Zavrieť

Porady

chcem otehotnieť

velmi túžime po bábetku a zatial sa nám nedarí otehotnieť skúšame to už pól roka a zatial nič... skúšali sme rôzne ,,zlepšováky,, ako napr. po styku nohy hore a kyselinu listovú a počítanie plodných a neplodných dní no zatial bez úspechu... vie nám niekto poradiť čo by sme mohli ešte skúsiť aby sa nám to konečne podarilo??? ( lekárka mi povedala že po neuspešnom roku začneme hladať príčinu)
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

zatiaľ dôveruj lekárke, aj keď túžba po bábätku je veľká.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Vraj vitamín E , aspoň 400mg/deň pomáha
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Hlavne sa prestan stresovať.Cím budeš z toho nešťastnejšia a nervoznejšia,tým väčší problém budeš mať.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

ivulik1 Pozri príspevok
velmi túžime po bábetku a zatial sa nám nedarí otehotnieť skúšame to už pól roka a zatial nič... skúšali sme rôzne ,,zlepšováky,, ako napr. po styku nohy hore a kyselinu listovú a počítanie plodných a neplodných dní no zatial bez úspechu... vie nám niekto poradiť čo by sme mohli ešte skúsiť aby sa nám to konečne podarilo??? ( lekárka mi povedala že po neuspešnom roku začneme hladať príčinu)
Na ukľudnenie - niekedy to trvá aj roky a potom to príde ako blesk z jasného neba. Otehotnenie sa nedá naplánovať ako plán predaja.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

niekedy pomôže zmena prostredia... napr. dovolenka... aj ked zase nie "dovolenka za účelom splodenia dieťaťa", skôr taká aktívna, kde sa zameráš na niečo iné, napr. turistická, je tam vela ludí a príliž nie je priestor na "robenie detí".
nám sa tak 2x podarilo a predtým boli problémy. No pravda je, že prvýkrát neplánovane a ten druhý aj za podpory lekára (teda liekov )
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
brčko Pozri príspevok
niekedy pomôže zmena prostredia... napr. dovolenka... aj ked zase nie "dovolenka za účelom splodenia dieťaťa", skôr taká aktívna, kde sa zameráš na niečo iné, napr. turistická, je tam vela ludí a príliž nie je priestor na "robenie detí".
nám sa tak 2x podarilo a predtým boli problémy. No pravda je, že prvýkrát neplánovane a ten druhý aj za podpory lekára (teda liekov )
Aj našim susedom na chalupe sa to takto na dovolenke po rokoch podarilo...a narodili sa im trojčatká.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

brčko Pozri príspevok
niekedy pomôže zmena prostredia... napr. dovolenka... aj ked zase nie "dovolenka za účelom splodenia dieťaťa", skôr taká aktívna, kde sa zameráš na niečo iné, napr. turistická, je tam vela ludí a príliž nie je priestor na "robenie detí".
nám sa tak 2x podarilo a predtým boli problémy. No pravda je, že prvýkrát neplánovane a ten druhý aj za podpory lekára (teda liekov )
To po dovolenke môžem potvrdiť aj ja.
Neviem, či je to podstatné, ale boli sme predtým pri mori.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Neda mi neprispiet do tejto temy, lebo som jedna s tých žien, ktore čakali na prve dieťa 10 rokov a potom to prišlo. Absolvovala som neskutočne množstvo vyšetrení a liečení a nič. Prestala som sa trapiť, prijala som to ako fakt, že nemame deti, nemyslela som na to. U teba je ešte priliš skoro, aby si sa zapodievala myšlienkou, že veľmi chceš, zatiaľ to nechaj tak a ešte to nerieš. Verím, že sa neskôr ozveš a napišeš, že sa to stalo. takže moja rada na teraz, bud kludna a spokojna.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...hlavne žiadny stres, chce to zmenu prostredia pri milovaní a hlavne sa pri tom uvolniť a nemyslieť na to pri milovaní.
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
pripájam sa ku všetkému čo už bolo povedané. Presne tento problém mala moja kamoška...stále sa stresovala, že zase nič a merala si teplotu či má ovuláciu, mala hore nohy trvalo to až 2 roky..no a nič...stal sa s nej uzlíček nervov a jej manžel sa už aj desil, že zase dnes "musí" lebo ......!
Potom sa akosi s tým vyrovnali, že to jednoducho nejde...začali si užívať života...chodili po práci do kina, išli na lyžovačky, v lete k moru..proste nestresovali sa, milovali sa,keď mali chuť a nie keď mala práve odmeranú teplotu... no a behom 1,5 roka ani nevedela ako a kedy otehotnela.
Dnes je matkou 2 dospievajúcich synov.

Ak by som Ti teda mala odporučiť radu, tak znie.... užívaj si života! Vykašli sa na otázky typu: ...a Vy kedy budete mať dieťa???" .... odpovedz s úsmevom na perách...budeme mať dieťa keď sa mu bude chcieť...

Uvidíš, ukľudníte sa a znovu objavíte čaro túžby jeden po druhom a nie strs okolo plodných dní... nechaj to na osud.


PS a aj keby sa náhodov potvrdilo, že problém je niekde inde...dnes je veľká šanca na umelé oplodnenie.

Inak moja dcéra robila zdravoťáčku v tábore kde boli deti s krízového centra / bité deti- odobraté rodičom/...a ja sama i keď mám už dospelé deti som zatúžila dať lásku 8 ročnej Majke/ matka narkomanka, otec opilec/ no žiaľ to nejde...bud vraj vrátená do rodiny.

Možno si bola stvorená byť matkou dieťaťu, ktoré za svoj život zakúsilo len bitku a utrpenie a jeho vlastná sploditeľka si nezaslúži byť matkou.

prajem veľa šťastných dní!
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

http://www.modrykonik.sk/forum/index.php
pozri si na tejto stránke najmä tému snažilkovanie.
aj keď, ako ti radia ostatní, pokiaľ sa dá, ešte sa nestresujte. Veď ked si vezmeš, že sa snažíte pol roka, to je len 6 pokusov...
inak mne doktorka povedala, že keď sa budeme snažiť a nebude sa nám dariť, že by sme prišli a ona sonom pozrie v akom stave je vajíčko a presne určí ovuláciu a povie kedy na to.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Náš prvý syn sa nám podaril viac-menej náhodou. Potom sme si dali pauzu, a keď sme sa rozhodli po piatich rokoch pre druhé dieťa, nastal problém. Druhý syn sa nám narodil až po trojročnom zisťovaní problému, nakoniec zabrala liečba tabletkami (názov už neviem). Viac detí som nechcela, keďže som mala problém otehotnieť, neužívala som žiadnu antikoncepciu. Po dvoch rokoch som opäť zistila, že som tehotná, prekvapená bola aj moja lekárka.
Pol roka skúšania je veľmi krátka doba, väčšinou sa niečo robí až po dvoch rokoch neúspechu. Takže trpezlivosť, a hlavne sa netreba stresovať. Lepšie je to nechať na prírodu, hormóny a chémiu len ozaj v krajnom prípade.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Niekedy je príčinou aj častý sex. Skúste aj trošku pauzu, možno sú spérmie ešte slabé a preto nedôjde k otehotneniu. Držím prsty aby sa to podarilo. Veľa šťastia
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Po nájdení Vášho príspevku, mi nedalo, aby som k danému problému zostal nevšímavý.
Príčin kedy sa nedarí žene otehotnieť, nie je zase až tak málo. Obyčajne ale problém býva celkom banálny , len jeho dôsledky sa zdajú byť neprekonateľné.
CHcem zdôrazniť, že ak je pár zdravý a počatiu nebránia žiadne patologické zmeny problém je za dva-tri mesiace riešiteľný. Ak ste presvedčená, že vo vašom prípade počatiu nebránia zrasty na vajíčkovodoch resp u partnera je v ejakuláte apoň mimimálne množstvo pohyblôivých spermií, viem pomôcť.
Po neverejnej konzultácii sa dá poradiť, ako musíte spolu s manželom nájsť cestu, k počatiu svojho potomka.
O kontakt požiadaj ne Ss, rád Vám ho poskytne, aby sme spoločne pomohli naplniť Váš sen.
Veľa šťastia praje dusansl.
0 0
lukija lukija

lukija je offline (nepripojený) lukija

DanielaSĽ Pozri príspevok
Aj našim susedom na chalupe sa to takto na dovolenke po rokoch podarilo...a narodili sa im trojčatká.
to sa mi nechce veriť! to bolo podla mna umele oplodnenie alebo aspon nejaka hormonalna pomoc...
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Pri sulozi u niektorej zeny moze byt odtlacany cipok maternice zaludom penisu, takze nedochadza k nasatiu semena do maternice. Velmi vela zenam pomohlo, ked si po sulozi /samozrejme v plodnom obdobi/ nanasali prstom ejakulat v posve do maternicoveho cipku.Vela zien ma taktiez odklonenu maternicu, takze misionarska poloha je nevyhodna a oplodnujuce suloze by mali byt odzadu.Takze je dobre kombinovat vsetky sposoby, aj nohy hore.To vsetko moze pomoct za predpokladu, ze je v poriadku ovulacia, priechodne vajecniky, priestupny hlien v posve a u muza dostatocne mnozstvo spermii, ktore maju dobru pohyblivost,dostatocnu rychlost, dobry prienik....vsetky podmienky musia byt splnene naraz. A niekedy otehotneniu casto u zeny brani jej otehotneniu jej psychicky blok- podvedomie.Niet lepsej antikoncepcie.
0 0
dievča dievča

dievča je offline (nepripojený) dievča

Ahoj,
tak súhlasím so všetkými, čo tvrdia: žiaden stres a nemyslieť na to. Osobne mám veľa kamošiek, ktoré rezignovali po 2-3 rokoch neúspechu a zrazu, keď to vôbec nečakali, tak je bábo tu. Držím palce!!!!
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
ivulik1 Pozri príspevok
velmi túžime po bábetku a zatial sa nám nedarí otehotnieť skúšame to už pól roka a zatial nič... skúšali sme rôzne ,,zlepšováky,, ako napr. po styku nohy hore a kyselinu listovú a počítanie plodných a neplodných dní no zatial bez úspechu... vie nám niekto poradiť čo by sme mohli ešte skúsiť aby sa nám to konečne podarilo??? ( lekárka mi povedala že po neuspešnom roku začneme hladať príčinu)
Myslím, že by ste obidvaja mali zájsť k lekárovi a hľadať príčinu u niektorého z Vás či môžete mať dieťa a nie skúšať rôzne zlepšováky, veď sa tým len znervozňujete. Rozmýšľali ste o tom
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Kým budete čakať na svoju dieťatko, zušľachťujte zatiaľ svoje telíčka, lebo otehotneniu môže brániť aj nedostatočná starostlivosť o svoje vnútorné orgány. Niekedy telo ženy jednoducho "nechce" ďalšiu záťaž v podobe dieťaťa, lebo je preťažené.
Ja keď som sa nemohla po svadbe dočkať svojho potomka, tiež som bola na to upozornená. Napriek zrastom na vajíčkovodoch (jeden nepriechodný, druhý čiastočne) som štyri roky po svadbe porodila a dva a pol roka na to znova.
0 0
ivulik1 ivulik1

ivulik1 je offline (nepripojený) ivulik1

ďakujem všetkým za podporu a názory už mesiac beriem vytaminy babyplan so všetkými vitamínami ktore telo potrebuje pred otehotnením a prestala sompočítať plodné a neplodné dni, skusime to takto, ak to nepojde vyhladame lekarsku pomoc ( aj tak lekarka mi odporučila prísť po roku neuspešných pokusov)
len by ma zaujímalo či aj muž može brať neaký doplnok stravy ktorý podporuje plodnosť ??? sú vôbec také produkty? čo som pozerala na internete tak vetšinou su určene na potentciu alebo na zvýšenie libida čo v našom prípade nieje potrebné....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať