Zavrieť

Porady

zapal hrubeho creva

Ahojte poradaci,mal niekto problem zapal hrubeho creva(ulcerozna kolilitida ) na 20cm mam crevo zapalene,potvrdene kolonoskopiou berem lieky Pentasa 2 tabletky kazdych 6 hod.a probiofix 1 denne. trva to 3 tyzdne prve 2 tyzdne to vyzeralo dobre ale posledny tyzden mam mierne bolesti a na wc idem aj 5 krat a chodil som 2krat od doby liecenia.do kopy nejem nic len rano a vecer pijem nutridrink to mi tiez predpisal.jem vsetko mixovane varene a dusene kura ryby biele pecivo maslo sunka azeleninove polievky a rajcinovu pijem caje bylinkove a cierne. a sem tam si dam probioticky napoj.poradi niekto ako sa stoho dostat a co mozem este pre vyliecenie sam spravit na kontrolu mam ist za 2 tyzdne ,ale pojdem asi zajtra.dakujem a cakam na skoru odpoved.
Usporiadat
elen 10 elen 10

elen 10 je offline (nepripojený) elen 10

ja neviem ako sa to mohlo stat ale ja som to tam pisal iba raz a neviem to ani zmazat.Prosim o pomoc dakujem.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

elen 10 Pozri príspevok
ja neviem ako sa to mohlo stat ale ja som to tam pisal iba raz a neviem to ani zmazat.Prosim o pomoc dakujem.
http://www.porada.sk/t29212-m-crohn.html
http://www.porada.sk/t76655-ulcerozna-kolitida.html
http://www.porada.sk/t36753-ulcerozna-kolitida.html
0 0
elen 10 elen 10

elen 10 je offline (nepripojený) elen 10

Dakujem, nieco som si tu nasiel co sa tykalo tej mojej choroby.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Tento problém je riešiteľný pomocou Tibetskej fytoterapie. jeho náprava je postupná vyždaujúca si čas a trpezlivosť.
Zároveň by som chchel poznamenať, že predpísané a užívané farmaceutické preparáty okrem "liečebného účinku majú mnoho vedľajších účinkov, ktoré Váš zdravotný stav nezlepšujú.
Dusansl.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
na to pomôže operácia. nič ine
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
dusansl Pozri príspevok
Tento problém je riešiteľný pomocou Tibetskej fytoterapie. jeho náprava je postupná vyždaujúca si čas a trpezlivosť.
Zároveň by som chchel poznamenať, že predpísané a užívané farmaceutické preparáty okrem "liečebného účinku majú mnoho vedľajších účinkov, ktoré Váš zdravotný stav nezlepšujú.
Dusansl.
pripadá mi to ako šarlatánstvo. všetky lieky majú vedlajšie účinky. thak naozaj neviem čo tým autor myslel.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

elen 10 Pozri príspevok
Dakujem, nieco som si tu nasiel co sa tykalo tej mojej choroby.
Vygúgli si aj Ischemická kolitída = to je tiež zápal
0 0
elen 10 elen 10

elen 10 je offline (nepripojený) elen 10

Pocul som,ze ani operaciou sa to nenapravilo.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Manual Pozri príspevok
Vygúgli si aj Ischemická kolitída = to je tiež zápal
ale nie je to ulcerózna kolitída alebo crovnova choroba
0 0
elen 10 elen 10

elen 10 je offline (nepripojený) elen 10

lekar diagnozu potvrdil ulcerozna kolitida,som stoho jelen a potrebujem sa rychlo zotavit lebo umrem od hladu ved do kopy nic nemozem jest.O chorobe som si toho precital viac nez dost,ale keby niekto napisal ako tu chorobu premohol,alebo zlepsil stav.Dakujem.Prepacte tie chyby..............
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
elen 10 Pozri príspevok
lekar diagnozu potvrdil ulcerozna kolitida,som stoho jelen a potrebujem sa rychlo zotavit lebo umrem od hladu ved do kopy nic nemozem jest.O chorobe som si toho precital viac nez dost,ale keby niekto napisal ako tu chorobu premohol,alebo zlepsil stav.Dakujem.Prepacte tie chyby..............
som napísala,že operácia, nič iné ti nepomôže lebo ti tú chorú časť vyberú preč a máš pokoj, neviem či potrebuješ viac k tomu niečo dodať
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

pasuliatko Pozri príspevok
ale nie je to ulcerózna kolitída alebo crovnova choroba
Manual Pozri príspevok
Vygúgli si aj Ischemická kolitída = to je tiež zápal
Ja nepíšem o uceroznej kolitíde, ale o ischemickej a hlavne preto, aby dotyčný získal širšie vedomosti o zápalových ochoreniach
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Manual Pozri príspevok
Ja nepíšem o uceroznej kolitíde, ale o ischemickej a hlavne preto, aby dotyčný získal širšie vedomosti o zápalových ochoreniach
Ahojte poradaci,mal niekto problem zapal hrubeho creva(ulcerozna kolilitida )

neviem kde tu je spomenutá ISCH choroba... to je nedokrvenie a z toho sa nevytvára vredovitý zápal hrubého čreva, viem o tom svoje.
0 0
elen 10 elen 10

elen 10 je offline (nepripojený) elen 10

Tak to by bol najrychlejsi sposob,tak preco mi lekar tvrdi,ze sa mozem vyliecit na liekoch diete a kludovom rezime.Operaciu povedal az vtedy,ked bude treba spravit vyvod.Tak teraz neviem co spravit,operacie sa bojim,ale keby to pomohlo rad by som to podstupil.Dakujem moc pekne.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
elen 10 Pozri príspevok
Pocul som,ze ani operaciou sa to nenapravilo.
a to si od koho počul?pri operacii odoperujú tú postihnutú časť. a dalej sa nevytvára (nemala by sa)
0 0
elen 10 elen 10

elen 10 je offline (nepripojený) elen 10

Ja som tolko nazorov pocul,ze mam stoho nejasno v hlave,tak som skusil cez poradu a co si napisala ty si necham prejst hlavou a uvidim.Mam zo vsetkeho stres a myslim ,ze mi to nerobi dobre.A to pises zo svojej skusenosti?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
elen 10 Pozri príspevok
Ja som tolko nazorov pocul,ze mam stoho nejasno v hlave,tak som skusil cez poradu a co si napisala ty si necham prejst hlavou a uvidim.Mam zo vsetkeho stres a myslim ,ze mi to nerobi dobre.A to pises zo svojej skusenosti?
nie ale mala som v mojom okolo človeka,ktorý tým trpel. opýtaj sa lekára čo ti povie na operáciu. a videla som aj v nemocnici čo to.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Operácia je posledná možnosť liečenia. Takýto zásah je dosť závažný. Dá sa to liečiť aj ináč, ale bohužiaľ navždy sa nevylieči. Je iba otázkou času, kedy prepukne zas.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

kalkulka Pozri príspevok
Operácia je posledná možnosť liečenia. Takýto zásah je dosť závažný. Dá sa to liečiť aj ináč, ale bohužiaľ navždy sa nevylieči. Je iba otázkou času, kedy prepukne zas.


pripajam sa. treba zmenit spôsob zivota. kolegovi to diagnostikovali pred rokom a stale je na liekoch a diete. teraz je v nejakom experimentalnom programe a skusa lieky. skoda, ze sa riesi uz konecna diagnoza namiesto toho, aby svojim pristupom k sebe podobnym zalezitostiam predchadal /pisem tu o jeho pristupe, takze nebrat osobne/
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
kalkulka Pozri príspevok
Operácia je posledná možnosť liečenia. Takýto zásah je dosť závažný. Dá sa to liečiť aj ináč, ale bohužiaľ navždy sa nevylieči. Je iba otázkou času, kedy prepukne zas.
ved preto píšem,že operacia je najlepšia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať