Zavrieť

Porady

Čistec

Môže mi niekto poradiť,kde by som kúpil čistec na liečbu zočí-urieknutie.Ďakujem.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

dodo65 Pozri príspevok
Môže mi niekto poradiť,kde by som kúpil čistec na liečbu zočí-urieknutie.Ďakujem.
Nepíšeš, odkiaľ si, preto neviem, či ti poradím. Na centrálnom trhovisku v BA predávajú rôzne bylinky, medzi nimi aj čistec. Keď si ale mimo BA, tak neviem, možno spýtať sa v lekárni.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem síce koľko toho potrebuješ, ale rastie aj na mojej záhrade(teda v lete rástol). Trochu mám usušeného, ozvi sa ako Ti ho doručím.
0 0
dodo65 dodo65

dodo65 je offline (nepripojený) dodo65

Dakujem za ochotu.Ak sa ti da tak mi ho posli postou na adresu J.Vidiečan,Lipovec 6,038 61 Vrútky.Napis mi ako sa vyrovname.Este raz dakujem.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

dodo65 Pozri príspevok
Môže mi niekto poradiť,kde by som kúpil čistec na liečbu zočí-urieknutie.Ďakujem.
Čo je to urieknutie?
0 0
dagyna dagyna

dagyna je offline (nepripojený) dagyna

my sme to riešili umytím pocikanou plienkou alebo handričkou
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

dagyna Pozri príspevok
my sme to riešili umytím pocikanou plienkou alebo handričkou
Čo ste riesili? Ako sa to prejavuje?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
misomiso Pozri príspevok
Čo je to urieknutie?
Kedysi dávno,keď som bola ja malé dieťa / a to bolo fakt veľmi dávno. /sa hovorievalo o urieknutí.Malým deťom sa zvyklo preto dávať do kočíka vždy niečo červené , aby boli uchránené od úhrančivých pohľadov iných ľudí.
Údajne takému urieknutému prestane chuťiť jesť a lepia sa na neho všetky choroby.



http://archiv.station.zoznam.sk/stat...=1195839325137
0 0
dodo65 dodo65

dodo65 je offline (nepripojený) dodo65

Wagner dakujem za ochotu.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Prejavuje sa to vraj rôzne. Napr. aj neutíchajúcim plačom. Ale mám taký pocit, že na východe ak je niečo dieťaťu, tak to je určite zoči... Tam tomu veľmi veria. Ja si o tom myslím svoje...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

čistec kupujem v lekárni
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Urieknutie alebo stanie sa z očí mi moja mama vysvetlila asi tak, že niektori ludia maju velmi silny pohľad a niekedy ani o tom nevedia a tym svojim pohľadom slabšiemu jedincovi zvlašt detom sa stane zle a má to rozne prejavy, napr. zvracanie, slabosť...
Je to individualne a tym ludom sa treba vyhybať, dospeli to zistia, kedy sa im to stane, ale deti nie.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Melnick Pozri príspevok
Kedysi dávno,keď som bola ja malé dieťa / a to bolo fakt veľmi dávno. /sa hovorievalo o urieknutí.
Údajne takému urieknutému prestane chuťiť jesť a lepia sa na neho všetky choroby.
dagyna Pozri príspevok
my sme to riešili umytím pocikanou plienkou alebo handričkou
Tak to potom ja som urieknuty uz asi dva mesiace. Asi by som mal povedat zene, nech ma pocika...
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Pytal si sa, tak sme ti odpovedali, a či tomu aj veriš je na tebe.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Dodam, že vraj by to mal byt panensky moč/ teraz to možes zobrat ako zart/
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Darina1234 Pozri príspevok
Dodam, že vraj by to mal byt panensky moč/ teraz to možes zobrat ako zart/
To platilo kedysi. Taky sa uz dnes nevyskytuje.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

by si sa čudoval
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

misomiso Pozri príspevok
Tak to potom ja som urieknuty uz asi dva mesiace. Asi by som mal povedat zene, nech ma pocika...

môžem ti jednu pocikanú poslať. Od panny.


Ale teraz vážne. Kúpeľ v čistci ti pomôže misomiso.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Melnick Pozri príspevok
Kedysi dávno,keď som bola ja malé dieťa / a to bolo fakt veľmi dávno. /sa hovorievalo o urieknutí....
Leeenže moja mama sa na to pozerala inak...... a zásluhou toho, ani jeden z nás urieknutý nebol (podľa fotiek, sme boli ceelkom pekné decáá... a bolo nás aj veľa). Tento postoj som si osvojila aj ja. Bilancia? Ani jedno z mojich detí (a tiež podľa fotiek boli celkom pekné decáá... aj ich je veľa) tiež urieknuté nebolo... Vychádza mi z toho, že je to viac psychologická záležitosť... Neberiem však nikomu jeho presvedčenie... iba konštatujem......
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ajuška Pozri príspevok
Leeenže moja mama sa na to pozerala inak...... a zásluhou toho, ani jeden z nás urieknutý nebol (podľa fotiek, sme boli ceelkom pekné decáá... a bolo nás aj veľa). Tento postoj som si osvojila aj ja. Bilancia? Ani jedno z mojich detí (a tiež podľa fotiek boli celkom pekné decáá... aj ich je veľa) tiež urieknuté nebolo... Vychádza mi z toho, že je to viac psychologická záležitosť... Neberiem však nikomu jeho presvedčenie... iba konštatujem......
Ajuška a už nie siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ??????? Lebo my sme tiež neboli urieknutí a navyše sme ostali celkom .......decká, aj keď krížikov už mám dosť veľa.
Tie bodky si vysvetlite ako komu pasuje.
0 0
dodo65 dodo65

dodo65 je offline (nepripojený) dodo65

Dakujem pekne Wagner-Zdenka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať