Zavrieť

Porady

in-line korčule

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojte, potrebujem poradiť ... rada by som si kúpila in-line korčule, ale vôbec neviem načo mám dávať pozor pri kúpe (no okrem toho, aby mi neukradli bugiľar)

... ak máte niekto skúsenosti, prosím, poraďte mi podľa čoho mám vyberať, nieže kúpim zas dáku sprostosť

ďakujem
Usporiadat
Duda258 Duda258

Duda258 je offline (nepripojený) Duda258

Skús stránku www.tempish.sk a nechaj si ich poslať na dobierku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Duda258
Skús stránku www.tempish.sk a nechaj si ich poslať na dobierku
... to akože nemusím skúšať?
0 0
Duda258 Duda258

Duda258 je offline (nepripojený) Duda258

Nie ak poznáš svoje číslo topánok. Korčule musia na začiatku trocha tlačiť aby sa mohli vyformovať na tvoju nohu
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Duda258
Skús stránku www.tempish.sk a nechaj si ich poslať na dobierku
no toto by som v živote neurobila !!!!!!! korčule alebo bárs iné topánky človek musí vyskúšať !!! Korčule musia mať kvalitné kolieska s ložiskami a podľa mňa by mali byť na šnurovanie a musia sadnúť na nohu, iba vtedy vieš dobre ovládať korčule. Rozhodne odporúčam chrániče na zápästia, kolená a lakte ! Bez toho by som von nešla - stačí 1 malý kamienok, ktorý si nevšimneš a máš "dobrý" dizajn. Fakt, myslím to vážne ! A rozhodne nešetri a pod 2700,- nechoď.
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
A pánska topánka je na lýtku inak tvarovaná ako dámska. Tiež je dobré mať brzdu na oboch korčuliach (aspoň pre mňa) a lepšia je tá, ktorá sa ovláda len zatlačením nohy dozadu (teda neviem, či sa tomu dá rozumieť ide o to, že na korčuli je voľajaký mechanizmus ktorý tú brzdu zatlačí a netreba pri brzdení zdvíhať špičku). A kolieska sú lepšie širšie, vraj čím väčšie číslo za písmenkami ABEC tým majú lepší dojazd. Dobré je aj ak majú nejaké pruženie, či tlmenie pre jazdu na nerovnomernom teréne, tzv. antischock, alebo antistres, alebo tak nejako to mám na tej korčuli napísané - nepamätám od minulého leta a ešte sú v pivnici
A tie chrániče - ako píše jess - určite aspoň na zápästia.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

vladi, takže ak nebudeš online, tak budeš in-line...
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ty si asi málo vyťažená "vladan". Ja som sa dala tiež nahovoriť. Nemám síce kvalitné ale ujde. Len tie chdrániče by sa ozaj zišli. Raz so mnou treslo a poviem Ti bolelo to neskutočne - myslím zadok. Nedávno som kúpila aj synovi korčule, ale zabudla som na chrániče, tak chudák ešte ich ani neprevetral.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Ivenka
Ty si asi málo vyťažená "vladan". Ja som sa dala tiež nahovoriť. Nemám síce kvalitné ale ujde. Len tie chdrániče by sa ozaj zišli. Raz so mnou treslo a poviem Ti bolelo to neskutočne - myslím zadok. Nedávno som kúpila aj synovi korčule, ale zabudla som na chrániče, tak chudák ešte ich ani neprevetral.
no, my sme si zasa kúpili nové bicykle. Včera sme ich boli odskúšať na dlhšiu trať, a.................strašne ma dnes bolí zadok.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ajacik
no, my sme si zasa kúpili nové bicykle. Včera sme ich boli odskúšať na dlhšiu trať, a.................strašne ma dnes bolí zadok.
bicykel príde na rad, až keď budem vedieť in-linovať
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ajacik
no, my sme si zasa kúpili nové bicykle. Včera sme ich boli odskúšať na dlhšiu trať, a.................strašne ma dnes bolí zadok.
na to sú dobré cyklistické kraťasy s vložkou a dobré sedadlo - úzke a ja má ešte také s dierou (nič tam netlačí ) cca 800,-Sk, no a musí byť správne nastavené - iné nastavenie majú muži a iné ženy !
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Vlaďa absolútne súhlasím s príspevkom od Jess, odporúčam Ti značky Roces, Bauer, Rollerblade. Radšej si kúp na zaväzovanie so šnúrkami, lepšie to drží na nohe. Na dobierku si určite nekupuj, musíš prísť do predajne, vyskúšaj si aspoň päť kvalitných, a tie, ktoré Ti absolútne budú sedieť na nohe aj bez zaväzovania, tie kúp. Ja mám Roces FCO Rome. Chrániče určite kúp , hlavne v začiatkoch ich budeš potrebovať. Ložiská by mali byť aspoň ABEC 3, ale samozrejme, že môžeš kúpiť aj ABEC 5. Ale to už sú korčule cez štyri tisíc.
Ešte raz : určite chrániče!!!
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
jess
na to sú dobré cyklistické kraťasy s vložkou a dobré sedadlo - úzke a ja má ešte také s dierou (nič tam netlačí ) cca 800,-Sk, no a musí byť správne nastavené - iné nastavenie majú muži a iné ženy !
aj ja mám také sedadlo s dierou . a po včerajšku sa určite chystám si kúpiť aj kraťasy s vypchatým zadkom. A tie by možno neuškodili ani vám, korčuliari
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Braňo
Vlaďa absolútne súhlasím s príspevkom od Jess, odporúčam Ti značky Roces, Bauer, Rollerblade. Radšej si kúp na zaväzovanie so šnúrkami, lepšie to drží na nohe. Na dobierku si určite nekupuj, musíš prísť do predajne, vyskúšaj si aspoň päť kvalitných, a tie, ktoré Ti absolútne budú sedieť na nohe aj bez zaväzovania, tie kúp. Ja mám Roces FCO Rome. Chrániče určite kúp , hlavne v začiatkoch ich budeš potrebovať. Ložiská by mali byť aspoň ABEC 3, ale samozrejme, že môžeš kúpiť aj ABEC 5. Ale to už sú korčule cez štyri tisíc.
Ešte raz : určite chrániče!!!
Vladi, ako píše Braňo... ja som si kúpila rollerblady... v akcii v auguste, ked sa už v podstate končila sezóna. Vtedy sú už aj rozumné ceny. Tie kvalitnejšie korčuľky aj stoja (v tej akcii ma stáli 4200,- Sk).. ale je to rozdiel pri korčuľovaní...a veľký.. vlastná skúsenosť..Najprv neznalá som si kúpila ccm..ložiská abec 3... strašne pomalé... a kolieska len 80.. malééé... takže doporučujem... abec 5 a kolieska s čo najväčším čísielkom :-) a hurá na korčuľovanie.. je to ako droga, vždy čakám, kedy nebude veterno...a hybaaaj na hrádzu :-)
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
oznam: kúpila som si in-liny ... juchúúúúú ... takže sú to krásne modro-sivo-čierne Rollerblady, ABEC 5, kolieska 80, a niečo 78 mm ... už som ich bola aj vyskúšať, a ja sa viem normálne korčuľovať ... ešte dotiahnuť techniku a budem čajorína ... chrániče som si kúpila na zápästie, kolená a lakte ... aj helmu som si skúšala, ale veľmi som sa sebe nepáčila ... možno keď drisnem na hlavu, tak rýchlosťou vetra pobežím do obchodu
... takže huráááá do inlinovania
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Vlada-ak to nemá prúdové turbínky tak to si nedobre kúpila
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
bepo
Vlada-ak to nemá prúdové turbínky tak to si nedobre kúpila
bepoooooooooooooooooooooo
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Njskôr som si myslela, že drogy môžu byť len hašiš, mariška,.....potom mi povedali, že aj káva, potom som zistila, že drogou je PORADA a teraz viem, že drogou sú aj korčule. Musím skoro každý večer ísť a pokorčulovať sa. Večer sa dá, lebo nie je tak horúco. Cez deň jedine na bicykel. Musíme sa trochu pohybovať, keď stále sedíme pri tých počítačoch a lajstroch, nie?
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Asi pred 2 týždňami som si kúpila korčula. Nikdy v živote som na korčuliach nestála, ani na ľadových, ani ako dieťa. Tak som sa rozhodla, že ja najvyšší čas sa to naučiť. Moja 7 ročná dcéra sa podujala, že ma to naučí a požičia mi chrániče. Po celkom prvej skúsenosti a veľkej modrine na zadku som mala pocit, že stačí. Ale už je to celkom dobré. Zatiaľ sa len učím, ale teším sa na každý večer. Len to brzdenie!!!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
chcela by som poprosiť inlinovozdatnejších Poraďákov, či by nám inlinovým nováčikom nepridali niekoľko rád ako správne technicky korčuľovať, ako brzdiť, aký účes si pred korčuľovaním vykúzliť, čo na seba ...
... za cenné rady vopred ďakujeme
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Tie rady by boli fajn. Hlavne to brzdenieeeee! Pomóóóc! Aspoň je sranda!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať