Zavrieť

Porady

Volne pozemky, co s nimi - zahradnictvo?

S partnerom mame vo vlastnictve pozemky s rozlohou 20 000 m2.

Nechceme ich predat ani zastavat. Radi by sme ich vyuzili na nejaku podnikatelsku cinnost, ktora by nas casom oboch zivila. Rozmyslali sme o zahradnictve, napriklad pestovat travniky, okrasne stromceky.. Islo by to? Co na to potrebujeme?

Ale ak vas napada nieco ine, nebranime sa ani inym napadom?

Za kazdy prispevok vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    morgov je offline (nepripojený) morgov

    morgov
    pokiaľ máte bonitu min 6 a viac, sadil by som lahôdkovú kukuricu, alebo repku, pokiaľ nie, rychlorastúce dreviny topoľ, vrba atď, zobral dotáciu na plochu,
    posledná možnosť prenájom, asi podľa bonity
    Dakujem ti za radu.

    Neviem sice nic o kukurici, ale nenarastie to do velkej vysky? A podobne asi aj tie dreviny.. Radsej by som chcela nieco pri com stravim rada svoj cas, nieco zenskejsie? Je vobec u nas dopyt po okrasnych drevinach, stromcekoch, alebo krikoch?

    a13 je offline (nepripojený) a13

    a13
    po okrasnych drevinach je urcite dopit ... inak by nevznikali take obchody ... , zoberte si kolko bohatych ludi stavia dom kolko bohatych ludi tam potrebuje skraslit zahradu popripade by ste mohli kontaktovat firmu ktora sa zaobera exterierom a ze by bol vas priami odberatel .. a popri tom budete mat vlastny obchod s okrasnymi drevinami a podobne. Aj ked nevidim v tom velky potencial ale je to urcite co vas bavit bude mna by to asi tiez bavilo behat po prirode a starat sa o to.

    Ale inak by som skusil nieco na viacej sposobou. Je to velka plocha.
    Ahojte, pozemok sa nachadza na strednom Slovensku (pri Brezne) je uplne nezastavany, neoploteny, len sama trava

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    sarinka x3 Pozri príspevok
    Ahojte, pozemok sa nachadza na strednom Slovensku (pri Brezne) je uplne nezastavany, neoploteny, len sama trava
    Len uz si velmi nepamatam, co som mal namysli, ked som sa ta vsetky tie veci pytal .

    a13 je offline (nepripojený) a13

    a13
    sarinka som z BB pisala si ze mas kamosou v skotku .... chcem sa len spytat ze ci mi povies to mesto v ktorom pracuju pre tu agenturu dakujem pekny den

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.