Zavrieť

Porady

eurofondy

Ahojte poraďaci, nevie mi niekto poradiť ako na eurofondy? Potrebovala by som vedieť ako to prebieha a čo k tomu treba. týkalo vy sa to výsdby zelene, udržby a všetko s tým spojene.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dad111 je offline (nepripojený) dad111

    Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac dad111
    Na zaciatok by som Ti povedal asi tak, ze ziskat aky-taky prehlad, nejaky certifikat a absolvovat vzdelavaci cyklus, po ktorom by si mohla Ty, alebo hocikto iny posobit v tejto sfere moze trvat minimalne jedem nesiac. Odpoved na Tvoju otazku teda nemozes najst na tomto fore. Je mnoho stranok kde ziskas akytaky prehlad. Hladaj a citaj. Sama to aj tak nezvladnes, ked o tom nemas ani potuchy. Spoj sa teda s ludmi co sa tym zivia. Sice im za to zaplatis, ale bez ich pomoci sa k peniazom v tomto planovacom obdobi asi nedostanes. Neviem, pre aky subjekt to chces. Su to zvacsa peniaze urcene na verejne projekty. Menej ide do privatneho sektora. Podmienky na spolufinancovanie su dost tvrde. Zaujem o osud projektu zo strany donorov nekonci prefinancovanim. Zapojit sa do projektu spolufinancovaneho z EU je jednoduchsie. Dufam, ze nepocitas s tym, ze Ti niekto da peniaze ak povies, ze mas plan, chces rozbehnut velky byznis a chybaju Ti len tie financie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.