Zavrieť

Porady

Ktorá umývačka riadu?

Zdravím, ktorú značku umývačiek riadu doporučujete?AEG, Bosch, Electrolux, Whirlpool,Gorenje, Zanussi.Vraví sa, že Bosch je najlepší.Poradadíte?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
haneska haneska

haneska je offline (nepripojený) haneska

Mala som Zanussi za 21 000 , nanič výrobok! Relatívne často bola v oprave. Počas záruky 2 krát. Po skončení záruky ešte dvakrát a bolo to dosť drahé lebo mi ju zobral opravár domov a potom priniesol. Tak ma to omrzelo, ked sa zase pokazila. Svokra má AEG, my sme ju na to nahovorili, a tiež bol pri nej dvakrát opravár. bolo to svinsky drahé, ťažko zohnať súčiastky. A teraz mám 5 rokov Whirpool a všetko klape bezchybne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cocker.ba cocker.ba

cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

znami maju bosch, nevedia si ju vynachvalit-vraj ide o najlepsiu znacku umyvaciek.ma niekto bosch a ako je s nou spokojny?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

ja mám bosch. ja som sa tiež min. rok rozhodovala medzi značkami, vyhrala bosch, už som spokojná, zo začiatku som mala stále matné poháre, už som nevedela, čo len som stále pridávala leštidla a potom som prišla nato, že musím ubrať a je to v pohode, som spokojná........
0 0
sonab sonab

sonab je offline (nepripojený) sonab

My mame tiez Bosch, cca 2 roky, tiez sme spokojni, zatial ziadny problem, pri spravnej volbe programu umyje aj riadne zaschnuty plech.
0 0
HankaH HankaH

HankaH je offline (nepripojený) HankaH

My sme kúpili umývačku Bosch pred mesiacom, zatiaľ sme veľmi spokojní.
0 0
Fuzo Fuzo

Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

My máme elektrolux a s umývaním sme spokojní, ale pokazila sa už dvakrát násypka na tabletky a nevedia prísť na to, prečo, čo sa však týka funkcii na jedničku hlavne oceňujem tichosť, spotrebu vody a elektriky
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
My máme teraz už druhú Electrolux- ku, nemôžem povedať na túto značku naozaj nič zlé. Prvú umývačku sme si kúpili v 1997 a predali sme ju s bytom v 2005 a fungovala bez závady stále a údajne aj ešte funguje!
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Máme Bosch a neviem si ju vynachváliť, je výborná. Mám len jeden problém a prosím o radu - umývačka je celo-nerezová a ešte som neprišla na to ako ju správne umývať, aby bola stále pekná lesklá a vyskúšala som už veľa rôznych prostriedkov.
1 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Pred 8 rokmi som si kupila 1.krat Whirlpool-ku. Bola som s nou neuveritelne spokojna. Minuly rok do noveho domu som teda nevahala a znova Whirlpool. Ale banujem. Neumyva dobre, spini, je hlucnejsia, zamatnila mi vinove pohare (vsetko robim ako aj roky predtym), mala som na nu uz dvakrat opravara. Mamine som odporucila po hladani na internete Bosch a je s nou velmi spokojna. Takze, raz-niekedy aj ja iba Bosch.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ja som začiatočníčka v obsluhovaní umývačky. Takže neviem či je v norme, ak je nakoniec riad trochu mokrý. Niektorý aj trochu dosť. Používam Calgonit 5v1.
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

SERVIS Pozri príspevok
Ja som začiatočníčka v obsluhovaní umývačky. Takže neviem či je v norme, ak je nakoniec riad trochu mokrý. Niektorý aj trochu dosť. Používam Calgonit 5v1.
Aj tento problem mam u novej Whirlpool mycky. Teda ja ho mam dost mokry. Pri tom je jedno, ci dam myt riad na 40 alebo az 70 stupnov. :-( U predchodkyne som to nepoznala, neviem v com moze byt problem.
0 0
Farkaš Farkaš

Farkaš je offline (nepripojený) Farkaš

žena
Nemám umývačku riadu, ale mám práčku zn. Bosch a je vynikajúca. Verím, že u umývačiek to bude to isté. Značka Bosch je "tá značka"
Dagmar
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ludmilla Pozri príspevok
Máme Bosch a neviem si ju vynachváliť, je výborná. Mám len jeden problém a prosím o radu - umývačka je celo-nerezová a ešte som neprišla na to ako ju správne umývať, aby bola stále pekná lesklá a vyskúšala som už veľa rôznych prostriedkov.
Ak dávaš leštidlo na riad a každé 3 týždne čistiaci (Calgon) na vyčistenie (bez riadu) umývačky. Nemala by si mať vôbec problém s tým, aby bola vždy z vnútra ako "nová" C
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Bionda Pozri príspevok
Ak dávaš leštidlo na riad a každé 3 týždne čistiaci (Calgon) na vyčistenie (bez riadu) umývačky. Nemala by si mať vôbec problém s tým, aby bola vždy z vnútra ako "nová" C
Každé 3 týždne nie je veľa? Aj keď sa používa každý deň, myslím, že tak raz za 3 mesiace kľudne stačí.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Neviem, ja som si tak zvykla- už od tej prvej čo som ju mala od 97, raz v mesiaci kompletka (tiež zapínam takmer každý deň)- raz za týždeň vyčistím komplet sitká a raz za mesiac sa vyčistí aj s tým prípravkom. Zatiaľ sa mi odvďačuje, ale je možné , že je to často.. možno postačuje aj za 3 mesiace, ale určite je dobré raz za čas spraviť
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Bionda Pozri príspevok
Ak dávaš leštidlo na riad a každé 3 týždne čistiaci (Calgon) na vyčistenie (bez riadu) umývačky. Nemala by si mať vôbec problém s tým, aby bola vždy z vnútra ako "nová" C
Ona z vnútra je krásna čistučká, ale ten problém je vonkajší vzhľad.
0 0
Jendo Jendo

Jendo je offline (nepripojený) Jendo

Máme MIELE a som veľmi spokojný

odporúčam však kúpiť 60 x 60, na 12 súprav
0 0
newlife newlife

newlife je offline (nepripojený) newlife

Ja mám už štvrtý rok tiež Bosch, a som s ňou veľmi, veľmi spokojná. Táto značka patrí medzi najlacnejšie, vyznačujú sa veľmi nízkou spotrebou vody- samozrejme nie na úkor umytia.

A odkaz pre Baellu:
...napadá ma, že tvoj problém je nesprávne nastavený stupeň tvrdosti vody- vtedy sa aj množstvo prípravkov upravuje.
Teda ak som správne pochopila, máš tú istú umývačku ako v starom byte...

A podľa mojich skúseností viem, že ak používate tablety 3v1, 4v1, 5v1 a pod., tieto obsahujú už soľ, aj leštidlo, a vtedy by sa nemali používať už naviac tieto prípravky, pretože aj nadmiera týchto prostriedkov necháva škvrny, fľaky na riadoch...
1 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

newlife Pozri príspevok
Ja mám už štvrtý rok tiež Bosch, a som s ňou veľmi, veľmi spokojná. Táto značka patrí medzi najlacnejšie, vyznačujú sa veľmi nízkou spotrebou vody- samozrejme nie na úkor umytia.

A odkaz pre Baellu:
...napadá ma, že tvoj problém je nesprávne nastavený stupeň tvrdosti vody- vtedy sa aj množstvo prípravkov upravuje.
Teda ak som správne pochopila, máš tú istú umývačku ako v starom byte...

A podľa mojich skúseností viem, že ak používate tablety 3v1, 4v1, 5v1 a pod., tieto obsahujú už soľ, aj leštidlo, a vtedy by sa nemali používať už naviac tieto prípravky, pretože aj nadmiera týchto prostriedkov necháva škvrny, fľaky na riadoch...
Ja uz som nad tou tvrdostou vody rozmyslala, ale ako ju upravim v mycke? Este kratko po instalacii som pozerala do navodu a tam neni o tom ani zmienky... Da sa to voda upravit nejakymi napr. tabletami do mytia? Mne sa pripravky X v X neosvedcili. Radsej pouzivam len praskovy Calgonit a vsetko ostatne extra.
0 0
newlife newlife

newlife je offline (nepripojený) newlife

Ľudmila,
a skúsila si ju zvonka pretrieť klasickou Diavou? Skús, bude krásna lesklá, a nezabudni je ešte nakoniec pretrieť suchou handričkou....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať