Zavrieť

Porady

ako vložiť obrázok

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Neviem, či som to správne zaradila, ale už druhý deň skúšam vložiť obrázok, napr. narodeninový-kvety... atď. do témy a nechce mi to tam "hodiť".
Neviete mi odporučiť nejaký link, ako sa to robí? Skúšala som jeden, ale mne nefunguje, resp. ja ho neviem urobiť.
Ďakujem
Lenka
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Lenka ja si na obrázok kliknem pravým tlačítkom myšky a dám kopírovať, potom v odpovedi v téme kliknem zase pravým tlačítkom a dám prilepiť. Ale je na to aj iný spôsob. Musíš mať ale tie kvietky niekde v PC uložené . Ako napíšeš text v odpovedi, tak pod tým je pridať prílohy. Vyberieš si z PC kvietky, dáš si ich stiahnuť. Potom z toho vyjdeš cez X. A už len odošleš príspevok.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Dáš si odpoveď na tému, alebo pridáš novú tému a potom máš dolu:
Prílohy (pridať/odobrať) - ťukneš
otvorí sa Ti okienko Prílohy (pridať/odobrať) v ktorom máš:
prázdne okienko a pri ňom prechádzať - stiahnuť,
dáš prechádzať (vyhľadáš si súbor od kiaľ prílohu budeš sťahovať, označíš si čo chceš stiahnuť) potom dáš stiahnuť. Na koniec poslať odpoveď.
1 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Lenka.

Vyskúšaj takto: si v téme, na ktorú chceš reagovať. Svoj text píšeš do textového okna, napravo máš smejkov, pod ním máš ikony, nižšie sú dodatočné možnosti a je tam aj tlačidlo prílohy pridať/odobrať. pokiaľ máš obrázok v počítači, použi prvý riadok - priložiť súbor z počítača (všimni si tabuľku podtým - tam máš rozpísané aké prílohy sú "povolené" - s akou príponou a akej "veľkosti"), pokiaľ chceš použiť súbor z internetu, nemusíš ho k sebe sťahovať ale použiješ riadok druhý - priložiť súbor z inej webstránky (stránku si otvor na druhej karte, myškou skopíruj celý text v riadku URL adresy a do políčka priložiť súbor ho prilep)

Pokiaľ tvoj súbor nebude spĺňať kritériá, nebude pripojený. Obrázkok môžeš cez picture manager upraviť alebo jednoduchšie zozipovať alebo zrarovať.


*Ľubica
3 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

DanielaSĽ Pozri príspevok
Lenka ja si na obrázok kliknem pravým tlačítkom myšky a dám kopírovať, potom v odpovedi v téme kliknem zase pravým tlačítkom a dám prilepiť. Ale je na to aj iný spôsob. Musíš mať ale tie kvietky niekde v PC uložené . Ako napíšeš text v odpovedi, tak pod tým je pridať prílohy. Vyberieš si z PC kvietky, dáš si ich stiahnuť. Potom z toho vyjdeš cez X. A už len odošleš príspevok.
No tak vidím, že sa to dá aj jednoduchšie ako to robím ja. Ďakujem aj ja za radu.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Lenka, dá sa dvojako. Buď z PC alebo z nejakej stránky s obrázkami.

1. z PC - chceš prilepiť obrázok napr. k narodeninám, máš otvorenú odpoveď a aj napísané napr. všetko najlepšie. Potom klikneš na tú spinku hore pri smajlíkoch vedľa šípiek vpred a vzad. Otvorí sa ti Prílohy a ty klikneš na prehľadávať, ak to chceš zo svojho PC, vyhľadáš obrázok, dáš otvoriť, on sa ti nasúka do Príloh a ty dáš iba stiahnuť a máš ho v odpovedi.

2. z nejakej webovej stránky - napr. Rose2, kde je kopa obrázkov. klikneš na obrázok pravou myšou a dáš kopírovať adresu obrázka, zdôrazňujem adresu obrázka, pritom musíš mať tiež otvorenú odpoveď v téme, kde chceš obrázok pridať. Tak keď už máš kliknuté na adresu obrázka preklikneš sa do odpovedi, klikneš na tento žltý štvorček , ktorý je hore, klikneš pravou myšou a dáš vložiť a OK a je to!!!

Dúfam, že som to napísala dosť zrozumiteľne.
Ešte podotknem, že niektorí používajú ctrlc a ctrlv, ale ja jedine myš!!! a je to jednoduchšie.



ešte doplním, že prvý pobrázok je z webu a druhý z môjho PC.

Ale aj ten z PC sa dá ešte zväčšiť. Viď ďalej.

Ak ti nebude niečo jasné, ozvi sa.

Príjemné skúšanie a potom sa pochváľ a .....

Naposledy upravil cactus : 04.12.08 at 08:20
1 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac


ináč je to aj pekná tapeta na plochu.
Naposledy upravil cactus : 07.11.08 at 13:57
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Lenka1979 Pozri príspevok
Neviem, či som to správne zaradila, ale už druhý deň skúšam vložiť obrázok, napr. narodeninový-kvety... atď. do témy a nechce mi to tam "hodiť".
Neviete mi odporučiť nejaký link, ako sa to robí? Skúšala som jeden, ale mne nefunguje, resp. ja ho neviem urobiť.
Ďakujem
Lenka
Práve dnes som to skúšal tak ako mi to napísala, dobrá duša, Elenka Navrátilová a tak mi to ide. Kopírovaním cez ctrl-c a ctrl-v mi to nejde.
Takto: Nájdeš stránku s obrázkami. Vyberieš so kliknutím obrázok, ktorý chceš prikladať. Pravým na myške klik, rozroluje Ti menu, posledná možnosť-vlastnosti. Klik ľavým na myške. Vyskočí maska kde je URL adresa. Podsvietiš. Ľavým na myške potiahneš na URL, podsvieti Ti na modro. Kurzor musí byť mimo text, obrázok. Súčasne stlačíš ctrl-c.Máš otvorené "Odpovedať" V lište máš obrázok s "kopčekami a slnkom". Klikneš naň. Rozroluje sa Ti menu s kurzorom. Stlačíš ctrl-v. Znova súčasne a klik na OK. Obrázok by sa mal ukázať po odoslaní. Skúšaj, Treba sa naučiť pridržať, atď. Nie je to nič obtiažne. Držím palce.
Vraj to je kdesi aj na CCCC.
1 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
ďakujem všetkým, ste zlaté,idem skúšať, ak sa mi podarí, pripnem ho sem.
cmuky...
1 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
... a prečo mi dalo toto? veď ja so vybrala iný obrázok
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Neprikladaj obrázky z neny... nájdi si inú stránku. Nena je blokovaná.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Neprikladaj obrázky z neny... nájdi si inú stránku. Nena je blokovaná.
Elenka, tak mi prosím Ťa poraď nejakú. ĎAKUJEM!!!
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84



skúška správnosti. Leila, už som aj ja rozmýšľala, že sa opýtam dievčeniec, ako sa vkladajú obrázky, lebo mi to nikdy nešlo tak ako im, aj som hľadala odpoveď na porade, ale som nenašla. Tak super, že si založila túto tému môžeme to tu aspoň skúšať a nekaziť tým ostatné témy
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Jéééé, super, funguje to. Ďakujem Ti cactus za podrobný popis
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

www.beruska8.cz
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

nuž ale vidíš, čosi sa už prilepiť dalo. Môžeš z ľubovoľnej stránky...ja neviem... z tej, kde máš mailovú schránku, z tej, kde si čítaš čo nového vo svete...zo stránky televízie, obľúbeného časopisu....

0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
Lenka, už to vieš, ale gify od neny nepoužívaj, ona tie obrázky zablokovala. Je na nich červená stopka a nie obrázok.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
michelle84 Pozri príspevok


skúška správnosti. Leila, už som aj ja rozmýšľala, že sa opýtam dievčeniec, ako sa vkladajú obrázky, lebo mi to nikdy nešlo tak ako im, aj som hľadala odpoveď na porade, ale som nenašla. Tak super, že si založila túto tému môžeme to tu aspoň skúšať a nekaziť tým ostatné témy
Michelle, si kočka, dúfam, že aj ja budem taká ako Ty.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Lenka1979 Pozri príspevok
Michelle, si kočka, dúfam, že aj ja budem taká ako Ty.
Určite sa ti to podarí, išla som podľa návodu cactus, musíš dať kopírovať adresu obrázka a potom už len prilepiť a ideš
Fakt som šťastná, že to už viem, lebo som aj technický tip, ale s týmto som si nevedela rady
Naposledy upravil michelle84 : 07.11.08 at 18:02 Dôvod: oprava na základe rady od cactus
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať