Zavrieť

Porady

Pracovná zmluva na skratený úvazok

Ikan Ikan

Ikan je offline (nepripojený) Ikan

Vie mi niekto poradiť ako zamestnať zamestnakyňu na predaj tovaru do predajne

na kratší pracovný úvazok napr. 2 hodiny denne /keď potrebujem z predajne odísť/, poprípade zákon, ktorý špecifikuje takúto prácu. Nemôže to byť dohoda o vykonaní práce, kedže sa jedná o tú istú prácu. A aké sú odvody z takéhoto zamestnávania príp. výška mzdy, ktorú môžem takto vyplatiť.
Vďaka.
Usporiadat
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Podľa mňa by to mal byť normálny pracovný pomer,skrátený so všetkými odvodmi včetne dodržania minimálnej mzdy,samozrejme primerane 2 hodinám denne.Taktiež aj na 2 hodiny ho musíme všade prihlásiť a odvádzať.
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Pozri § 49 Zákonníka práce - pracovný pomer na kratší pracovný čas.

Nebude mať týždenný prac. čas 40 hodín, ale v tvojom prípade asi 10 hodín a všetko ostatné platí na neho tak ako na ostatných zamestnancov (okrem výpovednej doby).
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Má zamestnanec, s ktorým je uzatvorený pracovný pomer na kratší prac. čas nárok na dovolenku?
Chceme zamestnať upratovačku, že by chodila napr. 3x do týždna poobede na 1 hodinu upratovať, t.j. 12 hodín mesačne. Ak má nárok na dovolenku na koľko dní, či hodín, či ako sa to počíta?
Ďakujem
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Podľa odpracovanéhých rokov má zamestnanec nárok na 20 alebo 25 dní do roka. Ak má pracovný čas kratší, ako zákonom stanovený, tak mu primerane kráťte dovolenku, o koľko má kratší pracovný čas, o toľko mu kráťte dovolenku.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
S tým kratením dovolenky sa mi to nezdá, on (myslím zamestnanca) pracuje napr. každý deň, ale len tých daných počet hodín, ale podľa mňa má nárok na dovolenku 20 event. 25 dní tak ako ostatní (len 1 deň zodpová jeho dennému pracovnému času a nie 8 hod. ako normálne).
To by som si určite ešte preverila!
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Súhlasím s Biondou. Ak má prac. úväzok 2 hod. denne, tak aj čerpanie dovolenky
bude 2 hod. denne.
0 0
NEFERTARI NEFERTARI

NEFERTARI je offline (nepripojený) NEFERTARI

Ikan
Vie mi niekto poradiť ako zamestnať zamestnakyňu na predaj tovaru do predajne

na kratší pracovný úvazok napr. 2 hodiny denne /keď potrebujem z predajne odísť/, poprípade zákon, ktorý špecifikuje takúto prácu. Nemôže to byť dohoda o vykonaní práce, kedže sa jedná o tú istú prácu. A aké sú odvody z takéhoto zamestnávania príp. výška mzdy, ktorú môžem takto vyplatiť.
Vďaka.
Hrubá mzda zamestnankyne musí byť najmenej 1.625,- Sk - pracovný úvazok 2 hodiny denne, patrí jej normálna nekrátená dovolenka podľa počtu odpracovaných rokov - veď predsa denne bude čerpať len tie 2 hodiny podľa pracovného úvazku, odvody sa platia ako u normálneho zamestnanca, jediný rozdiel je vo výpovedi - § 49 odsek 6 Zákonníka práce.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Dá sa definovať do prac. zmluvy aj uzavretie prac. pomeru na kratší prac. úväzok aj tak, že napr. 5 hodín týždenne? A pracovník si sám rozvrhne, či bude pracovať 5 hodín hned v pondelok alebo si to rozloží na hodinu denne...
Vyhli by sme sa takto plateniu sviatkov? alebo to treba presne rozpísať, koľko denne pracuje?
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Mohli by sme na kratší pracovný pomer zobrať aj nášho externého účtovníka, ktorý do našej firmy chodí každý pondelok na 3 hod ? Neviem ako to riešite vy asi ste väčšinou na živnosť, ale on je zamestnanec jednej veľkej firmy a živnosť si nechce urobiť ani za svet.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Miriza, aj ja takto riešim niektoré práce na kratší pracovný čas. Je to napr. upratovačka, servisný technik, právnik ap. Nevidím v tom problém.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Heni:
pozor, pretože ak bude pracovať 5 hodin jeden deň v týždni, tak už mu vzniká aj nárok na stravné.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

čo všetko teda je potrebné ak chce FO zamestnanať na skrát.pracovný čas pracovníka, ktorý už má uzatvorený v inej spoločnost TPP, jeho mesačný vym.základ v tej firme je cca 29 tis. Musí za neho platiť odvody aj FO ? A je potrebný oboznámiť spoločnosť v ktorej je zamestantný na TPP o tom, že vykonáva činnosť aj v inej firme na skrátený prac.úväzok, alebo postačuje, vyžiadať si na konci roka potvrdenie o príjme od oboch zamestnávateľov a spracovať si daň.priznanie z príjmu zo závislej činnosti ?
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

To by zaujímalo aj mňa. Ďakujeme vopred za rady.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Pravdaže mohli,len ako sa už spomínalo so všetkými odvodmi.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

No teraz nerozumiem, budem teda platiť odvody z oboch prac.pomerov súbežne ?
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Neporadí nikto ?
0 0
Eliška Eliška

Eliška je offline (nepripojený) Eliška

dara
čo všetko teda je potrebné ak chce FO zamestnanať na skrát.pracovný čas pracovníka, ktorý už má uzatvorený v inej spoločnost TPP, jeho mesačný vym.základ v tej firme je cca 29 tis. Musí za neho platiť odvody aj FO ? A je potrebný oboznámiť spoločnosť v ktorej je zamestantný na TPP o tom, že vykonáva činnosť aj v inej firme na skrátený prac.úväzok, alebo postačuje, vyžiadať si na konci roka potvrdenie o príjme od oboch zamestnávateľov a spracovať si daň.priznanie z príjmu zo závislej činnosti ?
Bez ohľadu na to či už má pracovník uzatvorený TPP v inej spoločnosti musí mať pracovnú zmluvu /na kratší prac.čas § 49 ZP/ a platiť všetky odvody musí z oboch prac.pomerov. Podľa § 83 ZP by mal mať súhlas od "hlavného zamestnávateľa", ak vykonávaná činnosť je zhodná alebo obdobná s predmetom činnosti zamestnávateľa.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

"Ďakujem".
0 0
Dadena Dadena

Dadena je offline (nepripojený) Dadena

Ja by som napr. pani na upratovanie na tých pár hodín týždenne riešila skôr dohodou o vykonaní práce. Záleží na tom, ako sa dohodnete. Ale pri dohode Vám odpadajú odvody (samozrejme okrem úrazového poistenia do Sociálnej poisťovni vo výške 0,8 % - odvod zamestnávateľa). Zrazíte a odvediete len 19 % daň. Jednu dohodu prikladám v prílohe.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Dadena , chcela by som sa Ťa opýtať , či Ti už takáto formulácia "Dohodnutej pracovnej úlohy" prešla u kontroly?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať