Zavrieť

Porady

Dovolenka? nemám s kým ísť...

Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
Usporiadat
zuzankaN zuzankaN

zuzankaN je offline (nepripojený) zuzankaN

A čo tak skúsiť ísť na dovolenku sama? Ver mi, že budeš v najlepšej spoločnosti. Ja chodievam na dovolenky s kamoškami, so svojím priateľom, s partiou kamošov, ale najlepšie sú tie, ktoré trávim sama. Ja nemám problém s tým, že niekam cestujem úplne sama. Veď všade sú len ľudia, však sa s niekým zoznámiš, či už so spolucestujúcimi, alebo s domácimi. Ísť na dovolenku sama je len najlepší relax, uvidíš ako si oddýchneš od "domácich" problémov, je to super resetovanie, všetky myšlienky môžeš venovať iba sebe, nemusíš sa nikomu prispôsobovať. Je to skvelé, je to moja dlhoročná osobná skúsenosť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zuzankaN zuzankaN

zuzankaN je offline (nepripojený) zuzankaN

P. S. Len tak mimochodom, mať 27 rokov a byť "objemovo trochu väčšia", tak to nie je až taký problém, zvlášť v niektorých krajinách nie, ba povedala by som, že niekde je to aj výhoda. Bola si už v Egypte? Tam sa ženy, ktoré nemajú aspoň 90 kíl, ani nerátajú!
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

zuzankaN Pozri príspevok
P. S. Len tak mimochodom, mať 27 rokov a byť "objemovo trochu väčšia", tak to nie je až taký problém, zvlášť v niektorých krajinách nie, ba povedala by som, že niekde je to aj výhoda. Bola si už v Egypte? Tam sa ženy, ktoré nemajú aspoň 90 kíl, ani nerátajú!


však ak nebude iná možnosť, tak pôjdem...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Tiež si myslím, že ísť sama nemusí byť až také hrozné. Doteraz som síce sama na dovolenke nebola, ale už o tom začínam uvažovať. Totižto manžela cestovanie fakt nebaví. Bol so mnou raz a stačilo Radšej sedí na rybách. Ale myslím, že som práve v takom veku, keď si môžem dovoliť trošku slobody a taktiež ju dopriať iným Deti sú už dospelé a malú svojich priateľov ale doteraz vždy aspoň jeden z nich chcel ísť so mnou. Aj tento rok ide so mnou dcéra. No budúci rok asi pôjdem sama a verím, že to nebude také zlé Ja som sama celkom rada, teda chcem povedať, že "vydržím sama so sebou". Naopak, niekedy mi celkom vadí sa prispôsobovať nejakým hromadným programom. Ja si vždy rada preštudujem o mieste, kam idem, všetko čo sa dá a chcem vidieť čo možno najviac. Moje priateľky, s ktorými tiež chodím, väčšinou najradšej ležia na pláži. To mám tiež rada, ale popri tom chcem ešte trošku niečo iné.
Takže budúci rok si naplánujem, nejakú kombinovnú pobytovo-poznávaciu cestu a vyskúšam, či mi nebude samej smutno. Ale, ako už bolo spomínané, všade sa zoznámiš s niekým a ak si trochu komukatívny typ tak sa toho neboj.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Nejaké cestovky....určite www.turancar.sk majú kolonku "zoznamka", kde sa vzájomne a náhodne hľadajú ľudia ako Ty. Skús, držím palce
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja mám s kým ísť, len nemám za čo
0 0
SVK SVK

SVK je offline (nepripojený) SVK

Zoznamku - interne vyhladavanie poskytuje takmer kazda cestovka. Staci uviest pohlavie a priblizny vek + destinaciu o ktoru mas zaujem a priblizny termin. CK to da do internej posty a na pobockach to eviduju. Ked sa najde niekto kto ma zaujem, daju iba kontakt a dohovor uz je na dvoch jednotlivcoch.

Sam je lepsie necestovat (prevencia pre depkou) ;-) Radsej potom skusit nejaky pobytovo poznavaci zajazd, kde vznikne nejaka partia - kedze su ludia pocas zajazdu spolu. To len ako tip.

Drzim palce
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
jess Pozri príspevok
Ja mám s kým ísť, len nemám za čo
Ja musím, aj keby na chleba nebolo
Musím aspoň raz za rok zmeniť prostredie a vyčistiť si hlavu. Skrátka si tým dobíjam baterky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Neboj, je určite veľa ľudí s tvojim problémom. Z tvojho príspevku mám pocit,že si "veselá kopa",držím palce, nech sa Ti niekto ozve a stráviš peknú dovolenku
0 0
Mariana42 Mariana42

Mariana42 je offline (nepripojený) Mariana42

cloe Pozri príspevok
Ja musím, aj keby na chleba nebolo
Musím aspoň raz za rok zmeniť prostredie a vyčistiť si hlavu. Skrátka si tým dobíjam baterky.

súhlasím, súhlasím,súhlasím.........


Mariana
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

arizona Pozri príspevok
Neboj, je určite veľa ľudí s tvojim problémom. Z tvojho príspevku mám pocit,že si "veselá kopa",držím palce, nech sa Ti niekto ozve a stráviš peknú dovolenku
...máme namysli problém, že nemá s kým ísť...
Minulého roka som tiež chcela na dovolenku a nebolo s kým, ale rozhodnutie bolo pevné, že niekoho zlanárim a ak nie tak idem sama. Nakoniec som išla s kamarátkou a už v autobuse sme sa stretli taká veselá kopa, že šoféri boli radi, keď nás vyhodili pred hotelom. Vôbec by som sa neobávala odísť sama. Inak minulého roka sme mali v partiji jednu bacuľku a tá nám robila neskutočný program, odvtedy považujem niekoľko kíl navyše za prednosť !
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
velvet Pozri príspevok
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
prosím napíš mi , máme jedného kamoša, ktorý je tieš trošku pri tele, ale je to super kopa - je s ním sranda, ak máš záujem, prosím napíš , ideme /manželský pár a dieťa / a ešte jeden kamoš, ktorý nemá s kým a bol by veľmi rád, keby mu niekto robil spoločnosť /
0 0
lucy200 lucy200

lucy200 je offline (nepripojený) lucy200

cloe Pozri príspevok
Ja musím, aj keby na chleba nebolo
Musím aspoň raz za rok zmeniť prostredie a vyčistiť si hlavu. Skrátka si tým dobíjam baterky.
presne tak to si ako ja :-) tiež musím raz za rok aj keby na chleba nebolo ... to je moja reč
0 0
zuzana154 zuzana154

zuzana154 je offline (nepripojený) zuzana154

ahoj,aj ja potrebujem pre svoje telíčko veľa priestoru a chystám sa na poznávačku do Ríma niekedy v septembri,tak ak do vtedy nenájdeš parťačku ozvi :-)
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ja tiez nemam s kym ist, priatel nedostane dovolenku..chceli sme do chorvatska...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

velvet Pozri príspevok
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
zuzana154 Pozri príspevok
ahoj,aj ja potrebujem pre svoje telíčko veľa priestoru a chystám sa na poznávačku do Ríma niekedy v septembri,tak ak do vtedy nenájdeš parťačku ozvi :-)
Dievčatá, toto predsa nie je problém My nie sme tlsté, obézne, prinajlepšom plnoštíhle, my sme jednoducho priestorovo výrazné ženy
A vôbec mi to na tej pláži nevadilo. Keď som videla, ako vyzerajú aj mladé talianske ženy, tak som si povedala, že aj Vestonická venuša má svoj šmrnc a môže byť príťažlivejšia, ako mnohá iná mladšia Ale ten Egypt bude pre mňa asi nabudúce veľmi zaujímavý Jeden/a nikdy nevie, kde ho/ju stretne šťastie
0 0
rakika rakika

rakika je offline (nepripojený) rakika

Chcem ist niekde k moru zaciatkom juna a nemam s kym. Najde sa tu zena okolo 40 s podobnym problemom? Predsa si kvoli tomu nebudem narychlo balit chlapa ;-)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nie si sama,kto rieši túto otázku.
Pozri sem,téma z min.roku : http://www.porada.sk/t83452-dovolenk...s-kym-ist.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No neviem, ale myslím si, že chlap by bol pre teba predsa len lepší- viac využitelnejší....
0 0
rakika rakika

rakika je offline (nepripojený) rakika

Nie sme vsetky rovnake, ako vidis ;-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať