

AxelC je offline (nepripojený) AxelC

Rozalka Pozri príspevok
Osobne si neviem prestaviť v Tučepi vzdialenosť od mora 5 km, lebo hory začínajú takmer hneď za cestou ... v príspevku 11 je mapka obce, kde sú vyznačené jednotlivé apartmány, takže sa dá zistiť, ako ďaleko je more.

Na googlemaps je tucepi ako na dlani a bol som tam...
Problem je v tom, ze slovenski "tiezpodnikatelia" maju vo zvyku ako Tucepi oznacovat aj "horne" Tucepi - dedinu pri ceste smerom na Sveti Jure.
Pripadne ponukaju na prenajom aj chatky v tom svahu nad Tucepi (toto leto sa to tam uz dost masivne stavalo), avsak tie chatky maju normalny pristup len z hornej strany, takze ste mozno 500m od mora, ale bud pojdete peso pomedzi kriky alebo autom dookola...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tiež sa nám v Tučepoch najviac páčilo, ale pekne je aj dolu nižšie v Podgorke
je tam kratšia pláž, ale nádherne.
0 0
piedro999 piedro999

piedro999 je offline (nepripojený) piedro999

Ja som bol minuly rok s partiou na ostrove RAB..bolo tam nadherne...odporuucam!!! rab ma jednu z najkrajsich plazi chorvatska lopar - rajska plaza
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ekopo Pozri príspevok
Keď vyjdeš z apartmánu, tak sa daj do prava a prídeš na pláž na Makarskej
Tak to by si si pekne zašlapal....
Ja som chodil do Makarskej a Tučepov 15 rokov a minuly rok sa mi nechcelo ísť až dole tak som ostal pri Zadare časť Borik a Diklo-FANTÁZIA, krásne more .
Blízko a lacno do starého mesta mestskou dopravou, nemusíš chodiť autom ako z Tučepov do Makarskej a možeš si posedieť na vínku pri morskom orgáne a to ešte nehovorím o krásnom starom centre mesta .
S Makarskou a Tučepami som skončil, je to tam v sezóne neskutotočne prepchaté-hlava na hlave, ešte tak prvé dva septembrové týždne to celkom ujde a aj Biokovo zaručuje dobré počasie.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pivko Pozri príspevok
... a možeš si posedieť na vínku pri morskom orgáne
... žeby už aj morský ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať