Zavrieť

Porady

Obchod na burze

Ahojte, prosím poraďte. Rada by som kúpila pár akcií a dlhopisov, ale myslím si, že je lepšie si to zabezpečiť cez burzu cenných papierov ako cez nejakú banku. Viete poradiť ako na to ? Čo si všímať, čo je dôležité, ako začať ? Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    keď chceš ísť na BBCP, tak jedine cez je členov, teda cez banky.

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Pripadne ist smerov zivornej poistky korientovanej na dlhopisi resp. akciove fondy ktore si moze zaujemca sam vybrat.

    stevenko je offline (nepripojený) stevenko

    stevenko
    No aby si mohla ísť sama na burzu cenných papierov musíš byť na to ako depozitár oprávneny. Pokiaľ môžem doporučiť jedinečné centrum Investovania v Tatrabanke, ale nachádza sa iba v Auparku v Bratislave. Vedia nakúpiť aj samostatné cenné papiere bez toho aby si si musela kupovať podielové fondy.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Vedia nakúpiť aj samostatné cenné papiere bez toho aby si si musela kupovať podielové fondy.
    toto samozrejme vie urobiť každá banka, každý o.c.p. domáci aj zahraničný.

    Nathan je offline (nepripojený) Nathan

    Nathan
    falap Pozri príspevok
    keď chceš ísť na BBCP, tak jedine cez je členov, teda cez banky.
    ... pokial sa tomu nehodlas venovat,rozhodne ti to neodporucam...statne dlhopisy by nemali velmi uskodit,ale aj to treba sledovat...

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    štátne dlhopisy sa predávajú v stámiliónových balíkoch. Debatuje sa tu a ani neviem čo Severiane presne chcela.

    gardian je offline (nepripojený) gardian

    gardian
    rmsfinport bodka sk môžeš sa prihlásiť a online obchodovať v reálnom burzovom čase na amerických burzách NYSE NASDAQ .... a ak sa bojíš a chceš si to skúsiť bez rizika ......burzuj bodka rmsfinport bodka sk...je to trenažér podobný reálnej burze s jedným detailom dostaneš fiktívnych 10 000usd
    a môžeš obchodovať.

    nechzije je offline (nepripojený) nechzije

    nechzije
    Odporúčam pozrieť portál financnik.cz .....dozvies sa tam veľa užitočných vecí...ale taktiež neodporúčam sa do toho púšťať na vlastnú päsť jednorázovo, ak sa tomu nemieniš venovať do budúcnosti...

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Mam pod sebou cely financny trh
    naozaj celý? Ja som myslel že len pár fondov a poistiek. Téme bola zadaná ako obchod na burze a nie podomový predaj fondov a poistiek.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.