Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 18:28
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ajven Pozri príspevok
Zdravim,

mam taky problem, mam 20 rocnu poistku od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi Poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o nevoj vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme teraz zaslat list tak aby 10.5. 2008 uz ho mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problrm a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Čo je to za poistku? Je to kapitálová životná poistka? Ak áno, tak tú nemôže poisťovňa zrušiť pred uplynutím poistnej doby bez dôvodu (dôvodom môže byť napr. neplatenie, alebo uvedenia zlých údajov o zdravotnom stave). Pokiaľ nič z toho nenastalo, prečo ti chcú zrazu zrušiť poistku? Ako to odôvodňujú? MYslím, že ten bod c) nie je právne relevantný, tým len chcú, aby klient zvolil niektorú z ostatných možností.

Z uvedených informácií neviem fundovane poradiť, lebo neviem, z akého titulu poisťovňa chce poistku zrušiť, či čo znamenajú tie iné možnosti. škoda, že ťa ten čas tak súri. Kedy si dostal ten list?

Aj by som sa ti na to pozrel, ale v piatok mám dovolenku a doma neviem, ako budem na tom s časom. Ale ak môžeš, naskenuj zmluvu, tento list (ak chceš, osobné a finančné údaje vybiel) a pošli mi to na e-mail, ktorý ti pošlem do SS.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ajven Pozri príspevok
Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Je to celé nejaké divné, v samotnom liste je veľa faktických chýb. Min. financií nevykonávalo dohľad nad poisťovňami, bol to Úrad pre finančý trh (ÚFT). Teraz je to NBS. NBS nemôže prikázať dopočítať alebo prepočítať niečo na poistkách, najmň nemôže prikázať poisťovni nejakú poistku zrušiť zo strany poisťovne, nemá to oporu v legislatíve.

Evidentne chce poisťovňa "dobehnúť" klientov, ktorí si uzatvárali poistky pred viacerými rokmi za výhodných podmienok (vysoká garantovaná úroková miera), ktoré už teraz poisťovňa nedokáže plniť. Môžeš pozrieť, akú máš garantovanú úrokovú mieru?

Týmto by zrušila pôvodnú poistku a urobila by nový produkt s nižšou (v súčasnosti platnou) gar. úr. mierou. Alternatíva c) bez výpovede klienta je protizákonná. Ja by som im napísal list, kde by som ich upozornil, že v ich liste je veľa zavádzajúcich informácií a zrušenie poistky je protizákonné , s odvolaním sa na § 800 Obč. zákonníka:
(1) Poistenie, pri ktorom je dojednané bežné poistné, zanikne výpoveďou ku koncu poistného obdobia; výpoveď sa musí dať aspoň šesť týždňov pred jeho uplynutím.

(2) Možno tiež dohodnúť, že poistenie môže vypovedať každý z účastníkov do dvoch mesiacov po uzavretí poistnej zmluvy. Výpovedná lehota je osemdenná; jej uplynutím poistenie zanikne.

(3) Poistiteľ nemôže podľa odseku 1 vypovedať poistenie osôb s výnimkou poistenia pre prípad úrazu.


Ž v prípade zrušenia poistnej zmluvy si budeš uplatňovať náhradu škody súdnou cestou.

A ešte pošli aj kópiu ich listu na SLovenskú asociáciu poisťovní s požiadavkou na vyjadrenie, či je to v súlade s legislatívou. Oni síce šťažnosti klientov neriešia, ale stanovisko ti môžu dať (po odkonzultovaní s PCSP).
0 0
Ajven Ajven

Ajven je offline (nepripojený) Ajven

Ďakujem za ochotu a pomoc.

Nakoniec som to vyriesil listom s nasledovnym stanoviskom:

"So zmenami zmluvných dojednaní nesúhlasím a žiadam aby zmluva trvala v pôvodnom znení. Súčasne Vás žiadam aby ste sa ako poisťovňa zdržali takýchto jednostranných zmien dvojstranného právneho úkonu, nakoľko to nie je v súlade s platným právom.
Tiež Vás chcem požiadať o vysvetlenie dôvodu prepočtu, keďže NBS ako kontrolný orgán prostredníctvom svojej hovorkyne reagovala na množiace sa podnety klientov nasledovným stanoviskom zo dňa 30. apríla 2008:

PČS Poisťovňa v liste uvádza: "Prvá česko-slovenská poisťovňa Rapid, a.s. obdržala vo februári 2008 od Národnej banky Slovenska, právneho nástupcu Ministerstva financií SR v oblasti dohľadu nad finančným trhom, list, ktorým uložila poisťovni prepočítať produkt UDP-K a tým zvýšiť Vaše poistné od začiatku tak, aby bolo možné poistno-matematicky zachovať Vaše poistné sumy. Z uvedeného vyplýva, že zvyšovanie Vášho poistného, resp. jeho spätné prepočítanie, nezapríčinila poisťovňa, ale nesprávny postup štátnych orgánov."

Národná banka Slovenska v tejto súvislosti upozorňuje, že takéto tvrdenia poisťovne, ktoré sa týkajú NBS a MF SR sú nepravdivé a zavádzajúce.

Na záver Vám chcem pripomenúť že ja som si svoje povinnosti voči poisťovni plnil vždy riadne a včas, preto očakávam že sa zdržíte takýchto excesov."
0 0
kociova kociova

kociova je offline (nepripojený) kociova

podobnu zmluvu a problem s poisťovňou riešim aj ja :-) dnes som im poslala mail a čakám na odpoveď
0 0
spring spring

spring je offline (nepripojený) spring

Tento pokus zo strany poisťovne sa podobá na príbeh topiaceho sa so slamkou.
V žiadnom prípade nemajú nárok ani možnosť postupovať tak ultimatívne, ako uvádzajú v listoch klientom a chcú podľa môjho názoru zneužiť neznalosť.
Písali sme tiež list ( príloha ) a ďakujeme týmto všetkým vyjadreným k tejto téme ....ako napísal autor klasiky : ,, musíme si pomáhať " .
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ajven Pozri príspevok
Ďakujem za ochotu a pomoc.

Nakoniec som to vyriesil listom s nasledovnym stanoviskom:

"So zmenami zmluvných dojednaní nesúhlasím a žiadam aby zmluva trvala v pôvodnom znení. Súčasne Vás žiadam aby ste sa ako poisťovňa zdržali takýchto jednostranných zmien dvojstranného právneho úkonu, nakoľko to nie je v súlade s platným právom.
Tiež Vás chcem požiadať o vysvetlenie dôvodu prepočtu, keďže NBS ako kontrolný orgán prostredníctvom svojej hovorkyne reagovala na množiace sa podnety klientov nasledovným stanoviskom zo dňa 30. apríla 2008:

PČS Poisťovňa v liste uvádza: "Prvá česko-slovenská poisťovňa Rapid, a.s. obdržala vo februári 2008 od Národnej banky Slovenska, právneho nástupcu Ministerstva financií SR v oblasti dohľadu nad finančným trhom, list, ktorým uložila poisťovni prepočítať produkt UDP-K a tým zvýšiť Vaše poistné od začiatku tak, aby bolo možné poistno-matematicky zachovať Vaše poistné sumy. Z uvedeného vyplýva, že zvyšovanie Vášho poistného, resp. jeho spätné prepočítanie, nezapríčinila poisťovňa, ale nesprávny postup štátnych orgánov."

Národná banka Slovenska v tejto súvislosti upozorňuje, že takéto tvrdenia poisťovne, ktoré sa týkajú NBS a MF SR sú nepravdivé a zavádzajúce.

Na záver Vám chcem pripomenúť že ja som si svoje povinnosti voči poisťovni plnil vždy riadne a včas, preto očakávam že sa zdržíte takýchto excesov."
Ajven, ešte by som ťa chcel poprosiť, či by sa nedali naskenovať Všeobecné poistné podmienky a poslať mi ich (či už ako prílohu alebo ako e-mail). Dnes som hovoril s Slov. asociáciou poisťovní ohľadne tohto prípadu a vyzerá byť domotanejší, než sa zdá. Nikto nevie, čo je za tou iniciatívou tej poisťovne, ale vyzerá, že to robia cielene, už mnohí klienti súhlasili s prepočtom. Vraj niečo majú v tých podmienkach, čo im dáva určitú právomoc.
0 0
Ajven Ajven

Ajven je offline (nepripojený) Ajven

Nove VPP sa nachadzaju na http://www.pcsp.sk/pdf/vpp.pdf
Stare som dal do prilohy. Snad to nieco objasni.
Ahoj
Naposledy upravil Ajven : 13.05.08 at 06:40
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ajven Pozri príspevok
Nove VPP sa nachadzaju na http://www.pcsp.sk/pdf/vpp.pdf
Stare sa pokusim naskenovat a ulozim ich sem.
Áno, potreboval by som vidieť tie pôvodné, ktoré platili v čase podpisu zmluvy, lebo podľa tých sa riadi aj tvoja zmluva, nie podľa týchto nových.
0 0
STOURAL STOURAL

STOURAL je offline (nepripojený) STOURAL

Neviem ci tomu spravne chapem a z toho co pisete mi naskakuje husia koza.

citat Ajven :

Prvá česko-slovenská poisťovňa Rapid, a.s. obdržala vo februári 2008 od Národnej banky Slovenska, právneho nástupcu Ministerstva financií SR v oblasti dohľadu nad finančným trhom, list, ktorým uložila poisťovni prepočítať produkt UDP-K ...

stanovisko NBS : ( web stranka NBS, tlacova sprava z 30.4.2008 )

Národná banka Slovenska bola informovaná zo strany klientov spoločnosti Prvá česko-slovenská poisťovňa Rapid, a.s. o liste, ktorý uvedená spoločnosť zaslala svojim klientom, a ktorý sa týka prepočtu a zvýšenia poistného. ........
Národná banka Slovenska v tejto súvislosti upozorňuje, že takéto tvrdenia poisťovne, ktoré sa týkajú NBS a MF SR sú nepravdivé a zavádzajúce.
Národná banka Slovenska odporúča občanom, aby si pri uzatváraní alebo akýchkoľvek zmenách produktov finančných inštitúcií vždy dôkladne preštudovali všetky dokumenty, ktoré sú súčasťou zmluvného vzťahu a zvážili ich akceptáciu alebo odmietnutie

AK JE TO TAK, KDE SU KONTROLNE ORGANY STATU ??? Budu konat ked bude neskoro ako pri BMG invest ?

Tiez mam poistenie v poistovni - nastastie zahranicnej. Bojim sa, vsak ze toto zacnu robit aj ine poistovne ak to jednej vyjde. Ked uz stat negarantuje poistenie, kto nam zaruci ze nam bude garantovat dochodky v druhom pilieri, kde si sporime.

V kazdom pripade ak dotycna poistovna takto pristupuje ku klientom mozno bude na tom velmi zle a odpise sa sama, lebo ak to co pisete skutocne zrealizuje asi sa uz nikto novy u nej nepoisti. Radil by som nenechavat to na lahku vahu ako vidim je vas viac konajte spolocne, popripade spojit sa s dalsimi " rovnako postihnutymi". Urcite by pomohla medializacia tohto pripadu napriklad v televizii.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

STOURAL Pozri príspevok
Urcite by pomohla medializacia tohto pripadu napriklad v televizii.
Už to je dávno medializované. Bolo to aj v TV (správy) aj v tlači.
0 0
STOURAL STOURAL

STOURAL je offline (nepripojený) STOURAL

Dik za info. Uz som viac v obraze. Inac 2 stramaci z Kosic, ktorych mena su zhodou okolnosti rovnake ako ako mena 2 vrcholnych predstavitelov spominanej poistovne sa spominali tusim na Markize v relacii palba ( alebo v podobnej relacii na inej TV ) v suvislosti s dalsou kauzou a bolo to dost krute.
Bolo to pred niekolkymi mesiacmi.
0 0
Ajven Ajven

Ajven je offline (nepripojený) Ajven

Chobot Pozri príspevok
Už to je dávno medializované. Bolo to aj v TV (správy) aj v tlači.
Chobot, vies aj nejak upresnit, kde to bolo v TV, ze by som si to aspon pozrel v archive ? Resp. v ktorych novinach to spominali ?

Dakujem za zaujem o tuto temu.
Akakolvek rada ako aj presvedcenie, ze viaceri ludia postupuju podobne ako ja pomoze.
0 0
STOURAL STOURAL

STOURAL je offline (nepripojený) STOURAL

toto je www na nove podmienky ku ktorym by Vas prinutili pristupit - GSM balik


pcsp.sk/pdf/pod_gsmbal.pdf
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ajven Pozri príspevok
Chobot, vies aj nejak upresnit, kde to bolo v TV, ze by som si to aspon pozrel v archive ? Resp. v ktorych novinach to spominali ?

Dakujem za zaujem o tuto temu.
Akakolvek rada ako aj presvedcenie, ze viaceri ludia postupuju podobne ako ja pomoze.
TV už si nepamätám kedy presne, ale boli to len kusé info. Ale v najnovšom čísle Trendu z 15.5.2008 na str. 75 je o tom článok na celú stranu. Tam ale riešenie problému nenájdeš. Je to trochu komplikovanejšie, než to vyzeralo na prvý pohľad.

A vraj 17.5. bolo na STV o tom niečo.
Naposledy upravil Chobot : 19.05.08 at 12:31
0 0
Ajven Ajven

Ajven je offline (nepripojený) Ajven

A nevies prosim ta povedat v com to bolo komplikovanejsie? Ci nejaka konkretna stat tych VPP alebo skor diera v zakone ?

Inac dik za info. Na ten trend sa urcite pozriem.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ajven Pozri príspevok
A nevies prosim ta povedat v com to bolo komplikovanejsie? Ci nejaka konkretna stat tych VPP alebo skor diera v zakone ?

Inac dik za info. Na ten trend sa urcite pozriem.
Nie jej to ani diera v zákone ani zavádzajúce VPP. Ide o to, že NBS uložila nejaké opatrenie (ktorého obsah sa asi nedozvieme) a poisťovňa si ho vyložila po svojom - teda úpravou poistných zmlúv. Trochu zaviedla klientov, pretože pri zaslaní návratky späť vlastne súhlasili s niektorou z uvedenou alternatív a zmluva im mohla byť upravená.

Jedine keby klient vôbec nereagoval na návratku, tak poisťovňa nemá oporu v zákona na vypovedanie zmluvy.
0 0
Ajven Ajven

Ajven je offline (nepripojený) Ajven

Len pre doplnenie aby sme mali vsetky info na jednom mieste, posledne aktualne informacie k tejto teme:

clanok z 20.5.2008 Trend
http://financie.etrend.sk/134828/moj...a-adohlad-biju

clanky z 22.5.2008
http://openiazoch.zoznam.sk/info/zpr...p?NewsID=61992
http://ekonomika.sme.sk/c/3890676/NB...d-odmieta.html

novy clanok zo dna 23.5.2008
http://ekonomika.sme.sk/c/3891018/NB...a-zavadza.html
Naposledy upravil Ajven : 23.05.08 at 17:35
0 0
zjcdodo1 zjcdodo1

zjcdodo1 je offline (nepripojený) zjcdodo1

zdravim vas....teraz prisiel dalsi list...co si myslite o nom:

>
> Takze z tej poistovne prvej ceskoslovenskej prisli 3 moznosti:
>
> 1. platba ako doteraz..sumy tiez uvedene tak ako v zmluve a dopisana
> veta ze zmluva sa riadi podmienkami uverejnenymi na ich internetovej stranke
>
> 2. platba o 300 sk mesacne viac ako doteraz a + doplatit 32000
>
> 3. zrusenie poistenia a vyplatenie 27000 -....zaplatili sme 48000
>
> Odpoved chcu do 15.6.
>
>
samozrejme ze tie sumy su u kazdeho ine ale zaklad je rovnaky..

co si o tom myslite...ked sa im odpovie listom ze nesuhlasite s ani jednou moznostou môžu jednostranne zrušit poistku?
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

No ja žasnem čo sa to deje. Aj ja tam mám poistku, ale zatiaľ mi nič nedošlo. Takže môžem asi čakať... Uzavretá bola v roku 1999
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Jara Pozri príspevok
No ja žasnem čo sa to deje. Aj ja tam mám poistku, ale zatiaľ mi nič nedošlo. Takže môžem asi čakať... Uzavretá bola v roku 1999
Možno nič nedostaneš. Záleží od toho, ktorú tarifu máš. Táto aféra sa týka tarify s označením UDP-K, ktorú predávali od roku 1995. V roku 1999 už mohla byť v predaji iná tarifa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať