Zavrieť

Porady

Medové rezy

Prosím, má niekto recept na medové rezy, pláty plnka džem, čokoláda. Dakujem.
Velmi ich mam rada, a čo mam recept, tak mi cesto zostalo dost tvrdé, nezmäklo ani plnkou- plnku som mala super, len to cesto.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ja robievam tieto
    Medové rezy(Markine)
    200 g prášk. cukru, 3 vajcia, 3 PL medu, 70 g masla(smetol), štipka sódy bikarbóny, 500 g hladkej múky
    Vajcia, cukor, med, maslo miešame nad parou do zhustnutia. Pridáme sódu bikarbónu a miešame do zhustnutia. Múku a horúce cesto zmiesime a rozdelíme na 4 – 5, alebo 6 dielov. Každý diel pečieme na vymastenom a múkou vysypanom plechu na opačnej strane.
    Plnka: 250-300 g masla, 250 g prášk. cukru, ½ l mlieka, 1 VC, 1 a ½ Zlatého klasu, trochu rumu.
    Maslo s cukrom vymiešame do peny. Mlieko, VC a krémový prášok varíme do zhustnutia. Po vychladnutí po trochu pridávame maslo. Pridáme rum. Jednotlivé pláty potierame krémom, niekde dáme aj džem. Vrch polejeme čokoládou. Necháme odstáť do zmäknutia.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Aby ti cesto nevysýchalo, kým vyvaľkáš pláty, už rozdelené na časti daj do mikrot. sáčka.

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    Medove rezy
    4 PL pras. cukru
    15 dg masla
    6 PL medu
    4 Pl mlieka
    2 cele vajcia
    Ohrievat na slabom plameni, kym sa vsetko nerozpustii a pridat trocha sody bicarbony.
    Este do tepleho pridat 63 dg hladkej muky. Rozdelit na 5 casti a piect 15 min. pri 190°C.
    Plnka: ta ista ako je uvedena vyssie.
    Plnime: plat-lekvar, plat-plnka, plat-lekvar, plat- plnka, vrch plat. Nechat cez noc stat zatazeny. Na druhy den poliat cokoladou.
    Naposledy upravil tina1 : 24.09.08 at 09:04

    nela88 je offline (nepripojený) nela88

    nela88
    Takmer ako Marína.Zlatý klas je nahradený hrubou múkou a maizenou. Ale to najdôležitejšie je, že nepoužívam rum, ale citrónovú šťavu z jedného veľkého citróna. Pláty cesta sú sladké a plnka kyselkavá. Je to perfektné. Naučila som sa to od svokry a iné medové rezy by som už nezjedla. Sú úžasné.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Pridám aj náš medovník. Od jednej pani, čo pečie na svadby sme prebrali jeden figel - zohrieva sa iba med, potom sa vleje do ostatných surovín. Veľmi dobre sa cesto spracováva, nevadí mu, keď postojí. Dokonca si hodinovú pauzu priam vyžaduje.

    1 vajce, 2 žltka, 15 dkg cukor kryštál, 3 PL medu, 6 dkg tuku (ja davam maslo), 1 a pol PL soda bicarbona, 45 dkg hl. múka.
    Med rozpustíme najlepšie vo vodnom kúpeli a ešte teplý vlejeme do premiešaných surovín, spracujeme cesto, necháme 1 hodinu oddýchnuť. Rozdelíme na 5 časti, rozgúľame. Pečieme na opačnej strane plechu, asi 7-8 minút, rúra vyhriata na 180 stupňov.
    Ja to gúľam priamo medzi dvoma papiermi na pečenie. Spodný papier potom priamo prenesiem na opačnú stranu plechu.
    Doteraz som robila okruhle tvary (vyrezala som miskou, ale teraz uz budem robiť obdlžniky.

    Krém: 1 šľahačka, 0,5l mlieka , 2 smotanové pudingy, uvariť puding bez cukru
    15 dkg masla vyšľahať, zmiešať s vychladeným pudingom a skaremelizovným salkom (salko sa vari neotvorené cca 2-3 hodiny).
    Skúšala som aj tak, že som dala iba skaramelizované salko a maslo, ale bolo to hodne sladké.

    Doma sme medzi stredné pláty natierali originálny slivkový lekvár a na vrch prišla čokoládová poleva.
    Ja už lekvár nedávam a ani čokoládu navrch. A pláty občas pokvapkám kávou.
    vema Piekol niekto tieto medové rezy? Keď sa tá zmes nevarí, či majú takú istú chuť ako bežné varené cesto. Hľadám iný recept ako bežný, lebo mám veľký problém rozgúľať cesto, lebo tvrdne. alebo poradíte ako na to?
    Dáša_ pečieme podľa tohto receptu bežne, s gúľaním nie je problém. A čo sa týka chuti, tiež nie. Aspon podľa nás

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja zvyknem kupovat hotove platy na medove rezy. Potriem kazdy plat pikantnym lekvarom, na to dam plnku - nastavovanu s pudingom- dam dalsie platy, necham asi 2 hodiny v chladnicke a potom na vrch cokoladovu polevu. Nam chutia a je to viac-menej bez roboty a bez risku.

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Dáša - recept vyzerá veľmi zaújmavo, ale naozaj
    tej sody bicarbony až jeden a pol polievkovej lyžice?

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    babi2 Pozri príspevok
    Dáša - recept vyzerá veľmi zaújmavo, ale naozaj
    tej sody bicarbony až jeden a pol polievkovej lyžice?
    Ano, PL.
    Ale ked porovnám PL moju a tú, čo roky používa moja mama, tak moja je len tak polovičná. A plát sa rovnako podarí nám obom. Takže až tak presne to odmerané asi nebude.
    Ak máš veľkú lyžicu, kľudne trošku uber.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Získala som recept na medové rezy (pochádza až z Rumunska), jeho prednosťou je, že pláty zmäknú hneď, tak sa s ním s vami rozdelím:

    MEDOVÉ REZY
    (z Rumunska)
    3 poháre múky (pol hladkej a pol výberovej )
    3 celé vajcia
    3 lyžice medu
    1 pohár práškového cukru
    1 pohár mletých orechov
    2 lyžice masla/tuku
    1 lyžica sodabikarbona

    s troškou mlieka zmiešame, rozdelíme na 4, na spodnej časti plechu rozvaľkáme a upečieme
    samostatné pláty

    Plnka:
    1 pohár mletých orechov
    3 krabice smotany pochúťkovej (čo stála 3,10 Kčs)
    1 pohár práškového cukru 250 g
    1 vanilia cukor


    Pláty naplníme.
    Vylepšená verzia: čokoládová poleva
    Naposledy upravil Rozalka : 12.10.08 at 22:02

    Juhele je offline (nepripojený) Juhele

    Juhele
    Prosím , vie niekto ako dlho vydržia upečené medové pláty bez naplnenia, a ako ich uskladniť??? Chcem si ich skôr upiecť asi 5 dní pred naplnením. A neviem či mi potom zmäknú...

    zoe30 je offline (nepripojený) zoe30

    Som normálna baba z mäsa a kostí ...viac zoe30
    Juhele Pozri príspevok
    Prosím , vie niekto ako dlho vydržia upečené medové pláty bez naplnenia, a ako ich uskladniť??? Chcem si ich skôr upiecť asi 5 dní pred naplnením. A neviem či mi potom zmäknú...
    ja si pečiem pláty aj 2 týždne do predu.vychladnuté ich uložím do mikroténového vreca. síce stvrdnú, no potom keď ich natriem plnkou a zaťažím, tak sú mäkké

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ludkovia moji,pomozte rychlo,stala sa mi galiba.
    prvy raz som chcela piect medove rezy ale dopadlo to zle....

    cesto som ledva zmiesila dokopy,este bolo teple ked som ho zacala valkat ale aj tak to neslo,stale sa to oddelovalo,nechcelo drzat ako celok.
    tak som si pomyslela ze v recepte je nieco zle,a ked zu som to cesto mala,zacala som z neho vykrajovat zvonceky-islo to dobre,ale musela som si vzdy len vziat kusok cesta,dobre si natriet ruky margarinom,cesto prehnietit v rke a az potom valkat,po malych kuskoch-zvonceky su pekne ale tvrde....

    teraz by ma zaujimalo:
    1.zmäknu mi tie zvonceky ked ich pospajam maslovym kremom alebo lekvarom? a za ako dlho asi?

    tie zvonceky su z jednej polovice cesta,druha je zu totalne tuha,taka sucha,musim si stale viac natierat ruky margarinom aby sa s tym dalo robit a zu to dlho trva,takze premyslam,
    2.ako by som to cesto vylepsila aby sa mi to dalo rozgulat na platy-poradite daku fintu? lebo to vykrajovanie zu nema konca kraja...

    vobec neviem kde nastala chyba-recept je:
    v kastrole na miernom ohni stopit 50g margarinu,150 g cukru krystal,2 PL med,1 valce,sodu /ja som dala na dvedavky jeden prasok do peciva.../,2 PL mlieka

    ked sa to zlucilo,malo sa pridat 450 g hladkej muky.

    isla som podla popisu,kde nastal zlom,netusim.....
    Dáša_ neviem, aký máš recept - ale skús, či sa ti nebude dať vyvaľkať medzi dvoma platmi papiera na pečenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.