Zavrieť

Porady

Pracovná doska

Potrebujem kúpiť pracovnú dosku na kuchynskú linku, klasickú drevotrieskovú, vie mi niekto povedať približnú cenu za m, potrebujem si urobiť predbežnú kalkuláciu, vo firme, kde si objednávame kuchynskú linku majú v ponuke kuchynskú dosku za 1.400,-/bm, myslím si, že sa dá kúpiť aj lacnejšia, chcem nejakú tmavú mramorovanú takú do čierna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    charonme je offline (nepripojený) charonme

    charonme
    najobycajnejsia klasicka 60cm drevotrieskova stoji polovicu za 1 bezny meter (rosnicka, baumax, hornbach...), ikeacka lagan stvrtinu. Ta tvoja je nejaka high quality deluxe?
    Naposledy upravil charonme : 05.05.08 at 14:17

    912 je offline (nepripojený) 912

    v podstate ani nič, len baba ...viac 912
    My sme vyberali v červeno-žltom obchodnom dome (bau) okolo 700-800 Sk/bm. Majú ich v ponuke aj na internetovej stránke.

    Zuzana

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ja mam taky zlaty-stred. Ale postupne pribudaju aj škrabance. Treba si vybrat s odolnym povrchom a pozriet najlepsie ceny.

    ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

    ssandra-123
    Neviem, ci ta ktoru nam ponukaju je nejaka super extra, ale tolko za nu pytaju, zevraj je nemecka, ale zda sa mi dost draha.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.