Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Everel, čítaš moje myšlienky ... presne nad touto témou som premýšľala včera, že by bolo super, pozbierať zopár inšpirácií pre tých, čo im tento rok akosi došla fantázia ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

[SEARCH]vianoc* dar*[/SEARCH]
Z priblizne 100 najdenych tem "od veci" bude asi 7 - 10 tem "k veci".
No a tento rok sa jeden "obligatny" darcek ponuka sam.
0 0
everel everel

everel je offline (nepripojený) everel

endrju Pozri príspevok
vianoc* dar*
Z priblizne 100 najdenych tem "od veci" bude asi 7 - 10 tem "k veci".
No a tento rok sa jeden "obligatny" darcek ponuka sam.
Prešiel som si tie témy, ale žiadna sa tomuto problému nevenuje. Sú podobné.Vždy sa tam prejednáva jeden konkrétny darček. Ja som to myslel, že by sme si mohli trochu pomôcť. Dobrých rád nie je nikdy dosť.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

dobrá kniha, encyklopédia, usb kľúč, mobil, turistické topánky, parfém, lyžiarska bunda, repráky k PC, príručná skrinka do kuchyne, držiak na pap. utierky, koberčeky do auta, značkový nôž, pobyt v kúpeľoch, hojdacie kreslo, lepiaca pištoľ na aranžovanie, ortopedický vankúš, kancelárska stolička k PC, multifunkčné zariadenie, slovník (cudzích slov, anglický, španielsky, výkladový, pravopisný...), taška na notebook, spoločenská hra, obrus, škrečok, DVD, CD, MP3 (MP4) prehrávač, plech (forma) na pečenie, deka k telke, masážny prístroj na nohy (chrbát, hlavu...), mikrovlnka, puzdro na mobil...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Večeriame vždy so sestrynou rodinou a nakoško ma puberťákov, tak sme darčeky trochu zjednodušili. Oblečenie je problém sa strafiť do vkusu, preto som to riešila darčekovými poukážkami do konkretnych obcodov, kde si veľmi radi hned po vianociach vybera a ak je štastie, tak aj vo vypredaji a lacnejšie.
Dalej sa osvedčilo predplatne na fotograficky časopis. Stará mama dostala zahradkára (predplatné)

Celkom ma zaujal digitálny fotorámik, ale este neviem, kto by hp dostal))

Problem su vždy svokrovci - čokolvek som vymyslela, nepoužívajú. Po dvoch rokoch som našla zabalenu žehličku, hoci tvrdili, že stará sa pokazila. Radšej ju opravovali donekonečna, ako by vybalili darček. Tak som to stopla a dostali same prakticke veci: veľký prach na pranie, trstinovy cukor, kvalitny olej, čaje, svokor zasobu cigariet (ja viem, nie je to zdrave, ale v jeho veku..) Fľašku nemôžem, lebo je abstinujúci alkoholik.

S manzelom sa vždy aspon ramcovo dohodneme, čo to bue, aj ked sa snažíme pridať aspon nejaku maličkosť ako prekvapenie.
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Manželovi som kúpila lístok na koncert, ktorý sa koná budúci rok v júni vo Viedni. Bol dosť drahý, preto mal pocit, že nemôže rodinu obrať.... Ja som si zobrala dva preklady navyše a lístok je už doma Veľmi sa teším na jeho radosť pod stromčekom.
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Otcovi /56/ som objednala predplatné časopisu .týždeň. /šéfredaktorom je Štefan Hríb/
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Rodičia dostliali čajové hrnčeky s hromadnou fotkou vnúčat (robia to u nás vo foto) a boli nadšení, pár rokov dozadu sme im urobili album zo všetkých možných rodinných stretnutí od ich mladosti. Synovci sestre dali rám na fotografie cca 80x 60 cm a z ich fotiek - prierez detstva až do puberty (teda do teraz urobili veľmi milú koláž. Boli to darčeky, pri ktorých sa rodičia ani sestra neubránili slzám.
Manžel privítal náradie do dielne, vŕtačku, USB HUB, vetrák pod NTB, podložku pod myš s rodinnou fotkou. Mňa potešila v minulosti hlavne dobrá kniha, parfém či bižutéria od Swarowského.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jana2004 Pozri príspevok
Rodičia dostliali čajové hrnčeky s hromadnou fotkou vnúčat (robia to u nás vo foto) a boli nadšení, pár rokov dozadu sme im urobili album zo všetkých možných rodinných stretnutí od ich mladosti. Synovci sestre dali rám na fotografie cca 80x 60 cm a z ich fotiek - prierez detstva až do puberty (teda do teraz urobili veľmi milú koláž. Boli to darčeky, pri ktorých sa rodičia ani sestra neubránili slzám.
Manžel privítal náradie do dielne, vŕtačku, USB HUB, vetrák pod NTB, podložku pod myš s rodinnou fotkou. Mňa potešila v minulosti hlavne dobrá kniha, parfém či bižutéria od Swarowského.
Možno ti pripadala ako bižutéria, no ver, určite nebola lacná.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

endrju Pozri príspevok
vianoc* dar*
Z priblizne 100 najdenych tem "od veci" bude asi 7 - 10 tem "k veci".
No a tento rok sa jeden "obligatny" darcek ponuka sam.
Že by europeňaženka?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď bude plná, prečo nie??
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Marína Pozri príspevok
Že by europeňaženka?
Rozalka Pozri príspevok
Keď bude plná, prečo nie??
Velmi spravna dedukcia. Najma, ak zoberieme do uvahy, ze o mesiac sa zacne predaj tzv. eurobalickov obsahujucich "ligotave" nepouzite euromince v slovenskom vyhotoveni. Urcite casom take mince budu mat aj zberatelsku hodnotu. Mince neopotrebovane obehom budu mat asi celkom zaujimavu zberatelsku hodnotu.
Takze najma pre zberatelov moze ist o velmi zaujimavu prilezitost byt obdarovany niecim jedinecnym a zaroven aj prakticky vyuzitelnym.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som už obom mamám kúpila takéto
Snáď to je vidieť, že mince majú samostatné priehradky a je v nich aj nálepka, ktorá minca tam patrí - aspoň nebude v peňaženke chaos.

Obrázok nevidno, je možné pozrieť tu: http://www.rene.sk/product_info.php/products_id/1000 - klik na zväčšenie
0 0
everel everel

everel je offline (nepripojený) everel

Tá europenaženka je dobrý nápad. Ja ale nenávidím hrubé penaženky a tak ja na to euro stále nadávam. Prečo nedali aj jedno euro papierové. Budeme ako v 18 storočí nosiť mešce. Fuj.
U mňa je aj napriek tomu europenaženka zatial TOP.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Na Mikuláša treba rozdať kladivá.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Marína Pozri príspevok
Že by europeňaženka?
Skor eurokalkulacka. Ta by mala dorazit zadarmo do schranky - len ju musim ustrazit aby ju nezbadala manzelka - potom by sa uz tak netesila...
0 0
vasana vasana

vasana je offline (nepripojený) vasana

Samolepiaca fólia na notebook, dcéru potešila nálepka na tlačiareň s motívom jej obľúbených psov ...
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

vasana Pozri príspevok
Samolepiaca fólia na notebook, dcéru potešila nálepka na tlačiareň s motívom jej obľúbených psov ...
Dobrý nápad
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

Moja manželka mi prvý rok ako sme sa spoznali kúpila pod stromček bundu tzv. bomber po ktorom som veľmi túžil a vtedy sa veľmi nosil, no ale ona ho obliekla na plyšáka - veľkú opicu a posadila ho na posteľ, ja som sa pozrel pod stromček a nič som tam neuvidel tak som ostal taký obarený, že nič nedostanem, sadol som si a rozmýšľal a potom som sa pozrel na postel kde sa na mňa usmievala plyšová opica v bomberi, veľmi som sa smial a tešil zároveň. Bolo to fakt originálne.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mne sa páči darček, ktorý dostáva moja sestra každý rok. Jej dcéra ju obšťastnila tromi vnúčatami a každý rok jej dá spraviť originálny nástenný kalendár z fotografií detí. Má ho na očiach celý rok, je jedinečný, praktický, milý, na Vianoce aktuálny, no a samozrejme originálny. Pritom aj finančne nenáročný a šikovný fotograf amatér to možno dokáže zostrojiť aj sám.

Dokonca som teraz našla na jednej stránke do 10. 11. ešte 50 % zľavy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať